Блог

27-31гс.

• от

В този периот риташе и се местише много.Със Стоян му говорим по-често.Често заспиваше до коремчето тати,за да осеща движенията на бебчо.И двамата сме много щастливи,че скоро ще ставаме родители.Стоян усети на два пъти пулса на дечко.Преди да започна 8мия месец пък все едно напипахме пъчичка и много се развалнувахме.Вече нямаме търпение!Роди ни се племеница на 26.03 в 4:30ч.следобед 3300кг.50см.УРАААА!