Блог

Сок за бебето

• от

Когато Деян навърши 40 дни,лекарят му ми препоръча да започна да му давам сок от моркови и ябълки и аз го послушах.Проблем за бебето нямаше,не се усилиха и коликите му заради добавянето на друг вид храна.Детето ми е на 3 месеца и няма колики.Моя приятелка започна да дава сок на своето след като надхвърли 4 месеца и коликите му се засилиха,продължава и с даването на капки.Пиша тази тема в подкрепа на ранното даване на сок на бебето.Лошо нямя,така хем по рано изкарва периода на колики заради смяната на храната,хем има и малко приятно разннообразие в храненето.