Блог
Кърменето е най-доброто решение
•
от
Диана Андреева
•
Кърменето е най-доброто решение-това го казвам от личен опит!Ние сукахме до 1 годинка , след което малката сама се отби.Забелязвам обаче разликата,като сравнявам дъщеря си с други деца, които са били на хумана.Наред с другите плюсове, които ритежава кърмата създава и антитела, които се борят с вирусите, така детето е предпазено от болести.Моята Габи не се е разболяла нито веднъж, а ена годинка и един месец.Удобство е и това,че си спестяваш приготвяне и топлене на млека, а и не малко пари.Преимуществата на кърмата са много, затова съветвам майките, ако могат -да кърмят!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.