Блог
Ние папкаме сготвено от мама!
•
от
Велина Георгиева
•
Здравейте малади майчета!Днес ние изпълваме шестия месец,а от една седмица хапваме сготвено.Все още не сме заместили едно хранене,но когато аз се храня му давам да си хапне и той.На него много му харесва пилешката супичка.Давам му също и пасирани картовчета със сос от гозбата,а той нали не е капризен си папка сладко,сладко!Обичаме много кашите "Слънчо" и пюренцата на "Ганчев"!Даже и аз си хапвам от тях!Просто се невероятни плодовите пюренца и кашите!Нашият татко ми измъква от врвеме на време по някое бурканче от ръцете!Мога да ви препоръчам плодово пюренце с бисквитки!Диди го обожава!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.