Американската поп певица Пинк и съпругът й Кери Харт се мъчат да измислят име на първото си бебе. Изпълнителката, която неотдавна обяви, че е бременна, признава, че двамата имали различни мнения за името на бебето.
Мотокрос звездата Кери Харт искал традиционно име за детето, докато Пинк търсела нещо по-различно. Все пак, ако детето им е момче, Пинк смята, че двамата вече са се спрели на името Джеймсън - в знак на уважение към други членове от семейството и тяхната любима алкохолна напитка. "Името на баща ми е Джеймс, името на брат ми е Джейсън. Кери и аз сме ирландци, а презимето на Кери е Джейсън, и оттам Джеймсън - обичаме тази марка уиски", сподели Пинк. Изпълнителката е уверена, че Кери Харт ще бъде страхотен баща, защото това е нещо, за което той много отдавна копнее. /БГНЕС
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.