Близки на родилка обвиниха лекарите от частната болница "Св. Иван Рилски", че са причинили смъртта на новороденото й бебе от небрежност.
Момченцето е родено в четвъртък около 21:00 часа и е първо дете за 25-годишна жена с инициали Н. К. Детето е родено здраво, посочва БТА, като се позовава на информация от здравното заведение.
Починало е от задушаване сутринта преди лекарят да е минал на визитация. Лекарите от "Св. Иван Рилски" уверяват, че болницата стриктно спазва медицинските стандарти.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.