Милиони за първата снимка на бебето на Кардашиян

• от

Ким Кардашян, която роди първото си дете на 15 юни, обмисля да продаде първите му снимки за благотворителност.

Ким Кардашян

Милиони за първата снимка на бебето на Кардашиян

Ким Кардашян, която роди първото си дете на 15 юни, обмисля да продаде първите му снимки за благотворителност.

32-годишната риалити звезда е решила приходите от първата фотосесия на дъщеря й Норт Уест да отидат за добра кауза. Кардашиян е категорична, че момиченцето й няма да участва в риалити формата на семейството й.

Дали рапърът Кание ще участва в първата фотосесия на бебето все още не е ясно.

Преди раждането той беше категоричен, че иска да запази личния си живот далеч от хорските погледи.

"Това е мое бебе, не бебе на Америка", заяви изпълнителят, който дълго се бореше със склонността на приятелката си към социалните мрежи. Дори Ким все още не е проявила никаква активност в медийните среди след раждането.

Ким и Кание няма да са първите, които даряват парите от първите снимки на децата си за нуждаещите се.

Брад Пит и Анджелина Джоли снимаха близнаците си Нокс и Вивиан, както и дъщеря им Шайло, а получената сума дадоха за благотворителност. /БГНЕС

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян

Ким Кардашян