Актрисата Кристина Апългейт се омъжи за втори път, след като през уикенда размени клетви с годеника си Мартин Ленобъл.
Докато светът се готвеше за Оскарите, двойката мина под венчилото в присъствието на роднини и приятели.
Церемонията се състоя в дома им в Лос Анджелис, три години след като рокаджията предложи на звездата, съобщи сп. "Пийпъл".

Кристина Апългейт и Мартин Ленобъл започнаха да се срещат през 2008 – година след раздялата на красавицата с първия й съпруг Джонатон Шех.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.