Боядисването на косата има вреден ефект върху черния дроб, откриха учени от европейски страни.

Боядисването на косата по-често от веднъж месечно може да предизвика опустошителни вреди за женското тяло. След подробен анализ на състава на боите, учените открили, че те съдържат вещества, които постепенно убиват клетките на черния дроб.
Редовното боядисване на косата в продължение между 5 и 7 години, може да унищожи черния дроб. /БГНЕС
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.