Баща наби 5-годишния си син с пръчка и го остави вързан за метален стълб гол. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
На 54-годишния Д.Д. от Съединение е повдигнато обвинение за малтретиране и е задържан за 24 часа в ареста на РУП-Труд за системен побой.
В понеделник след анонимно обаждане полицейски служители посетили дома на мъжа.
На двора униформените заварили голото и босо момченце завързано за стълба. Бащата обяснил, че е оставил сина си там от около преди 2 часа, след като го набил с пръчка. Детето е било отведено в болница за оказване на медицинска помощ.
По-късно е настанено от социалните работници в Кризисен център в Пловдив, тъй като майката в момента е в чужбина.
Д.Д. е известен на полицията за кражба, заради която изтърпява пробация. По случая е образувано досъдебно производство.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.