Един от най-горещите модели на Victoria's Secret Анджи Евърхарт ще роди първородната си рожба след осем дни. То ще бъде момченце и ще се появи на бял свят със секцио. Развълнувана от предстоящото събитие щастливата майка вече е приготвила всичко необходимо за раждането на бебчето. Избрала е името и дрешките за наследника си, както и фирмата, която цяла година ще го снабдява с памперси.
В интервю Анджи Евърхарт споделя, че стара операция на гърба й пречела да роди по естествен път, но това нямало да помрачи щастието й. Момченцето щяло да бъде кръстено на родителите й Кей и Боби - Кейдън Боби Евърхарт. Червенокосата моделка планувала да отгледа сина си като самотна майка. Бащата на детето остава загадка. За него Евърхарт разкрива само, че е близък нейн приятел, но пази в тайна подробностите за взаимоотношенията им.
Освен модел Анджи Евърхарт е актриса и лице на новата серия с какаово масло за бременни на марката „Palmers“. Рекламната кампания с нейния лик се очаква да тръгне в телевизионния ефир през идната есен. През 1995 г. името на Евърхарт стана много популярно покрай връзката й с киноветерана Силвестър Сталоун. Двамата бяха сгодени за кратко.
сн. БГНЕС
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.