Една четвърт от жените носят едва 10% от дрехите в гардероба си,
Една четвърт от жените носят едва 10% от дрехите в гардероба си, показва ново проучване.
Според него 91% от жените имат в гардероба си поне една дреха, която все още носи етикет, а 79% са си купували нещо, което са знаели, че никога няма да облекат. В изследването, поръчано от сайта Mycelebrityfashion.co.uk, участвали 1623 жени между 18 и 30-годишна възраст. 84% от тях признали, че пазят дрехи, които са им прекалено малки, а 46% заявили, че имат дрехи в гардероба си, купени преди повече от 10 години с надеждата, че ще се завърнат на мода.
Основната причина, поради която жените носят по-малко от половината от дрехите си, е навик, а 53% признали, че робуват на модните тенденции. Едва 8% от жените заявяват, че са носили всички дрехи, които имат, а три на всеки пет признават, че имат по две едни и същи дрехи в гардероба си като два чифта еднакви дънки. Една на всеки три жени е недоволна от стила си на обличане, а повече от половината казали, че финансовото им положение не им позволява да се сдобият с вида, който биха искали да имат.
Мaтериалите в сайта не са основание за поставяне на диагноза и по никакъв начин не заместват консултацията с лекар! СББ и Moetodete.bg не носят отговорност от вреди причинени вследствие на прилагане на съветите без консултация с компетентно медицинско лице.
Коментари за 1/4 от жените носят едва 10% от дрехите си
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.