17-годишно момче от Ню Йорк за първи път разкри, че преди четири години сменило пола си.
"Винаги съм искал да бъда момче", разказа тийнейджърът, който още от шести клас искал да свали розовата рокля. Когато родителите му разбрали за желанията му, изпаднали в шок.
Те настоявали детето им да не предприема никакви процедури в юношеска възраст, докато тялото му се развива. Впоследствие обаче дали своето съгласие и момиченцето започнало да пие таблетки за хормонални промени.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.