Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах

Какво не трябва да забравяме, когато даваме лекарства на деца

Обстоятелствата при децата са по-сложни, отколкото при възрастните, когато...

Сладка и секси в слънчевите дни

Предлагаме ви най-актуалните тенденции, представени с дрехи, подходящи за...

Бъбречна криза и бременност

Въпрос: Имам проблеми с бъбреците и през няколко месеца изхвърлям песъчинки....

Селен - за бременност без проблеми

Все повече бъдещи майки приемат фолиева киселина като основна превенция на...

Последно посещение: Дата и час: Вто Май 23, 2017 11:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 07, 2009 8:31 pm 
фурия
Аватар

kuini написа:
Niakoi moje li da mi kaje dali moga da spazvam dieta pripolojenie che karmia,tazi dieta s 2-te iaica stava li? ka4ih 25 kg. i neznam kakvo da pravia ot 5ec.karmia i neznam koga da zapo4na nqkakva dieta-kato trup4e sam :oops:

Миличка, никой не препоръчва диети докато кърмиш. Но мисля, че с разделното хранене няма да имаш проблем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 08, 2009 6:50 pm 

Blagodarq za saveta harmony,shte se opitam taka da se hranq,no problema pri men e 4e postoqnno mi se dav4e :),no shte se postaraq 4e vsepak idva hubavoto lqto,mersi oshte vadnaj

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 16, 2009 3:40 pm 
прохождащ
Аватар

Естествено имат страхотни упражнения за майки и бебета - как да се свалят килограми след раждането ... случайно гледах по НТВ - "На кафе" с Гала ... признавам, малката МНОГО се изкефи на "игрите", а аз направих супер яки коремни преси с нея, на моите крака :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 19, 2010 1:53 pm 

Здравейте,през бременноста нададох с 18кг,преди да забременея бях 43кг. сега съм 44кг,отслабнах доста бързо без диети и такива историй,но и се пазих-без хляб,ограничих си сладките(сусамки,плодове)е сега съгрешавам,но си е човешко а й кърмя.Започнах да ходя и на фитнес-главно за да се стегна.Ако някой знае и е пробвал кремове за стягане на кожата ако може да сподели опита си :roll: ,че май само с фитнес няма да стане да си стегна кожата.Много ми е интересно тези фолк диви как 1 година след раждане са така стегнати-кой знае на какви процедури се подлегат ехх... :lol: Не че е като набръчкана и т.н,но е отпусната...но си струва заради малките ни съкровища,няма как :P

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 22, 2012 2:10 pm 
любопитко
Аватар

Ау, хич не съм по тия работи- спорт, диети... Голям мързел съм, захващам се с упражнения и за месец зарязвам всичко. Благодаря за гените, че не пълнея. Качих 14 килца през бременността и свалих 12 като родих. Доволна съм от себе си, иска ми се малко да постегна бедрата, но дали... Иска ми се да се запиша на танци, но все време не остава за това.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:18 am 
бърборко

При първата и втората си бременности бях младо и слабо - не качих много, те сами се свалиха някак.
При третата бременност бях вече по-голяма и по-тежка, качих 14 кила, ама после няма сваляне. Защото детето - кротко - спим, ядем, та си ходих леко наднормена няколко години. Не ми беше хич удобно.
Преди няколко месеца се наложи спешно да се върна целодневно на работа - стрес, глад и много ходене пеш - стопих се за отрицателно време! :lol: Сега нещата се поуспокоиха и поддържам форма като ям малко и танцувам пред телевизора като съм на кеф, имам и едни гирички - ма'ам ръце с тях, докато танцувам и така. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 4:54 pm 
любопитко
Аватар

Явно и аз съм от късметлийките, които никога не са имали проблеми с килограмите. Качих 15 през бременността, свалих 13 за около 4 месеца след раждането. 2-те килца отгоре са ми добре дошли и не ми тежат. Проблем ми е само коремчето, което не ще и не ще да се стяга, както преди. Все ми се струва леко отпуснато. Е, няма как да изглеждам като на 17. Доволна съм горе-долу от себе си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 10:30 pm 

Здравейте момичета и аз да споделя опит тук. Виждам, че и вие се лутате като мен да търсете подходящия начин да стопим натрупаните килограми през бременноста. Аз имам 2 момченца, разликата им е от 2 години и 4 месеца. Първият път отслабнах много благодарение на кърменето и на безразборното ми хранене, но последва йо йо ефекта, задържах си килограмите за 6 месеца и след това започнах отново да пълнея "от въздуха" :shock: След това слава богу пак забременях и оправданието беше готово :cryingwithlaughter: Сега след второто ми раждане намерих правилния режим на хранене - зоната. Храня се така, вече година и запазвам килограми :-) Чуствам се страхотно. Много четох по темите за диети, отслабване, фитнес и дори реших да ги обединя в моя сайт, в помощ на всички майки лутащи се като мен и скачащи от диета в диета, така всичко е на едно място синтезирано и готово за употреба :-) Успех в борбата с килограмите, а ако имате все още нужда хвърлете едно око и тук може да намерите нещо, което да ви помогне www.vavforma.com

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2015 11:04 pm 
прохождащ
Аватар

По-добре заложи на разделно хранене, отколкот на диета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 24, 2016 11:58 pm 
прохождащ
Аватар

Преди да забременея бях 55 килограма, по време на бременността тялото ми напълно се измени, напълнях с цели 15 килограма. Надявах се,че след като родя, бързо ще успея да възвърна старите си килограми, но не стана така. Даже напълнях още 5 килограма, изпаднах в депресия. Преди винаги съм харесвала тялото си, но този момент ме промени напълно. Станах много подтисната, имах чувство,че всички ме гледат и ми се смеят. Тогава започнах да чета в различни форуми и случайно се запознах с едно момиче. Тя ми сподели своя ключ към успеха. Аз започнах да спазвам всичко, което тя ми казваше стъпка по стъпка. Ходех по два пъти в седмицата на фитнес, отделно вкъщи правих упражнения,но това, което ми помогна най-вече беше тази добавка https://healthstore.bg/izgaryane-na-maz ... psuli.html . Всичко това ми помогна за 5 месеца да сваля 15 килограма, сега вече съм спокойна и отново харесвам тялото си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 28, 2016 1:33 pm 
прохождащ
Аватар

Елка, много е хубаво,че си намерила правилният път за свалянето на килограмите. Спортът в комбинация с хранителните добавки, които помагат за по-бързото изгаряне на мазнините, е най-доброто решение на проблема според мен.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 21, 2016 2:57 pm 

За да се отслабне се иска много пот във фитнеса :)
scam

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 16, 2017 3:52 pm 

Аз се записах на табата и резултатите са много добри, 3 килограма за 2 месеца :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 21, 2017 7:56 pm 
прохождащ
Аватар

Така е, няма нищо лесно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]