С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Полезно или не е ранното събуждане

Да бъдеш успешен означава да се събудиш рано - или поне така ни внушават...

Нетърпимост към кърменето

„Кърменето изведнъж започна да поражда у мен негативни емоции и физическо...

Внимание! Пролетни алергии

Пролетта е най-дългоочакваният сезон: за някои обаче пролетта е сезонът, през...

Тайната на добрия апетит при детето

Чудиш се защо твоят наследник се дърпа, когато го каниш на масата, и после с...

Последно посещение: Дата и час: Сря Май 27, 2020 12:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: бъдещи майки 2013
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 2:08 pm 
прохождащ
Аватар

Здравейте,мами.Питах се дали има майки които очакват бебета през 2013.Аз съм за 2013 и по точно за 10 март очаквам една малка принцеска,вече имам син на 4 год.8 месеца.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2012 1:04 pm 
Аватар

Здравей !

:) Аз също очаквам момиченце за 05.03.2013 г.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2012 12:17 pm 

Здравейте! Аз пък очаквам момченце, също през март, но 26 :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 28, 2012 10:54 pm 

Здравейте,

Очаквам момиченце през април 2013 г. и съм страшно щастлива и вече нямам търпение. Това ми е първа бременност.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2012 9:18 am 
Аватар

Здравейте и от мен, чакаме първото си бебенце през месец май 2013г. Вчера бяхме на скрининг и все още ни е рано да разберем момиченце или момченце.
Успех на всички тук и леко бременеене :)))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 04, 2012 10:15 pm 
Аватар

Здравейте!
Ние очакваме нашата госпожица през Март!Термина ми е 25 Март! Вече я сънувах около 20 пъти още преди да знам със сигурност,че ще е тя!Дори и името й сънувах,а така не вярвах,че майките усещат какво е бебето!
Страхотно е да си бременна,но и малко страшничко,дано при всички да ни е като по вода раждането! :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 12, 2012 7:40 pm 
Аватар

Здравейте всички отново!

И аз много се вълнувам, на мен ми е първа бременност още повече, доста отдавна опитваме накрая успяхме слава Богу след ин витро.
Исках да ви попитам на какви имена сте се спряли за момиченце ?
Ние още не сме избрали харесват ни Яна, Симона, Аделина, Елина.
Бих се спряла на Яна, но съм чувала , че не е хубаво името да е съвсем кратко. Как мислите ?
Дайте някоя свежа идейка :D
Поздрави на всички :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 15, 2012 12:28 pm 
Аватар

Esssy,майка ми се казва Аделина и аз много харесвам това име :)
Трибуквените имена не ги понасям!В днешно време всяка 10-то дете се казва Рая или Никол.Не ми харесват и двете,моите фаворити са много малко,защото ми е трудно да си харесам име което хем да не е много префърцунено и странно,хем да е красиво.Харесват ми Кристина,Елиа,Адел (обожавам певицата),София,Йоана,Елизабет (много царствено и величествено,но и много вулгарно за моя съпруг.....и отпадна от списъка)
За момченца се бях спряла на Михаил или Ивайло,той не хареса нито едно от двете.Искаше да е Йоан,но ще е мома така че,името й е избрано,защото си я сънувах с него и за мен това си е знак. :)
Вече си шава доста,много ми е хубаво да я усещам,даже като съм седнала и само на едно място ме рита с краче или ръка и чак ме хваща гъдел и започвам да се смея.Таткото вече е доволен,защото я усеща много повече от преди и по-често.Но е хитруша като си сложа ръката на корема или мъжа ми и тя спира да мърда.С характер от малка! :lol:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 18, 2012 10:32 am 
Аватар

Elvitto мерси много за отговора :D има още време за името, надявам се да измислиме най-подходящото пък може и аз да го сънувам така ще е най-добре :D
Иначе и нашата Беболина ритка и съм много доволна за сега я наричаме така :D
За съжаление разбрах, че моята гинеколожка при която ходя на женска консултация заминава за чужбина така че трябва да я сменя. Тя ми препоръча др. Валери Гергов от АГ Св. София за женска консултация и раждане със секцио. Чували ли сте за него и дали е добър избор ?

Поздрави на всички :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 11:26 pm 
Аватар

Essy, относно Д-р Гергов - посетих го само веднъж в самото начало на бременността. Несъмнено е добър специалист, но за моята натура бе малко грубичък и затова предпочетох да го заменя. Но бе препоръчан от моя близка позната, на която се доверявам напълно.
Моят термин е за 18.04 /момче / и сега ме вълнува темата къде да раждам, с избор на екип или без. Във форумите имаше много ласкави мнения за Св. Анна и Д-р Дачева, някои да е чувал нещо?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 07, 2012 12:27 pm 

Здравейте!
И аз очаквам второто си дете през февруари (20-24).Мен също ме вълнуват въпросите за раждането - къде,как.Първото ми дете се роди с месец и четири дни преди термина и се наложи секцио.Винаги съм искала да раждам нормално,както го планувам и сега.Но....само Господ знае.
А за името... първия път,като разбрах,че съм бременна веднага реших(самосиндикално),че бебето ще се казва АЛЕКС.Проформа попитах таткото какво мисли и той се съгласи.Сега е по-различно - чудим се за имена като Инес,Даная,Дария... и май ще се спрем на ДАНАЯ
Лека бременност и безпроблемно раждани на всички!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2012 2:00 pm 
любопитко
Аватар

И аз чакам детенце през 2013 година.Термина ми е 09.03.2013 отново ще си имаме момиченце и сме много щастливи защото с таткото много искахме да с и имаме две дъщерички.За имена сме мислили спрели сме се на две конкретни и едно от тях ще избираме.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 3:24 pm 

zdr mami,i nie 4akame beb4e na 8 03 2013g,imame si edna 5 god kaka i sega pak momi4e.Iskam da vi popitam kakvo mislite za 2-ra gradska bolnica.Dali trqbva predvaritelno da se zapi6a za sekcio

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 2:06 pm 

здравейте и от мен чакаме нашият бебок в края на април 2013г.имам дъщеря на 10г. която няма търпение бебето да се роди,всеки ден само за това пита :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 17, 2012 7:52 pm 
Аватар

Здравейте :) Аз също очаквам моята бебка през 2013 г. Термина ми е в началото на май :) Пожелавам ви лека бременност бъдещи мами и леко раждане :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]