С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

На една годинка все още се приспиваме на ръце....

Въпрос: На една годинка все още се приспиваме на ръце – трябва ли да се...

Захранването на бебето – сложно само на пръв поглед :)

Като консултант по кърмене често контактувам с майки и всеки път се учудвам...

Ще раждам със секцио...?

Въпрос: Никога досега не съм претърпявала операция. Какво да очаквам от...

Жълтеница при новороденото. За колко време преминава?

Може би на втория ден след раждането при посещението на педиатъра ще чуеш, че...

Последно посещение: Дата и час: Нед Фев 23, 2020 8:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 28, 2010 4:14 pm 
бърборко
Аватар

Леле Ася много съжалявам.Това е много висока темп.Как я свалихте?Аз изпитвам ужас от темп защото Вики ми направи фебрилен гърч когато беше на 1 г 2 м.Милото дете :cry: .Дано вече е добре , а Илиндичка оправи ли се? Ние още не сме на антибиотик.Днес и утре да стане антибиограмата и тогава да знаем с какво да ги лекуваме тези бактерии.Отностно това което ти е казал Б.Тодоров не съм сигурна той дали знае ти как точно си гледаш децата но всяка майка усеща най-добре.Не трябва да се виниш , а прави това което мислиш за най-добро.Те лекарите като почнат така да говорят могат да те накарат да изпитваш вина , че децата боледуват.Аз смятам , че ти не си от тези майки които не ги интересува нищо .Напоследък тези вируси са навсякъде и да иска човек не може да се опази.Хайде , че се увлякох май много съвети взех да давам.Пиши как сте.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 29, 2010 1:26 pm 
фурия
Аватар

Добре са и двете-имат лека температура, но вече се стабилизират.Относно Б.Тодоров-мисля, че е прав.Той си ни познава много добре, защото ходим при него, когато Инка беше на една годинка.Аз също съм се ловила несъзнателно, че се престаравам:
-само да се окапят нещо-веднага ги преобличам(може и по 20 пъти н ден)
-като сме навън през 5 минути й търкам ръцете с мокри кърпи
-във вкъщи през половин час са на мивката, защото ги карам да си мият ръцете.
Абе, наистина се престаравам.Ние много голямо доверие имаме на този доктор, защото Илинда нямаше да е жива, ако не беше той.Каквито съвети ни е давал и сме спазвали винаги всичко е било супер.Другото, кето ми харесва при него е, че лекува без антибиотик.Само, когато се налага в краен случай, тогава предписва.
И вие дано се оправите по-бързо.А на какво се дължат тези бактерий в урината?Още не ни се е случвало такова нещо.
Целувки на Поли и Вики!!! :hug: :hearts:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 30, 2010 11:15 am 
бърборко
Аватар

Е щом имате голям опит с него ок.Добре е човек да си има такъв лекар на който да има доверие за всичко.Аз не искам да ме разбираш погрешно.Нямам нищо против него но наистина всяка майка чувства най-точно кое е добре за децата и.Щом като ти смяташ че трябва да се мият толко често ок значи така ще правиш.Но честно казано когато беше св. грип нали пост. говореха да се мият често ръцете и тн.На по-късен етап дадоха по тв една лекарка която пък каза че прекалената хигиена не е толко полезна.Е а сега ти кажи кой да слушаш.Затова прави това кое те акъл учи :D За бактериите на Вики и аз незнам.За първи път ни се случва.В понеделник ще станат резултатите и ще я водя при Русева на ехограф.Незнам и аз съм имала като бременна и с двете.Тя сега като че не пишка толко често но !!! Аз веднага реших да пуснем една урина за всеки случай.Ако бях някоя немърлива сигурно така да сме си карали.Но то човек може ли да знае...
Хайде и за вас целувки и чакаме снимки ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 30, 2010 6:45 pm 
фурия
Аватар

Браво!Вие се подобрявате и ние също.Вече нямаме температура и са много весели-беснеят за дните, когато не им е било добре. :lol: Да се оправяме и ние и вие, че.......нямам думи.Дано вече си пишем само за хубави работи, а не за болести. :hug: :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 01, 2010 3:56 pm 
бърборко
Аватар

здравейте, как са принцеските на градинка или вкъщи са, леле колко сняг вали :shock: излизах с колата но от 26 блок до Благоев и обратно - 45 минути ужас направо е аз имах и проблем с чистачките това може би ме забави повечко че спирах на няколко пъти да си ги оправям

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 01, 2010 4:28 pm 
фурия
Аватар

Децата са си в нас.Ще си ги държа да укрепнат и живот и здраве от понеделник тръгват на градинка.Аз съм се разчистила и седнах да почина за една цигара време.Хубаво е да си в голям апартамент, но като тръгна да чистя...... :shock: Петстаен апартамент се чисти най-бързо за два часа.Направо ми прималява.Вие как сте?Добре ли са твоите благушани?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 9:29 am 
бърборко
Аватар

е как да сме вкъщи и това е.Днес ще водя Вики на преглед да видиме най-после какво ще пие за бактериите.Снощи и правих "компресор" както каза тя на гърлото че от два дни нещо и е по-дрезгав гласа.В събота спаха с племенника при баба си и дядо си и са викали сигурно та от тогава е така.И снощи като изтърси да и направя един компресор паданх от смях.Незнам Инчето дали прави такива грешки в говора но ние сме....Тя си измисля разни думи, не изговаря правилно други, но не защото не може а защото бърза да каже.Но той и баща и е бил така и аз засега не се притеснявам.Например на възглавницата викаше гъзгавница :D , стълби - стъбли и тн

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 2:17 pm 
фурия
Аватар

:cryingwithlaughter:

Не се притиснявай, ние сме същите.Илинда до миналата година вместо възглавница, викаше шанка;навън-хънка и всякакви такива.Сега се учим да казваме правилно кроасан, защото казва коросан :0808: Абе ще се научат да говорят правилно.Ох, посмях се от сърце с вашия компресор. :hug: Целувки и чакам да пишеш какво е станало!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 03, 2010 10:17 am 
бърборко
Аватар

Вчера ходихме на преглед и се оказа , че Вики няма никакви бактерии :hypnotised: Взехме резултатите от стерилните урини и там имаше.Отиваме при д-р Русева и тя ми казва че се съмнява в тези резултати :shock: Разказах и че Вики е пила Зинат и след това са започнали тези проблеми и тя се учуди защото според антибиогр бакт реагират та Зинат, а това не било нормално след неговия прием да порастнат бакт които се лекуват пак с него.Пусна ни направл за обикновенна урина и се оказа , че няма нищо :slap: На ехографията всичко е наред.След 10 дни пак ще пускаме стерилна урина да видиме какво ще покаже тогава.Това :giggling: от нас за вчера.Днес май ще има разходка навън.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 03, 2010 5:22 pm 
фурия
Аватар

Супер!!!Радвам се, че ви няма нищо.Ние излизахме за 40 минути в зеленчука към обяд.Децата се налудуваха, а и на мен ми дойде добре чистия въздух!Дано и утре е такова времето да ги изведем, че и те горките се измъчиха. :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 05, 2010 3:07 pm 
фурия
Аватар

Майче, какво правите?Как са децата?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 06, 2010 3:16 pm 
бърборко
Аватар

Здравей, ами как да сме в този студ пак ни налегна снега.Вкъщи сме децата си играят вътре и това е.Вие как сте вече са добре момичетата нали?Ася ти мислила ли си вече за училището на Илиндичка?Къде ще учи , че май от по-рано трябва да помислим ?Аз засега се колебая м/у С.Врачански и И.Вазов но живот и здраве да е пък ще реша

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 07, 2010 12:37 am 
фурия
Аватар

Добре сме и ние.Днес си правихме разходка до София.Похарчихме някой лев,но пък децата са доста щастливи.Относно училището и ние се колебаем между тези две училища.От понеделник Инка тръгва на градина, а Кая от сряда.Дано не се разболяват толкова често, че вече ми писна.Целувки!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 07, 2010 10:37 am 
бърборко
Аватар

Дано всичко да е наред!Благодаря за целувките да ви се връщат.Отностно училището като че ли по клоня към Ив.Вазов но ще видиме.Ако вземем едно решение може принцеските да са и в един клас :D Хайде пак целувки!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 08, 2010 5:30 pm 
фурия
Аватар

Благодаря и аз за целувките!!!Наистина ще е хубаво ако бъдат в един клас.Нямам търпение да се пооправи времето за да се видим!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]