С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко в детското меню

Киселото мляко – продукт, който смятаме за типично български, с който сме се...

Късна бременност

Коя бременност се счита за късна и какви рискове крие? 0,85-2,25 % - са жените...

Как се развива вестибуларният апарат при детето?

Тази на пръв поглед сложна тема се оказва много любопитна. Ето някои факти за...

Гените казват кога да си лягаме

Независимо дали предпочитате да си лягате рано или да купонясвате до ранна...

Последно посещение: Дата и час: Съб Фев 27, 2021 12:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2009 11:14 pm 
Аватар

Хайде всички мами от града имащи време , желание да се организираме Аз съм приготвила 1 чувал с дрешки от 0 -3 годинки може да е крайно недостатъчно Sad За Дом майка и дете Също така апелирах и всички желаещи от блока кой с каквото може да помогне и се надявам повече хора да се присъединят - вече някои казаха че ще приготвят разни неща Love (памперси, дрешки , играчки , книжки , бебешки храни - пакетирани и да са вгодност ) От дома казаха че имат огромна нужда от памперси. Със съпруга ми обмисляме предстоящата събота да занесем събраните неща. Всеки, който има желание може да се срещнем да обсъдим дори да идем заезно да дарим нещата Hug Засега посещенията при децата са само след разрешение от директора. Ако има желаещи може да се организираме за редовни посещения ако мога така да се изкажа. Аз лично смятам , че децата имат нужда и от много внимание. Дано се съберем повечко желаещи и успеем да направим нещо полезно. Има и дом за по - големи деца, също така и за възрастни. На всеки желаещ ще си кажа скайп или тел номер както е по удобно. Вече една мама се включи а още няколоко обещаха :D Следващата събота 21 ноември ще ходим до дома а той е за деца от 0 - 3 годинки Не е проблем и да се съберат и за някой от другите а те са 4 - 7 год. възраст и 8 - 18 г.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2010 8:39 pm 
любопитко
Аватар

Здравей, spl.Много е хубаво това,което си направила.Едно голямо БРАВО от мен.Такива хора като теб трябва да бъдат повече.Моята майка там е старша сестра-ходила съм много пъти и знам за какво става дума.Там базата е много добра направиха основни ремонти на отделенията,но изоставените деца си остават изоставени.Любовта и грижите на всички там са много,но всяко дете се нуждае от семейство,а всеки човек от здраве.Казвам това,защото съм виждала болните мъничета там....Адмирации за всички,които работят там,защото повярвайте това не е никак лесно.......И ако някой от нас може да направи нещо съвсем мъничко нека го направи.Там децата се радват дори и на най-малките неща.
Аз например си имам две приятелчета и сега за баба Марта ще им изпртя мартенички и някакви скромни подаръчета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ]  Модератор: galka2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]