С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Хайде да четем!

Съвсем не е задължително детето първо да научи азбуката и тогава да започне да...

Дългото кърмене предпазва от депресия

Продължителното кърмене намалява риска от депресия...

5 съвета за укрепване здравето на бебето

Още в първите дни след раждането на бебчо, можеш да се погрижиш за укрепването...

Последно посещение: Дата и час: Нед Апр 18, 2021 6:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Дразни ли ви свекървата???
Да 57%  57%  [ 67 ]
Не 13%  13%  [ 15 ]
Понякога 30%  30%  [ 35 ]
Общо гласове : 117
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 6:51 pm 
любопитко
Аватар

ужас,тия хора са отвратителни просто :twisted:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 7:25 pm 
фурия
Аватар

tzveti7 написа:

напълно съгласна съм с теб цвети и аз мойте не мога да ги понасям :evil: :evil: :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 9:35 pm 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
tzveti7 написа:

напълно съгласна съм с теб цвети и аз мойте не мога да ги понасям :evil: :evil: :evil:

дадададада

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2009 6:46 pm 
фурия
Аватар

и аз не я понасям особено,но няма как засега ще се търпим,надявам се по-нататък да се отделим най-после

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2009 6:48 pm 
фурия
Аватар

добре че не сме с тях :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 01, 2009 5:27 pm 
любопитко
Аватар

Свекърва ми понякога ме дразни!Но свекър си немога ама немога да го гледам! :twisted:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 03, 2009 1:14 am 
фурия
Аватар

Ох, и аз да се включа......за съжаление, и моята не е цвете... Нямам контакти с нея, защото ни делят 140 км, за щастие. Но има едно изречение, което толковца ми се е втълпило в мозъка, че стане ли въпрос за свекърви, веднага ми светва." Ще мирясам, когато те видя легнала в гроба до него"...ей това ...за сина си...какво да кажа друго просто не знам. Това изречение беше по повод, че вече нещата бяха станали сериозни при нас с мъжа ми, и тя се чудеше как да ни раздели....Настръхвам направо! И като чета вашите истории, за лудите майки на мъжете ви- много се вбесаваааааааааааааааааааааааааам! Честно казано, свекърва ми вече не се държи така. Мъжът ми просто й обясни, че АЗ ще съм- да не се занимава повече...така и стана. Тая жена просто престана да се меси....Направо ЧУДО!!!! Стискам ви палци нещата да се оправят...
А по повод на снахите, да пази Господ от някакво чудо на чудесата, но този път в лошия смисъл на думата....Само се моля, дано нашите свекърви, със своето отношение и тормоз да не докарат до техния хал... някой ден

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 03, 2009 1:59 am 
фурия
Аватар

малеее яни твоята свекърва е като зъл демон само не се обиждай
моята не е такава но свекър ми е същия като твоята свекърва зъл човек и май никога няма да се промени за мое щастие не ги виждам нито те виждат цвети :D а това ме успокоява

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 03, 2009 11:42 am 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
малеее яни твоята свекърва е като зъл демон само не се обиждай
моята не е такава но свекър ми е същия като твоята свекърва зъл човек и май никога няма да се промени за мое щастие не ги виждам нито те виждат цвети :D а това ме успокоява

:thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 04, 2009 1:04 pm 
любопитко
Аватар

Моята свекърва по принцип е добър човек много се разбираме двете приеме от самото начало като свое дете без резерви НОООООООООООООО от както се роди малкия понякога ме изкарва извън нерви!!!Докато бях бременна само говореше как ще ми помага и т.н. като се роди бебето и какво стана Кико се роди и тя всичко на всичк е дошла 5-6 пъти у нас и то все на маса идва намчва го за 10 мин и отва пак на масата УЖАС не ами два и знае само да ме критикува защо тока защо иначе даже ми направи забележка защо сме викали на Кристиян Кико на галено а не Криси ох ужас ами той си е мое дете бе ще му викам както си искам дразня се защото само приказва как ще помага ама на думи е мн силна после се сърди зщо кико плаче в нея е как той не я познава!!!!Да не говорим за свекър ми оня ден изхвърли на Кико залъгалката в коша и каза че нямало нужда и кико рев а той без нея не спи и после до нас милото се съдра от рев!!!!Незнам иначе са мн добри хора ама нещо забравиха че имат внук и само на приказки са силни!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 12:37 pm 
любопитко
Аватар

Ние сме имали много проблеми с тях, и с моите родители. Никой не е идеален. Откакто се изнесохме на квартира и нямаме какво да делим, сме в много добри отношения и с едните и с другите. Е, нормално е да се дразним понякога, но да не се стига до големи разпри, все пак са ни родители.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 3:05 pm 
любопитко

zuzetka

Тази тема е неизчерпаема.Малко са снахите,които не могат да се оплачат от свекървите си.Аз мога да кажа,че поне имам късмет,че е далече от нас и се виждаме рядко и замалко.Което ми е напълно достатъчно,за да ме ядоса.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 4:15 pm 
фурия

Да, дразни ме с вечните си оплаквания /здравословни и парични/ и с това, че иска да се меси в отношенията ни.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 11:11 am 
любопитко
Аватар

Аз какво да ви кажа за моята.В последно време съм й бясна, а ми се правеше на светица.Още от малки е изоставила мъжа ми и брат му,сключила е втори брак,съответно им ражда и още 1 брат.За толкова години нито издръжки, нито подаръци за р.д. НИЩО!Сега живее охолно и богато.Ние при родителите ми,които ни подариха къща, но по нея има малко ремонт и трябва да я преобзаведем и за това не сме се нанесли.Докато били женени родителите на мъжа ми купили апартамент,в който от години никой не живее с пари на свекър ми,обаче документите са на нейно име.Тя обеща да го продаде и да ни даде половината пари да си стъпим на краката,да направим ремонта, а сега решили с богатия си мъж да му правят ремонт и даго пускат под наем, а ние да се оправяме както можем.Как да не съм й бясна?! Не искам нито да я виждам нито да я чувам.Даже се оплаквала,че не й казвам "майко".Е на това същество,дето не е било майка за децата си как да му кажеш "майко" :mouth shut up:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 2:30 pm 
фурия
Аватар

Аз се разбирам идеално със свекърва ми.Никога не сее месила за нищо и никога нее отказвала за нищо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]