С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко лекува възпаления при COVID-19

Изследователи от университета Бен-Гурион в район Негев в Южен Израел казват, че...

Стресът при децата - 5 проблемни ситуации

Спокойна и усмихната майка = щастлив малчуган. Верни на тази максима ти...

Децата и анимационните филми - изборът е от значение

Днес, когато прекарвате повече време у дома, едно от неизменните забавления за...

Направи си сам: Великденско пиле

Забавната декорация за Великден можете да изработите заедно с детето. Но нека...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 14, 2021 11:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Дразни ли ви свекървата???
Да 57%  57%  [ 67 ]
Не 13%  13%  [ 15 ]
Понякога 30%  30%  [ 35 ]
Общо гласове : 117
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 11:08 am 
прохождащ
Аватар

Моята свекърва е на 350км.от нас.Не знам какво е да те дразни свекърва и наистина не искам да разбирам.Мога да ви посъветвам дано ,живот и здраве, нашите снахи да не говорят така за нас. :peace:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 3:02 pm 
фурия
Аватар

Отговорът ми сигурно би бил прекалено дълъг,но може би ще пиша друг път за това.Ще кажа само на кратко,че не ме дразни,долни хора като нея не удостоявам да присъстват в мислите ми.Защо пък да ме дразни,тя меко казано не съществува за мен!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 3:58 pm 
любопитко
Аватар

abe da vi kaja 4estno ima i mnogo lo6i snahi da znaete,ne vinagi svekarvite sa lo6i,az imam brat koito dovede slova4ka za jena,e na tazi ne moje da se ugodi,mnogo zlobna i zavistliva,moqta maika e takava du6i4ka vinagi q za6titava kogato ne6to se skarat s brat mi ,nikoga za ni6to ne i se e barkala,ne jivee s tqh i pak e nedovolna tazi,ama kakvo li se 4udq tq neinata maika ne hodi da vidi,ta moita 6te iska uvajenie,dano nqkoi den da nqmam takava snaha

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 4:47 pm 
фурия
Аватар

Права си maamii, трябва да се гледа и от другата страна. И аз знам за такива случаи, дето ако аз съм свекърва сигурно ще убия снаха си :lol: .

Последна промяна Ninkata на Сря Юни 18, 2008 12:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 5:43 pm 
Аватар

maamii написа:
ama kakvo li se 4udq tq neinata maika ne hodi da vidi,ta moita 6te iska uvajenie
Да,така е.Аз затова съм оставила изцяло мъжът ми да се оправя с родителите си.Дори да не ги уважавам,той е длъжен да го прави каквито и да са.А аз поддържам само дипломатически отношения,макар че и това им е много :D Ама нали съм добричка :twisted:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 6:19 pm 
любопитко
Аватар

maamii написа:
abe da vi kaja 4estno ima i mnogo lo6i snahi da znaete,ne vinagi svekarvite sa lo6i,az imam brat koito dovede slova4ka za jena,e na tazi ne moje da se ugodi,mnogo zlobna i zavistliva,moqta maika e takava du6i4ka vinagi q za6titava kogato ne6to se skarat s brat mi ,nikoga za ni6to ne i se e barkala,ne jivee s tqh i pak e nedovolna tazi,ama kakvo li se 4udq tq neinata maika ne hodi da vidi,ta moita 6te iska uvajenie,dano nqkoi den da nqmam takava snaha
това е абсолютно вярно има такива чешити че ти иде да .............

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 6:19 pm 
любопитко
Аватар

maamii написа:
това е абсолютно вярно има такива чешити че ти иде да .............

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 6:21 pm 
любопитко
Аватар

Цитат:
ama kakvo li se 4udq tq neinata maika ne hodi da vidi,ta moita 6te iska uvajenie
така е има такива чешити че направо ти иде да ги...............

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 17, 2008 6:22 pm 
любопитко
Аватар

така е има такива чешити че направо ти иде да ги...............наистина трябва да се гледа и от двете страни

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 08, 2008 1:30 pm 
Аватар

Аз моята свекърва не я и виждам и съм казала на мъжо,че не мога да я понасям и се радвам,че той ме разбира и не ме задължава да ги виждаме.Те са са ега ти хората,да не им пука за синът им.Свекървата въобще не се интересува за синът си та камо ли за моето дете.Аз това не мога да разбера как може да се интересуваш за детето си.Свекър ми пък го търси само коагто мъжо трябва да им помогне за нещо. :angry:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 4:03 pm 
любопитко
Аватар

моята свекърва не я понасям.тя е много странен човек,не се интересува от сина си,а какво остава за децата.добре че вече не живеем заедно.когато сме отделно е по-добре. :giggling:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 3:11 pm 
Аватар

И аз моята не я понасям :angry: Когато бях бременна,4е и преди това живеехме при нея,тя до такава степен ме изнервя6е,4е 4ак съмс е тресяла от нерви.Хи4 не и пука6е,4е съм бременна и си праве6е ,каквото иска,даже и на пук.Сега само като 4уя ,4е 6те и ходим на гости ми става ло6о.Добре 4е се изнесохме от там.За мен тя е един дърт вампир,това е :twisted: :idea:
Пред хората се прави,4е е много загрижена за внука си,а за цяла година го е виждала 5-6 пъти и то,ако ние сме оти6ли.И като отидем при нея все измисля работа на мъжа ми и не поглежда детето.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 29, 2008 7:23 pm 
прохождащ
Аватар

Понякога :x

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 8:40 am 
фурия
Аватар

tzveti7 написа:
аз изобщо не се разбирам със свекърва ми,тя е ужасен човек от самото начало не ме искаше и гледаше да ни раздели,както преди сватбата снесе на мъжа ми новината че бебето не е от него и други такива :evil: има много за разказване но няма да ми стигне цял месец докато го напиша :shock:
при мен е същото само че със свекъра ми той е много проклет човек а свекърва ми от него вече не е добре с главата

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 2:42 pm 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
tzveti7 написа:
аз изобщо не се разбирам със свекърва ми,тя е ужасен човек от самото начало не ме искаше и гледаше да ни раздели,както преди сватбата снесе на мъжа ми новината че бебето не е от него и други такива :evil: има много за разказване но няма да ми стигне цял месец докато го напиша :shock:
при мен е същото само че със свекъра ми той е много проклет човек а свекърва ми от него вече не е добре с главата

при нас е почти същото но свекървата е в гърция и няма намерение да се прибира при мъжа си :twisted: аз да не съм бавачка тук :roll: да се надяваме да си дойде на есен че ми писна от прищявки и нервни пенсионери

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]