С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Съб Мар 06, 2021 8:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 11:13 am 
фурия
Аватар

Eto i az po-aktivno da se vklju4a v temata.Ninka tova sa moite vaprosi:
1.Varhu kakvo se krepi semeistvoto i kakvo ne se polu4i v parvia ti brak?
2.kakvi ka4estva tarsi6 v horata i koi zeni6?
3.kakvo te pravi dobar priatel?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 5:36 pm 
фурия
Аватар

Radosve написа:
Здравей Ninka!Ето и от мен няколко въпросчета!

1 Какво те вдъхновява ?
2 Имали нещо което би искала да промениш в света около теб?
3 Кои три неща би взела при всички ситуаций ако трьгнеш на дълъг път!

1. Ами, всъщност не знам. В такъв момент, по-скоро изпитвам някакво странно вълнение, което ме кара да се заредя с огромна енергия и ентусиазъм. Може би това е самото вдъхновение, но от какво точно се провокира, така и не съм разбрала досега. Просто идва и си отива. Понякога не ме навестява много дълго време, а друг път като ме хване не ме пуска и седмица :lol: .

2. Може би ще ти стори странен отговорът ми, но той е НЕ. Промяната на света е много тежка задача, с която не смея да се нагърбвам дори и във въображението си. Не бих се справила и с последствията от тази евентуална промяна промяна.

3. Ако имаш предвид предмети - телефон, портмоне с пари и документи, връхна дреха.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 5:38 pm 
фурия
Аватар

Radosve написа:
Здравей Ninka!Ето и от мен няколко въпросчета!

1 Какво те вдъхновява ?
2 Имали нещо което би искала да промениш в света около теб?
3 Кои три неща би взела при всички ситуаций ако трьгнеш на дълъг път!

1. Ами, всъщност не знам. В такъв момент, по-скоро изпитвам някакво странно вълнение, което ме кара да се заредя с огромна енергия и ентусиазъм. Може би това е самото вдъхновение, но от какво точно се провокира, така и не съм разбрала досега. Просто идва и си отива. Понякога не ме навестява много дълго време, а друг път като ме хване не ме пуска и седмица :lol: .

2. Може би ще ти стори странен отговорът ми, но той е НЕ. Промяната на света е много тежка задача, с която не смея да се нагърбвам дори и във въображението си. Не бих се справила и с последствията от тази евентуална промяна.

3. Ако имаш предвид предмети - телефон, портмоне с пари и документи, връхна дреха.

Последна промяна Ninkata на Пет Яну 23, 2009 12:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 5:58 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Не знам как съм пропуснала да се включа и аз.

1. Коя жена за теб е успяла?

2. А кой мъж?

3. Частна детска градина или държавна би предпочела за децата си, ако може и защо?

1. Която е достигнала до момента в живота си, в който може спокойно да му се наслаждава, без да е загубила нищо ценно по пътя на постигането му.
Това не значи, че тази успяла жена е човек, който е спрял развитието си - просто главните цели са постигнати и сега тя работи само за поддържането на това ниво.

2. За успелия мъж важат горе долу същите правила. Все пак успехът и щастието нямат пол. При мъжа успехът може би е малко по-строго определен и дефиниран.

3. Може би частна, но не съм много сигурна. Не чувам много добри отзиви и за частните градини напоследък. Причините са единствено това, че групите са от по-малко деца, има транспорт и обстановката и храната са по-добри. Нищо друго не ми е направило впечатление като плюс за частните пред държавните.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 6:16 pm 
фурия
Аватар

tanjuk написа:
Eto i az po-aktivno da se vklju4a v temata.Ninka tova sa moite vaprosi:
1.Varhu kakvo se krepi semeistvoto i kakvo ne se polu4i v parvia ti brak?
2.kakvi ka4estva tarsi6 v horata i koi zeni6?
3.kakvo te pravi dobar priatel?

1. В момента семейството ми се крепи на любов, взаимно разбирателство, огромна грижа за другия и приятелство.
Причината за несполучливия ми брак е предполагам тогавашната незрялост от моя страна, което е попречило на правилната преценка за човека отсреща. По-нататъшните проблеми, довели до развода са единствено последствия от моята заблуда за сходство на характерите ни. Предпоследният етап беше ярост и разочарование, след което последва пълно безразличие.
Сега получавам всичко, което ми е необходими, за да съм щастлива и спокойна и с радост давам любовта си. :D

2. Радвам се, когато в човека присъстват добронамереност, спокойствие, позитивизъм, коректност и някаква интересна индивидуалност, която го прави различен и интересен. Тези качества са прекрасни и са си ценност сами по себе си.

3. Дали бих дала достоверен отговор за себе си? Дали този въпрос не е за моите приятели? Трябва да ги попитам и тогава ще отговоря :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 7:21 pm 
фурия
Аватар

E, meri!Li4i, 4e si gotin 4ovek, pone ot tova koeto pi6e6 i 4e ve4e si "porasnala" dostata4no, za da znae6 kakvo pravi6 i kakvo iska6.Jelaia samo radost i 6tastie za napred.Rodi nai-prekrasnoto beb4e na sveta i ne spirai da se usmihva6!!!! :flowerpink: :flowerwhite: :give_flowers:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 10:01 pm 
фурия
Аватар

Нинка, благодаря ти за отговорите, желая ти всичко най-хубаво и да запазиш това, което си.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 22, 2009 11:19 pm 
бърборко
Аватар

Благодаря ти Нинка! Беше ми много приятно да прочета отговорите ти! Пожелавам ти много весели мигове със семейството и приятелите!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 12:31 pm 
фурия
Аватар

tanjuk написа:
E, meri!Li4i, 4e si gotin 4ovek, pone ot tova koeto pi6e6 i 4e ve4e si "porasnala" dostata4no, za da znae6 kakvo pravi6 i kakvo iska6.Jelaia samo radost i 6tastie za napred.Rodi nai-prekrasnoto beb4e na sveta i ne spirai da se usmihva6!!!! :flowerpink: :flowerwhite: :give_flowers:

Благодаря ти, Танче! И аз мисля, че преминах през големи трансформации в мисленето си и сега вече не се лутам в търсене на себе си. Ти също си прекрасен човек щом имаш такова хубаво семейство.:happiness:

yasmin написа:
Нинка, благодаря ти за отговорите, желая ти всичко най-хубаво и да запазиш това, което си.

И аз благодаря за въпростите - много е приятно понякога да поразсъждаваш върху нещо. Човек запазва себе си, ако и всичко около него се запазва, но ще се постарая. :D

Radosve написа:
Благодаря ти Нинка! Беше ми много приятно да прочета отговорите ти! Пожелавам ти много весели мигове със семейството и приятелите!

И аз благодаря! :D Пожелавам на теб и на семейството ти да сбъднете всичките си мечти :D !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 10:50 am 
фурия
Аватар

Изненадааааааааааа!!! Малко късно, но се включвам.... Нинче, какво да те питам...незнам направо- я да си кажа словото аз, пък може да ми хрумне някой въпрос...
Ти си прекрасен човек и добър приятел, най- ми е хубаво сутрин, като си лафим с теб, докато работиш.... :giggling:
А сега ми идва да те питам..... Какво ИСКАШ да правиш, да работиш, да се занимаваш.....сещам се и да те питам за изкуството- от кога, по колко и защо трябва .... Май това, ако се сетя нещо друго- ще драсна.... :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 1:06 pm 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
Изненадааааааааааа!!! Малко късно, но се включвам.... Нинче, какво да те питам...незнам направо- я да си кажа словото аз, пък може да ми хрумне някой въпрос...
Ти си прекрасен човек и добър приятел, най- ми е хубаво сутрин, като си лафим с теб, докато работиш.... :giggling:
А сега ми идва да те питам..... Какво ИСКАШ да правиш, да работиш, да се занимаваш.....сещам се и да те питам за изкуството- от кога, по колко и защо трябва .... Май това, ако се сетя нещо друго- ще драсна.... :happiness:

Eeeeeeй, че хубава изненада :lips: !
Благодаря най-напред за изключително милите думи :crazy in love: ! Любовта и приятните емоции за взаимни!

А сега да отговоря:
В момента работя и поради тази причини вече копнея за мига, в който ще си остана вкъщи и ще се отдам на майчинството. По-нататък вече, напред във времето, ще видя какви хоризонти ще се появят и вече ще помисля с какво точно ще се занимавам, защото не бих могла да си правя планове за толкова далеч, а пък и не всичко ще зависи от мен. С каквото и да се занимавам, стига да съм обкръжена от приятно хора и атмосферата да е добра, ще ми бъде приятно - аз обичам да работя.
Сега за изкуството... :D
На въпросите "от кога" и "по колко" - това се чудех и аз, когато си задавах този въпрос за Арчи. До скоро не забелязвах никакво желание у него да рисува, въпреки че съм правила опити да го предразположа към това, разбира се без да съм прекалено настойчива /то насила не става/. Като че ли даже ми беше малко тъжно, че у него липсва всякакво желание и при срещата с белия лист и боичките, той драсваше нещо за секунда и край.
Сега нещата са коренно различни. От няколко месеца детето не спира да ме удивява с колоритните си рисунки, които карат очите ми да се усмихват. Толкова са ярки, цветни и наситени... Та явно провокацията сама си идва. :D
А пък на въпроса "защо трябва" - при изкуството май няма отговор на "защо"... :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 13, 2009 10:17 am 
фурия
Аватар

Благодаря ти Нинче :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 13, 2009 1:28 pm 
фурия
Аватар

mamaqni написа:
Благодаря ти Нинче :thumbsup:

Моля :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 1:04 pm 
бърборко
Аватар

хайде малко въпросчета към прекрасната мама на прекрасните Арчи и Дивна
Нинка първо здравей
а ето и въпросчетата:
1.Как би се описала с три думи що за човек си?
2.Сега си мама на 2 дечица-как се чувстваш?
3.Кое е първото което си казваш сутрин когато се събудиш?
4.Емоционална натура ли си?
5.Какво бе първото ти впечатление от срещата ти с малката принцеса Дивна?
Е за сега стига толкова защото и Дивна и Арчи имат нужда от твоето внимание
пожелавам им много щастие и игри и само да ви радват.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 11, 2009 9:35 pm 
фурия
Аватар

margi0pavlova написа:
хайде малко въпросчета към прекрасната мама на прекрасните Арчи и Дивна
Нинка първо здравей
а ето и въпросчетата:
1.Как би се описала с три думи що за човек си?
2.Сега си мама на 2 дечица-как се чувстваш?
3.Кое е първото което си казваш сутрин когато се събудиш?
4.Емоционална натура ли си?
5.Какво бе първото ти впечатление от срещата ти с малката принцеса Дивна?
Е за сега стига толкова защото и Дивна и Арчи имат нужда от твоето внимание
пожелавам им много щастие и игри и само да ви радват.

Maлеееее, много се извинявам, но не бях влизала много отдавна в този подфорум, та не съм забелязала въпросите към мен, за което се извинявам :oops: .
1.Импулсивен, влюбчив, чувствителевн.
2.Чувствам се още по-значима и полезна, а също така и млада :D.
3.Да, много.
5.Колко много прилича на татко си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]