С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Хайде да четем!

Съвсем не е задължително детето първо да научи азбуката и тогава да започне да...

Дългото кърмене предпазва от депресия

Продължителното кърмене намалява риска от депресия...

5 съвета за укрепване здравето на бебето

Още в първите дни след раждането на бебчо, можеш да се погрижиш за укрепването...

Последно посещение: Дата и час: Пет Апр 16, 2021 2:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Фев 20, 2021 7:33 pm 

Здравейте, повечето дрехи не ми стават след раждането, и а ми се иска да си купя нещо ново. Обаче не мога да обикалям по молове, можете ли да ми препоръчате някой онлайн магазин, в който да има по-раздвижени модели дамски дрехи?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 23, 2021 8:00 pm 

Здравей, аз редовно си поръчвам от Паус - клик и съм много доволна от качеството на дрешките, които предлагат.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 25, 2021 10:22 am 

Благодаря ти, и аз ще ги разгледам. Забелязах, че са български бранд и са от доста години на пазара, което ми направи много добро впечатление.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2021 5:59 am 

Аз също препоръчвам български бранд за дрехи - Alertbg. Цялата колекция от дрехи в магазина е произведена в България! Качеството на дрехите е много високо. А цените са доста прилични.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2021 3:44 pm 
любопитко
Аватар

Аз след раждането бяха качила доста килограми и традиционните модели нямаше никакъв шанс да ми станат. Поради тази причина започнах да търся дамски дрехи големи размери и попаднах на един специализиран сайт, който предлага само макси мода - Monte Cervino, където има доста голям избор, а цените са доста приемливи. Иначе за стандартна мода аз предпочитам да пазарувам в HM. Също така може да разгледаш и дрехи втора употреба, защото е възможно бързо да свалиш излишните килограми и да се върнеш към предишните си дрехи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2021 4:39 pm 
Аватар

Една моя приятелка роди есента и с добър режим и упражнения у дома успя да си върне почти изцяло старите килограми, но въпреки това беше зажадняла за нещо ново, което не е два пъти нормалния й размер. От нея тогава разбрах за https://napudreni.com/bg/ и аз самата много паресах дрехите им. Особено съм фен на тениските им, защото имат супер приятни щампи и надписи. Ризите също са строхни и с по-нестандартен дизайн. Определено го разгледайте, ако търсите нещо свежо и стилно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 24, 2021 7:21 pm 
прохождащ
Аватар

А защо не пазарувате във Фешън Дейс? Аз доста неща си купувам от тях особено когато имат сезонни намаления и разпродажби. Сега има за новата колекция пролет-лято във Fashion Days код за отстъпка в размер на 25% за всички нови модели. Аз вчера си поръчах една рокля, две туники и едни маратонки и сега чакам с нетърпение да дойдат 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ]  Модератор: desa84

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]