С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Започва национална инициатива за декемврийски празници без отпадъци

Кампанията „Декември без отпадъци“е естествено продължение на успешната „Юли...

Запушено носле при новородено

Момченцето ми е на 12 дни и от като ни изписаха от болницата, има проблеми с...

Първи прегледи на бебето

Още докато си в родилното отделение, неонатолозите проследяват развитието на...

Плетени детски ръкавички - 41 модела

Ръкавичките - задължителен аксесоар за зимния гардероб на детето. Какво може да...

Последно посещение: Дата и час: Сря Дек 02, 2020 3:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 1:41 am 
фурия

daniela6 написа:
Аз честно казано съм против съжителството на малко бебе и животно вкъщи,дори и в друга стая да е животното(не в стаята на бебето).В крайна сметка всички ще ходят по другите стаи,а после ще влизат и в тази на бебето...определено не ми се нрави такава картинка.

Харесвам животните, но не мога да си представя да гледам животно в апартамент. Ако живеех в къща, бих гледала - навън.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 5:25 pm 
фурия
Аватар

Харесвам ги но да не са ми в къщата.Нещо не ми се връзва лазещо дете и кучешки или котешки изпражнения.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 08, 2009 1:18 am 
Имахме куче,но като влязах в 4-ти месец го махнахме,защото ми се повдигаше от миризмата/имах много силно развито обоняние,а кучето си го къпех редовно и си беше чистичко/и повръщах чак от него.Не можех да го понасям и колкото и да не ми се искаше го дадохме.Знам,че децата придобиват някакъв имунитет,когато растат с животни,но няма начин за сега :cry:.Още преди да забременея свекито беше против- да се разкарват космите навсякъде... от друга гледна точка -живеем при свекървата и сме 7 човека в къщи,ние с тати и с малкия сме завряни в една стая и няма място за нищо,камо ли за животинка.Поне малкия да порасне малко...пък кой знае,до тогава може да имаме собствено жилище :dont_know: тогава ще имаме кой каквото си иска.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 5:54 pm 
прохождащ

Имам питбул,женски при това.Свеки искаше да го маха,но аз не мога де се разделя с нея.Обичам я и тя ме обича както и всички в къщи.Живеем в апартамент и се опитваме да спазваме безупречна чистота.Кучето е ваксинирано.Даже съм й давала да подуши бебето,за да свикнат заедно да живеят.За сега да чукна на дърво нямаме проблеми ще видим как ще реагира когато малката проходи.Ако недай си Боже кучето прояви някаква агресия спрямо дететоведнага ще го разкарам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 5:56 pm 
прохождащ

Все пак детето ми е по-скъпо от което и да било друго същество

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 9:23 am 
прохождащ
Аватар

и 2-те си деца отгледах заедно с кокер шпаньол и не мога да кажа,че им е навредил с нещо.Освен с това,че сега нямат страх от кучета и тичат да галят де що видят куче

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 9:43 am 
фурия
Аватар

Ние имахме котка, но седмица преди да родя я подарихме. Много косми пускаше и колкото и да чистех, все имаше тук там. Котешките косми са много тънки и хвърчат навсякъде. Реших, че няма да го преживея, ако видя някой косъм върху дрешка на бебето.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Котенце
МнениеПубликувано на: Вто Окт 20, 2009 1:10 pm 
прохождащ
Аватар

Преди около половин месец си взехме котенце , сина ми беше на 9 месеца и половина. Веднага като я взехме ветеринаря й направи пълна процедура в кабинета и с къпане. Даде ни много хубав шампоан за външни паразити и не мисля,че когато една котка не излиза от апартамента има някаква опасност от паразити. Котето е на 1 месец и точно мисля,че и сина ми и тя ще свикнат един с друг много барзо,тъй като и двамата са малки.
А и има и един факт,че по-принцип фекалиите на една котка могат да навредят само на жена с токсоплазмоза. Лечение винаги има ,но е хубаво жени,които планират да имат деца и имат котки да й се взема кръв на определен период от време,за да сес леди състоянието. лечението е с антибиотик Augumentin.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 20, 2009 1:20 pm 
фурия
Аватар

Аз мисля че докато е малко детето не трябва да има животни в къщи.То още не си е изградило навици за хигиена.Представете си как котката го ближе по ръчичките и после то яде с тези ръце. :no: Според мен има време за всичко!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 21, 2009 2:14 pm 
любопитко
Аватар

Много обичам животни особенно кученца но е по добре да няма такива когато се отглежда малко дете.В родния ми град си имам куче и когато ходим на гости там настава лудница.Малкта тича постояно да хване кучето.Вечно е цялата е в косми.Постоянно се мием и чистим.А когато беше по малка и все още не можеше да ходи а само пълзеше там не съм е пускала защото смятам ,че е нехигиенично.Колкото и да се мие и чисти винаги остава малко мръсничко когато има животинка в апартамента.Изобщо има много минуси.Единствения плюс може би е ,че дечицата свикват с животинките и са милички към тях.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 11:23 am 

Малката Аница е на 3 г., имахме куче преди да се роди и аз също мислех да го махнем. В крайна сметка го задържахме и съм много щастлива. Детето расте с любов към животните, а и към всичко останало, много си играят и се обичат. Сега имаме и рибки, а ще си взимаме и коте. Задръжте си животните, просто не ги гледайте в една стая и хигиената изисква повече време иначе е супер детето да расте с животинче.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 2:34 pm 
прохождащ
Аватар

Az stra6no mnogo obi4am jivotnite,kato malki s brat mi kato si otidehme na selo i direkto pri jivotinkite i edno ma4kane celuvane,no sega samo kato vidq Bobi 4e buta nekvo jivotno i vednaga tarkam racete.Svekarva mi ima6e ku4e-pekinez,izob6to ne mu davah da pripari do deteto.Sega edinstvenite jivotni ,koito imame v nas sa tri ribki.Bobi iska ku4e ili kote,no az mislq 4e jivotni se gledat v ka6ta,a ne v apartament,kolkoto i da 4isti6 i da e vazpitano,to si e jivotinka

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 6:57 pm 
Аватар

Имам котарак... На този етап не мисля да го махаме, но ще видим как ще тръгнат нещата. Той е изцяло домашен, никъде не излиза, ваксиниран е и много си го обичаме.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 3:01 pm 
любопитко
Аватар

ilito82 написа:
Аз съм твърдо против.

ПРОТИВ имах котка умирах за нея но щом се роди бебчето ми веднага я дадохме на познати много мъчно ми беше но не мисля че това малко човече може да живее с животни поне до като не започне да разбира

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 3:59 pm 
любопитко

Преди да забременея и по време на бременноста имах котка,но като се роди принцеската,котето замина на село.Преди около 2 мес. се бях престрашила да опитаме отново,понеже вече сме по големи и нестана.Като започнаха да хвърчат косми аз превъртях.Котето беше чистичко нуждите си ги вършеше в банята,но колкото и да чистех все отаваше по-някой косъм.Така,че сега котето го пуснахме на свобода и никога повече няма да повторя същата грешка.ОБИЧАМ МНОГО ЖИВОТНИТЕ,НО ПОВЕЧЕ ОБИЧАМ ДЕТЕТО СИ!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]