С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Стартира Националната кампания за диагностика и профилактика на кожните алергични заболявания

През месец декември, тази година ще се проведе станалата традиционна ХІІ...

Губя контрол, когато... 5 съвета как да изпускаш парата

Надали има родител, който поне веднъж в живота си не е бил толкова ядосан (или...

Детска стачка? Не изпадайте в паника !

Ако детето ви внезапно откаже да яде, да спи или дори да ака, не се ядосвайте и...

40 идеи за коледни играчки от филц

Една подборка от 40 идеи за коледни играчки от филц. Трябват ви филц, ножици,...

Последно посещение: Дата и час: Пон Ное 30, 2020 1:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 11:34 am 
любопитко
Аватар

Да поне за сега съм доволна, макар че Младен като го види и започва да му реши кабинета :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 11:35 am 
любопитко
Аватар

Да поне за сега съм доволна, макар че Младен като го види и започва да му реши кабинета :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 26, 2009 2:42 pm 
бърборко
Аватар

не съ много доволна от нея мисля да търся друг но нека да е от меден рудник тъй като живеем там
ако някой може да ме посъветва или да ми препоръча добър педиатър ще се радвам :happy:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2009 2:14 pm 
фурия
Аватар

Аз на моменти съм доволна на моменти не.Ако няма други чакащи хора е много мила и внимателна, а когато има чакащи направо бие всички по бързина.Много ме яядосва в такива случай и дори като видя пове4е хора си тръгвам и ходя на следващия ден!Ина4е е мола и внимателна, канят и в предаването по Канал 1, което дават сутрин и говорят за бебешките болести, което е добър показател!Но това че събота и неделя не можеш да разчиташ на нея дори за едно въпросче не ми харесва!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2009 10:54 pm 
Аватар

Аз също не съм доволна от педиатъра на синът ми и съко като теб ходя само служебно, за да измери детето.
Аз съм на мнение, че преди да избереш педиатър за бебето трябва хубаво да се информираш!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2009 11:02 pm 
любопитко
Аватар

Да, много съм доволна, Васи също- личен лекар на цялото ни семейство е свекър ми, който е педиатър :bounce: :biggrin: :biggrin:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2009 1:13 pm 
фурия
Аватар

ewa написа:
Да, много съм доволна, Васи също- личен лекар на цялото ни семейство е свекър ми, който е педиатър :bounce: :biggrin: :biggrin:

Ей така е супер, поне знаеш, че е изцяло ваш :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2009 1:26 pm 
любопитко
Аватар

О, да, страхотно е. Малчо е влюбен в деди от малък, затова не изпада в драма като види бяла престилка. Деди го имунизира, тегли, консултира, помощта му е незаменима.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2009 9:10 am 
фурия
Аватар

Аз съм много доволна за сега от нашата педиатърка.В началото нямах ме възможност все да я водим в определения час за консултация и все и се обаждах ме да насрочва друк ден и час.иИ тя винаги се е отзовавала.Сега за всяко съмнение за разболяване винаги и званим и тя винаги ни е откликвала дори савет ни е давала.
Но наистина е добре да се информираш предварително за даден педиатър.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2013 1:42 pm 
фурия
Аватар

Миналата година сменихме лекарката, защото се преместихме да живеем в Елин Пелин. Оказа се, че пак сме извадили голям късмет с педиатърката, много е внимателна и добра. Доволни сме.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 29, 2013 6:10 pm 

Първия път не успяхме да случим да добра докторка, жената може и да не е лоша, но когато става дума за детето ти е съвсем нормално да искаш да му се обърне подобаващо внимание. нашето бебче беше на 5 месеца, когато пипна на пръв поглед безобидна хрема, пихме както ни изписа педиатърката и уж се оправихме но след по малко от седми пак се повтори и тази кашлица много го мъчи. Нашата докторка пак същите неща изписа нищо му нямало ще се оправи е да ама се притесних и реших да посетя друг педиатър, който каза, че бебчо има ринит и от сополите се получавало хъркането и кашлицата. Изписа ни някакъв нов спрей с морска вода Африн puresea бебе, който определено облекчи положението, тъй като вече спяхме на смени вкъщи. Много сме благодарни на новата педиатърка и до ден днешен си ходим при нея старата просто я забравихме. А ринита да чукна на дърво скоро не се е появявал пак и дано не се връща повече.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]