С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първите препятствия, свързани с храненето на бебето

Храненето на детето е сред най-важните фактори за развитието му, от които...

Бананите с петна са по-здравословни

Няма човек, който да не обича бананите. Те са любим плод за всички независимо...

Как да приберем коремчето след раждане!

Не може коремчето ти да се прибере веднага след раждането като с магическа...

Как да се справиш с високата температура

Кои са възможните причини за повишена температура при детето и колко опасна е...

Последно посещение: Дата и час: Вто Ное 24, 2020 8:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 5:21 pm 
любопитко
Аватар

Та това ми е въпроса!
Аз въобще не съм доволна от моята.При нея ходя само "служебно"-мерене,теглене,имунизация и да взема направление.Държи се кофти като ми се говори как съм трябвало да направя еди какво си,а на мен това няма кой да ми го каже.Тя е от лекарите,които предпочитат ранното захранване,т.е. сок да дам на 40дни,пюре на няма и 3 месеца.
За това водя детето си при детски педиатър,който за жалост не може да бъде личен лекар на детето,но това няма значение.Много добър специалист е.Към антибиотици прибягва,когато е наистина наложително.Ако има възможност за друго лечение,веднага го прилага.
На този етап съм доволна от жената и ще продължа да водя детето си при нея.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 6:07 pm 
любопитко
Аватар

Моето мнение по въпроса е малко противоречиво. От една страна съм много доволна, защото има страхотен подход към децата и също не е почитателка на антибиотиците-на-всяка-цена, а от друга - съветва за ранното захранване.
Но аз просто не я послушах за последното и не съжалявам :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 7:14 pm 
любопитко
Аватар

Аз засега не мога да се оплача от нашата педиатърка,относно мерене,теглене,преглед,по нейна препоръка захраних на 5,5 мес.Много е мила,отзивчива,винаги е отговаряла на въпросите ми.За мое щастие,досега синът ми не е боледувал по-сериозно(дано да е така и по-нататък) и всъщност нямам мнение какво лечение прилага.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 12:21 pm 
прохождащ
Аватар

Ох, много сложна тема... Нали наскоро ще се местим, намерихме си даже детска градина в района, обаче ще трябва да намерим и педиатър наблизо. От сегашната съм доволна, да, препоръча ми ранно захранване, но аз нали и не кърмих много дълго, стори ми се по-добре да го захраня, вместо да го държа само на АМ. Иначе е мила, знае разни забъркани лекове за много неща, изписва изпитани ръчно забъркани и ефективни кремчета, вместо скъпи мазила, от които няма полза.

Моля да ми препоръчате педиатър в район Слатина (София). Детенцето ми не е от често боледуващите, но не ми се пътува по 15-20 километра, за да останем с досегашната педиатърка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 12:29 pm 
Аватар

Като изключа мнението и за захранването,доволна съм.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 1:08 pm 
любопитко
Аватар

доволна съм от нея,а за захранването не е от тези за ранното :)всеки път като отивах ми казва6е само на кърма яом и стига.но други майки постоянно ми казваха как така трябва и пюрета вече щом е на 5 месеца и ъ ъатова почнах от средата на 5 месец да и давам:)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 2:19 pm 
фурия
Аватар

Аз съм много доволна относно това как лекува детето,но за захранването я послушах и сгреших.Захраних го на 3 месеца по нейна препоръка и мисля, че затова ни се появи алергия, която не може да се установи от какво е.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2008 2:45 pm 

И ние рано захранихме с пюрета, но се налагаше заради упорития запек на мъничето.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2008 10:49 am 
Аватар

аз да си кажа честно никак не съм доволна от сегашния лекар при когото ходим.Затова бих помолила ако има някоя мама от Пловдив и по точно от Кичука да ми препоръча някой добър педиатър.Благодаря предварително. :P

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2008 12:47 pm 
прохождащ
Аватар

Моля ви, препоръчайте педиатър в София, в район Слатина (Редута), Подуене или наблизо.

Предварително благодаря!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2008 1:23 pm 
прохождащ

Не съм доволна изобщо от нея и ще я сменям сега. С нея само водим спорове за захранването ,за ваксините и така.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2008 3:37 pm 
любопитко
Аватар

Да, доволна съм. Никога не ми е дала повод да се усъмня в поставената диагноза и винаги се отзовава, ако има нужда.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2008 11:13 pm 
Аватар

Страшно съм доволна от нашия педиатър!Освен,че е добър специалист(поне според мен),е и много добър човек!Просто имаме късмет с нея! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 16, 2008 6:29 pm 
любопитко
Аватар

az su6to sum mn dovolna ot na6ta pediaturka izklu4itelno mila i dobra vinagi gleda da se interesuva ot vsi4ko svurzano s decata hodi postoqnno na nqkakvi seminari i razni konferencii ne e privurjenik na antibiotici dava samo ako e mn nalojitelno ili polojenieto nemoje da se opravi bez tqh vinagi dava informaciq za vaksini i otgovarq dulgo i iz4erpatelno na vuprosi i dosega nqma slu4ai v koito da ne mi e vdignala telefona kogato i da bilo malko e dale4e i e na kofti mqsto no ako nqkoi iska 6te dam kordinati

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 12:53 am 
любопитко
Аватар

Ние нямаме ДжиПи! Водим детето си за консултации и имунизации при педиатър в болницата, в която се роди! Изключително съм доволна, само хубави неща мога да кажа за нея! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]