С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Нед Дек 15, 2019 4:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 13, 2008 10:59 pm 
фурия
Аватар

Здравейте на новодошлите в темата.Много се радваме,че се присъединявате.Мира "горещия стол" е тема,в която "се качва" една мама на стола и към нея всяка друга,която желае да се включи в темата,й задава по 3 въпроса,може и 4-5 :wink: .А тя отговаря честно,откровено.Много приятна тема,чрез която се доопознаваме. :D
Чакаме още мамчета да се включат. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 12:48 pm 
любопитко
Аватар

Съгласна съм. :twisted: дяволици такива.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 3:38 pm 
фурия
Аватар

Мамчета,аз съм ЗА ,който и вариант да изберете.Съгласна съм,че е готино да те изненада някой с това,че те слага на ГОРЕЩИЯ СТОЛ(поне за мен беше така),но тъй като в момента няма кой знае каква активно от страна на много мамита,какво ще кажете всички желаещи за Горещия стол да се впишат,пък тези които вече сме минали евентуално да гласуваме коя да сложим.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 3:49 pm 
фурия
Аватар

Предлагам и двата варианта да влязат в сила, а едновременно с това да сложим и нови мами на горещия стол /такива, които са по-активни/. Пък за останалите, които са новодошли, нека се запишат за участие, всички много ще се радваме, защото по този начин ще се опознаем по-бързо. Наистина е приятно да те изненадат, като те сложат на горещия стол, нали затова е горещ. Така, че дайте направо да сложим няколко мами в нови теми на горещия стол, аз съм сигурна, че няма да се разсърдят :D .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 3:49 pm 
фурия
Аватар

daniela6 написа:
Мамчета,аз съм ЗА ,който и вариант да изберете.Съгласна съм,че е готино да те изненада някой с това,че те слага на ГОРЕЩИЯ СТОЛ(поне за мен беше така),но тъй като в момента няма кой знае каква активно от страна на много мамита,какво ще кажете всички желаещи за Горещия стол да се впишат,пък тези които вече сме минали евентуално да гласуваме коя да сложим.

И така съм съгласна.Определено няма активност,може да оставим темата отворена и да почакаме известно време,за да включат повечко мами,после ще решим какво да правим.Имам чувството,че насила бутаме темата.Искате ли да поизчакаме известно време?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 3:52 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
daniela6 написа:

И така съм съгласна.Определено няма активност,може да оставим темата отворена и да почакаме известно време,за да включат повечко мами,после ще решим какво да правим.Имам чувството,че насила бутаме темата.Искате ли да поизчакаме известно време?

:thumbsup: Определено май трябва да я оставим да отлежи и да се възроди ,когато и дойде времето!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 3:53 pm 
фурия
Аватар

Ninkata написа:
Предлагам и двата варианта да влязат в сила, а едновременно с това да сложим и нови мами на горещия стол /такива, които са по-активни/. Пък за останалите, които са новодошли, нека се запишат за участие, всички много ще се радваме, защото по този начин ще се опознаем по-бързо. Наистина е приятно да те изненадат, като те сложат на горещия стол, нали затова е горещ. Така, че дайте направо да сложим няколко мами в нови теми на горещия стол, аз съм сигурна, че няма да се разсърдят :D .

Нинка,само да не стане като с темата на Полин.Тогава ще имаме нова тема...празна.Май да изчакаме е по-добре или да рискуваме ли...?Вече и аз незнам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 4:10 pm 
фурия
Аватар

Относно темата с Полин, аз смятам, че тя ще се завърне, може да е в отпуска или нещо такова. До скоро тя беше сред доста активните и може би има причина за отсъствието й. Сигурна съм, че скоро ще се завърне.
Аз затова предложих да сложим на стола някои от активните, а останалите, които имат желание просто да го кажат и веднага ще ги сложим.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 4:49 pm 
фурия
Аватар

На Поли съм й писала лично на скайпа,но тя определено не се включва,може би е на почивка или нещо такова.Ако искаш Нинка опитай ти.Предостъпвам ти да качиш някоя активна мама на стола,и да видим какво ще стане. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 4:53 pm 
фурия
Аватар

Ok, в такъв случай аз поемам вината, ако не се получи/шегувам се/. :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 4:59 pm 
фурия
Аватар

аз ще поема вината,беше мое задължение да кача някоя мама :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2008 10:14 pm 
фурия
Аватар

И аз се присъединявам към вас за 2-рия вариант. :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 3:21 pm 
любопитко
Аватар

ilito82 написа:
Здравейте на новодошлите в темата.Много се радваме,че се присъединявате.Мира "горещия стол" е тема,в която "се качва" една мама на стола и към нея всяка друга,която желае да се включи в темата,й задава по 3 въпроса,може и 4-5 :wink: .А тя отговаря честно,откровено.Много приятна тема,чрез която се доопознаваме. :D
Чакаме още мамчета да се включат. :D

Въпреки ,че съм активна във форума съм направо новодошла в темата.Толкова време съм в този форум и разбирам чак сега за това :oops: .Само не разбрах сега аз трябва да задам въпроси на всички мами които са на горещия стол сложени и които си имат отделна темичка ли?! :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 10:14 pm 
фурия
Аватар

Само не разбрах сега аз трябва да задам въпроси на всички мами които са на горещия стол сложени и които си имат отделна темичка ли?! :roll: [/quote]
Не,няма нужда,техният ред е минал,засега,ако повторим тогава.Сега ти си на горещия стол ,както вече си видяла и ние ще ти задаваме въпроси и ще се помучим да те поизпотим :wink: :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 10:18 pm 
фурия
Аватар

[/quote]

Въпреки ,че съм активна във форума съм направо новодошла в темата.Толкова време съм в този форум и разбирам чак сега за това :oops: .Само не разбрах сега аз трябва да задам въпроси на всички мами които са на горещия стол сложени и които си имат отделна темичка ли?! :roll: [/quote]
bebence,не нетрябва да задаваш въпроси,на тези мами вече им е минал реда да са на стола,ако се завъртим отново ,тогава.Сега ти си на стола,както видя.Сега ние ще ти задаваме въпроси и ще се помъчим да те поизпотим :wink: :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]