С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Пет Дек 13, 2019 8:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 16, 2009 10:43 pm 
фурия
Аватар

Здравей и от мен,

1. Коя е мечтата, която си готова да преследваш с цената на всичко, имаш ли такава?

2. Ако трябва да избираш между време за семейството и страхотна кариера?

3. Религия или вяра?

4. Какво би желала да наследят децата ти от теб?

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 10:30 am 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Здравей и от мен,

1. Коя е мечтата, която си готова да преследваш с цената на всичко, имаш ли такава?

2. Ако трябва да избираш между време за семейството и страхотна кариера?

3. Религия или вяра?

4. Какво би желала да наследят децата ти от теб?

Здравей, yasmin :flowerwhite:
С удоволствие ще отговоря на въпросчетата ти...
1. Май няма такава мечта, за която да се налага да жертвам други неща. Семейството ми е по- цено от всичко и не мога да искам повече от това.

2. Наложи ми се в известен смисъл да избирам и предпочетох топлината на семейството ми, отколкото да ме няма непрекъснато и да не мога да видя как растат слънцата ми.... Избрах семейството!!!! А има време за всичко.... мъниците ми ще порастнат и пак мога да направя необходимото за професионално израстване и кариера.

3. Вяра... :thumbsup:

4. Искам децата ми да наследят положителната ми настройка към околния свят и умерената ми амбициозност :0808: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 2:25 pm 
фурия
Аватар

Пожелавам ти всички най-прекрасни неща на света-за теб и твоето семейство.

Благодаря ти за вниманието.

:rose:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 6:15 pm 
фурия
Аватар

Не знаех за твоята любов към музиката. Как се справяш с отлагането на мечтите във времето? Какво успяваш да правиш за себе си? Има ли някой, който ти помага за децата?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 10:04 pm 
фурия
Аватар

harmony написа:
Не знаех за твоята любов към музиката. Как се справяш с отлагането на мечтите във времето? Какво успяваш да правиш за себе си? Има ли някой, който ти помага за децата?

Здравей, harmony!!! Благодаря ти за вниманието :flowerpink:
Мечтите ми.... те са малко по- назад засега. По- важно за мен е да си отгледам децата и да им дам ВСИЧКО, от което имат нужда- в смисъл чисто духовно и цялото внимание и любов, от която имат нужда, за един добър старт в живота... А за реализирането на моите мечти има време- аз съм само на 23 :0808: и съм и малко амбициозна.... и изобщо ще се справя....
А за себе си ....опитвам се да правя много неща наведнъж- сега съм вече втори курс в Медицинския университет. Чувствам се доста добре от този факт.....(лелееее, колко кофти звучи)- не е лесно, но се справям!!! Интересувам се от много неща и гледам да не изоставям ума си ей така...да затъпее, тренирам се - въпреки, че семестъра ни свърши и изпита по латински мина, аз продължавам да си го уча- уча думи, изрази, уж дребни неща, но....пак казвам малко тренинг не е лошо!!!
А всичко е малко по- сложно, защото общо взето самичка се справям със всичко- включително и с децата. Сутрин мъжа ми води сина ни на градина, и оттам цял ден имам съм аз... Вземане вечер от градина, ходене на тренировка по спортни танци, после мислене за вечерята и ....... нямам на кого да разчитам, освен на себе си. Мъжа ми се връща от работа понякога късно и не го занимавам с децата. През това време- къпане, преобличане на малката, хранене, после и подготовката по математика и звуковите модели на Танито.... пак аз съм човекът... И ако всичко това се случи и по време на сесия...картинката е пъъъълна... Но колкото и странно да ви прозвучи всичко това- аз съм щастлива в забързаното си ежедневие.... Имам нужда само от разпускане понякога....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 10:28 pm 
фурия
Аватар

Благодаря.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 21, 2009 9:50 pm 
фурия
Аватар

:happiness: :lips:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]