С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Пет Мар 05, 2021 10:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 03, 2013 11:16 am 
Аватар

Привет и от мен :) Започвам 27 г.с. - очакваме момиче.Въпреки многото преминати перипетии през тези седмици съм безкрайно щастлива и очакваме бебка с нетърпение :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 03, 2013 11:31 pm 
Аватар

Привет, привет мами! :)
Ох с близнаци, много хора го искат, но си е голям филм :). Аз се чуде как ще се оправя с едно, а каму ли две :cryingwithlaughter: .
Но съм сигурна, че ще се справиш, просто няма какво друго да стане, малко зор но ще стане! Да са живи и здрави :in love:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 2:26 pm 
Аватар

Здравейте мами отново от мен!! Днес видях за първи път моето съкровище! Вече не е малката точица в коремчето, а малко същество. Видях и как тупка малкото му сърчице, не знам как се сдържах да не се разплача. Оказа се обаче, че имам разминаване около 5 дни с моите сметки и тези на видеозона! Та се чудя на някоя от вас случвало ли и се е?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 05, 2013 5:45 pm 
Аватар

Пипе не се шашкай - винаги когато не знаеш точната дата на зачеване си е приблизително това със седмиците :) ти годе - долу си знаеш.А то и с термина е така.Целувам те и се наслаждавай на този така хубав период :*

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 06, 2013 1:05 am 
Аватар

ЗДРАВЕЙТЕ, МАМИ НИЕ РАСТЕМ И РИТАМЕ ОТ ДЕН НА ДЕН УСИЛЕНО , МАЛКО БОЛЕЗНЕНО АЗ СЪМ ОПРЕДЕЛЕНА ЗА 1 ЯНУАРИ ЗАПОЧНАХТЕ ЛИ С ПОКУПКИТЕ М/У ДР. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВО БРЕМЕННИ

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 08, 2013 11:40 am 
фурия
Аватар

Ето че дойде и моят ред да се похваля официално съм бременна :) в седма седмица съм и днес бях на лекар,видяхме бебчето и пулсиращото му сърчице :) другата седмица пак ще го видим и чуем вече това е за сега от мен целувки на всички :) (между друото забравих да се представя казвам се Мария и имаме едно момиченце на 5 годинки )

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 08, 2013 6:21 pm 
любопитко
Аватар

Честито на всички,присъединили се към групата на бременните :P .Време е вече и аз да се похваля....ще си имаме МОМИЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :cryingwithlaughter: Цял ден днес не съм на себе си от щастие,така исках да ги нашарим :wink: .Пожелавам на новите мамчета каквото бебче си искат,това да са успели да си направят с татковците.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 08, 2013 7:00 pm 
фурия
Аватар

Честито за прекрасната новина,ние и този път искаме момиченце,но вече съм на принципа каквото и да е стига да е живо и здраво(понеже имам един спонтанен аборт след Ники и затова нямам претенции стига всичко да е ОК и да се роди живо и здраво)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 11:21 pm 
Аватар

Здравейте момичета,записвам се и аз,ще си имам момиченце на 08.03.2014
или поне за тогава ни е резервацията
записвам се с радост за темата :P

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 4:22 pm 
Аватар

Здравейте мамита...гледам ,че юнските мамита нещо ги няма ...еееее..аз давам своя дан два броя наведнъж...ама хайде активизирайте се ,де:)) :cryingwithlaughter: ..иначе честито на всички, скоро разбрали новината ,какво приключение ги очаква...Освен това искам да благодаря на всички мамита,които ме поздравиха и подкрепиха в преодоляването на шока ,след новината ,че ще имаме близнаци.Два пъти съм усещала под сърцето си рожбите си,но този път е много по различно...брррррр и така всеки ,който има опит или знае нещо,нека пише...попивам всякакво инфо :coctail:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 8:24 pm 
фурия
Аватар

Аз влизам всеки ден но никой не пише ние утре сме на преглед и ще докладвам след това :lol: maraki за кога ти е термина :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 6:36 pm 
фурия
Аватар

И така да се отчета след прегледа ;) бебока е вече цели 15мм :lol: вървим малко напред с дните,но всичко е ОК чухме тоновете-идеални малкото ми човеченце расте с пълна сила :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 16, 2013 6:52 pm 
Аватар

Здравей viking2007 :)
Радвам се ,че всичко е минало ок на прегледа и си видяла как тупа малкото сърчице,аз ги видях в седмата ,даже беше края на шестата,как тупат в синхрон :lol: беше вълшебно....въпросът с термина обаче е голяма загадка:)))
Според всички калкулатори и лекари е 18 юни,поради факта че са близначковци отиде екографа на 20 и 23 юни,ако съдя по четивата как все се излюпват по рано...с малко думи...целия юни,Дай Боже всичко да е наред,ще съм си със стегнат багаж:))))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 22, 2013 10:02 am 
Аватар

Здравейте мами от мен. :) За щастие чух пулса на моето бебченце и беше удивително!!! Преминахме първите изследвания за регистрация и Даун и всичко е наред!!! А що се отнася за термина аз вече споделих имам 5 дни разминаване, но силно се надявам да се роди в началото на юни! Всъщност термина по ехограф е 3.06. а по моите сметки 28 май!!! Когато тогава, с нетърпение чакам да дойде финала и да целуна бебченцето на живо, а не само на снимката. :))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 1:13 pm 
Аватар

:baby: Здравейте мамита!
ние минахме феталната морфологив и видяхме малката принцеса да си смуче пръстчето :P
душичката на мама и тати си има всичко,беше прекрасно преживяване за цялото семейство
пожелавам го от сърце на всички мамита :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]