С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Съб Яну 23, 2021 12:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 1:05 am 
Аватар

tap81 написа:
И така...моят преглед мина и нищо не ми казаха :cryingwithlaughter: Само ми премери коремчето и кръвното и това беше.Дори през видеозон не ме погледна :D .Нооооо доки ми каза,че следващият път ще ми обясни за феталната морфология и май ще ме изпрати на такъв преглед,плюс стандартните кръв и урина.Вие минахте ли през това и ако да,дайте инфо.Малко е плашещо да чакаш да ти кажат дали с бебо всичко е наред или има някакви аномалии :(

здр феталната морфология не дава нищо с точност само подозрения за аномалий и то само 80 % от тях са откриваеми на мен вече ми са направени 2 фетални морфологии първата ми беше в българия втората ми я направиха в белгия имам още една след 2 месеца ще погледнат сърчицето му главичка краченца рачички тялото киограми сантиметри ще ти е приятно :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 09, 2013 10:41 pm 
Аватар

Бременност, потвърдена!! Боже каква по-голяма радост от това! Благодаря ви дами за отговорите. Сега идва ред на грижливото пазене. Моля за още един съвет от вас. Смятате ли, че е добре да направя изследването за Даун, въпреки че съм извън рисковата група (21г. съм)? Благодаря ви предварително.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 13, 2013 11:15 pm 
Аватар

pavlinahrist0va написа:
Бременност, потвърдена!! Боже каква по-голяма радост от това! Благодаря ви дами за отговорите. Сега идва ред на грижливото пазене. Моля за още един съвет от вас. Смятате ли, че е добре да направя изследването за Даун, въпреки че съм извън рисковата група (21г. съм)? Благодаря ви предварително.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1015208 tuk moje da prochetesh

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 15, 2013 10:29 pm 
любопитко
Аватар

Една приятелка си го направи миналата седмица в петък.Всичко беше по препоръка на гинеколожката,а причината бе ,че е много слаба?!?!? Затова трябвало да го направи.Аз съм по напред от нея,при една и съща лекарка сме,но на мен не ми е предлагала да се изследвам.Още не мога да си обясня какво значение имат килограмите,стори ми се малко несериозна причина.Та може би по-скоро ти самата да си решиш дали искаш и да се консултираш с гинеколога ти.Пиши,ако го направиш,да разберем и ние резултата :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 16, 2013 2:34 pm 
Аватар

Здравейте,бъдещи мамитааа :coctail: само преди няколко дни разбрах как и аз съм в тази група вече :cryingwithlaughter: това ми е трета бременност,имм двама мъже големички вече и на ти го и изтърсака ,надявам се изтърсачка :lol: бременна съм в пета седмица...и си припомних колко е гадно сутрин да ти се гади :x .,.и така ..добре съм ви дошла..успех на всички :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 17, 2013 8:07 pm 
фурия
Аватар

Привет мила и добре дошла в клуба :wink: . Леко бременеене и на теб! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 17, 2013 10:02 pm 
любопитко
Аватар

Започнах да усещам и аз бебо и то доста интензивно :D Гадното е,че от няколко дни ме измъчват ужасни киселини,постоянно ми пари.Ако е така до края, ще ми изгори хранопроводът :wink:
Лека бременност на всички новозабременяли мамчета!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 18, 2013 2:10 pm 
Аватар

Здравейте!!!
Галка,много ти благадаря за милото посрещане :oops:
,виждам обаче ти си май доста по напред в бременеенето :wink: а и баткото предполагам се радва много,аз все още пазя тайната ...и искам да направя момента много специален за двамата батковци :coctail: иска ми се първо да съм уверена ,че всичко е наред,за да не ги разочаровам..,очаквам повече мамита модел 2014 :cryingwithlaughter: да се включат!!
СТРАХОТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 29, 2013 1:26 pm 
Аватар

iv90 написа:
iv90 написа:
Да ти е честито :) термина за кога ти е :)

Ооо между рибки и овен :) супер. Ами моя термин не знам според единия гинеколог на 10.01, според другия 31.12 : :cryingwithlaughter: . Ще видим кога бебчо ще благоволи да излезе :) :baby:

Най-вероятно ще е риби понеже ще раждам секцио :)
Предполагам са ти уточнили вече термина :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 11:58 am 
Аватар

tap81 написа:
Започнах да усещам и аз бебо и то доста интензивно :D Гадното е,че от няколко дни ме измъчват ужасни киселини,постоянно ми пари.Ако е така до края, ще ми изгори хранопроводът :wink:
Лека бременност на всички новозабременяли мамчета!!!

И аз имам киселини, казват, че ако ти се появат това е защото бебето има вече косичка :)

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 12:07 pm 
Аватар

Здравейте, и от мен на всички бъдещи, новодошли мами и на бебчетата от новото поколение, да са ни живи и здрави :flowerwhite: :flowerpink: :hearts:
Скоро не бях влизала, нета ми е много зле, записах се да уча , трябва да оправям къща а време не остана вече :cryingwithlaughter:
За сега при мен всичко е наред, другата седмица съм на преглед, очаквам да ми потвърди отново, че е момче. Моето мъниче не ме оставя да спя :cryingwithlaughter: По цял ден буйства в корема ми :) много е енергичен :in love: нямам търпение да се срешнем . :baby:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 01, 2013 10:59 pm 

Здравейте,мили мамита!!!Много ми хареса темата и сайта :D !!!Много се радвам че и аз се присъединявам към вас,аз сам в 12 г.с. Хубавото е че нито ми се е гадило,нито повръщало само от скоро имам киселини.Лека бременност на всички мамита!!! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 02, 2013 2:19 am 
Аватар

zor1to написа:
Здравейте,мили мамита!!!Много ми хареса темата и сайта :D !!!Много се радвам че и аз се присъединявам към вас,аз сам в 12 г.с. Хубавото е че нито ми се е гадило,нито повръщало само от скоро имам киселини.Лека бременност на всички мамита!!! :D

Здравей бъдещо мамче :coctail: Радвам се, че всичко минава по мед и масло. исках да те питам за киселините, преди имала ли си ( преди да забременееш имам предвид) :))

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 02, 2013 10:54 am 
Аватар

Опс...здравейтееее...и страхотен ден на всички мамита...вчера бях за първи път на еьвграф и преглед въобще с изтърсака....е стойте мирно и запазате самообладание...БЛИЗНАЦИИИИИИИ....аз нямам думи...изпаднах в шок...Боже,как ще се оправя ...близнаци,който ще са зодия близнаци...с мамче близнаци..,който има опит да пише ,че аз съм шаш и паника вече :angel:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 02, 2013 4:31 pm 

iv 90:мерси за топлото посрещане :D !!! еми преди дали съм имала 1,2 пъти в живота си!!! maraki:оххх близнаци...честито и лека бременност!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]