С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Нед Яну 24, 2021 2:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 26, 2013 9:54 pm 
фурия
Аватар

Браво, миличка. :D Живи и здрави да сме и дечицата също. Мойто засега не е толкова буйно, но до края нищо не се знае какви ги мисли вътре. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 28, 2013 12:45 am 
Аватар

Моята майка ми каза, че и аз съм била буйна в корема и и като съм се родила много спокойна, а при сестра ми обратното. Хубаво е сега да си почиваш, че ако и при теб се получи така, дупе да ти е яко :D :beer:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 28, 2013 10:36 pm 
фурия
Аватар

:D :D :D То каквото дойде сега. :D А до края има време да си покаже магариите. :D :cheers:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: viola
МнениеПубликувано на: Чет Авг 29, 2013 11:14 pm 
любопитко

Галка ,казаха ли ти пола вече?Дидко е роден на 01.01.2012.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 30, 2013 12:55 pm 
фурия
Аватар

Ами.... май ще е момче. Но другата седмица ще разберем със сигурност какво ще е. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 12:24 am 
Аватар

здр бъдещи майки искам да споделя и аз съм определена за 01.01.2014г желая на всички лека бременност :* :D :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 12:58 am 
Аватар

Честитоо :bestwishes: да е живо и здраво :) и моя термин се върти около тази дата хаха. Знаеш ли какво ще е :coctail:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 10:12 am 
фурия
Аватар

Честито sincho! И на теб лека бременност. :wink: Моето със сигурност ще е момче. :D Добре го разгледаха, всичко му е наред. Сега ще чакаме само да дойде времето да излиза. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 8:19 pm 
Аватар

Галка, сега ще ти разкажа една комична ситуация( от една страна), а от друга си е и трагична. Аз съм в 22 седмица и уж ми е потвърдено, че ще е момче уж 100%.
Но има едно момиче, което е с 1-2 сед. по назад от мен. Някъде 13 сед. нейния гинеколог и казал, че почти сигурно е момче. На 16-17 пак потвърдил, че е момче. При последния и преглед 20 сед. и казал момиче е. Тя му казала" Но нали преди на 2 пъти казахте, че е момче" и той " Така ли? Ем значи е момче"...... :cryingwithlaughter: и сега не знаят какво ще е :mouth shut up:
Май докато не излезе нищо не е сигурно :why:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 06, 2013 5:26 pm 
Аватар

за сега е определено момиченце гледаха ме 3 различни доктора и до тук всички ми казаха едно и също дано така бъде :in love: :in love: :in love: . Бих желала да ми разкажете как е при вас ритат ли бебчетата и през колко време ще чакам отг. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 06, 2013 8:29 pm 
Аватар

Аз по често почнах да го усещам в 20 сед. от тогава всеки ден. Някой дни са по слаби други по силни. Рита ме по всяко време на денонощитето, но предимно сутрин и вечер. Дори в момента го усещам :in love:
Когато почнеш да го усещаш, би требвало с напредването на дните да става по често и всеки ден. Аз вече всеки ден го усещам и ако евентуално 1 ден не стане, и когато си бутам коремчето пак, веднага при доки :!:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 06, 2013 11:04 pm 
любопитко
Аватар

На мен пък ми изместиха термина с 5 дни и сега вместо 12март,ще е 7 март :roll: Колко ли пъти още ще ми го променят :?: А какво ще кажете за датата 8март,ако е момченце,онзи ден с доки се смяхме на това :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 07, 2013 1:17 am 
Аватар

Аз също го усещам всеки ден най вече късно вечер :in love: :in love: :in love: :baby: :baby: :baby: много приятно , Чакам с нетърпение всеки преглед да го вида :in love: :in love: аз съм сега 23 г.с.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 07, 2013 2:43 am 
Аватар

tap81 написа:
На мен пък ми изместиха термина с 5 дни и сега вместо 12март,ще е 7 март :roll: Колко ли пъти още ще ми го променят :?: А какво ще кажете за датата 8март,ако е момченце,онзи ден с доки се смяхме на това :D

Да ти е живо и здравичко, малкото слънчице. И се пак ако е момченце дано не се роди на 8 март :)), че децата са много злии за жалост.. :)) :mouth shut up:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 07, 2013 2:46 am 
Аватар

sincho написа:
Аз също го усещам всеки ден най вече късно вечер :in love: :in love: :in love: :baby: :baby: :baby: много приятно , Чакам с нетърпение всеки преглед да го вида :in love: :in love: аз съм сега 23 г.с.

Хаха много хубаво , с мойто се побутваме посоянно. Моя ме базика, че го тормозя, защото предизвиквам на моменти да се движи. Еми, се пак няма само то да ме ръчка и да не ме оставя да спя, да чета и т. нат. :cryingwithlaughter:
Ох, надявам се всичко да мине добре с раждането, и двамата да сме добре, че нещо са ме хванали черните мисли :(

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]