С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първи трейлър от новия български детски филм „Случаят Тесла“

Кастингите за таланти продължават, търсят се деца между 11 и 14 години

Защо семейство Ценови от Пловдив цени тишината, вкусната храна и удобните дрехи

Какво е да отглеждаш 4 деца, споделя второто семейство посланици за 2021 на...

Настинка или нещо повече?

Като майка сигурно си забелязала колко е податливо и уязвимо твоето дете към...

4 причини за болки в гърба

Когато сте болни от грип или настинка, хормоните на стреса могат да засилят...

Последно посещение: Дата и час: Вто Апр 20, 2021 8:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 07, 2013 6:55 pm 
любопитко
Аватар

Ох,милата,черните ми мисли ме напуснаха веднага след връщането ми на работа.Иначе и аз се бях филмирала здраво... :( и то в самото начало.Сега с второто ме е много по-страх,но като гледам как леко ми се оформя коремчето и някак ми действа успокояващо :) а и ваканцията на баткото свърши,вече е на градина и май не ми остава никакво време за лоши мисли.
Така че,не се тормози и ти,радвай се на всяко ново усещане и си повтаряй,че всичко ще мине чудесно.Позитивното мислене наистина дава резултати :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 07, 2013 7:28 pm 
Аватар

iv90 написа:
sincho написа:
Аз също го усещам всеки ден най вече късно вечер :in love: :in love: :in love: :baby: :baby: :baby: много приятно , Чакам с нетърпение всеки преглед да го вида :in love: :in love: аз съм сега 23 г.с.

Хаха много хубаво , с мойто се побутваме посоянно. Моя ме базика, че го тормозя, защото предизвиквам на моменти да се движи. Еми, се пак няма само то да ме ръчка и да не ме оставя да спя, да чета и т. нат. :cryingwithlaughter:
Ох, надявам се всичко да мине добре с раждането, и двамата да сме добре, че нещо са ме хванали черните мисли :(

Ееее не мисли лоши неща всичко ще мине добре без черни мисли :angel:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 08, 2013 9:30 am 
фурия
Аватар

iv90 написа:
Галка, сега ще ти разкажа една комична ситуация( от една страна), а от друга си е и трагична. Аз съм в 22 седмица и уж ми е потвърдено, че ще е момче уж 100%.
Но има едно момиче, което е с 1-2 сед. по назад от мен. Някъде 13 сед. нейния гинеколог и казал, че почти сигурно е момче. На 16-17 пак потвърдил, че е момче. При последния и преглед 20 сед. и казал момиче е. Тя му казала" Но нали преди на 2 пъти казахте, че е момче" и той " Така ли? Ем значи е момче"...... :cryingwithlaughter: и сега не знаят какво ще е :mouth shut up:
Май докато не излезе нищо не е сигурно :why:

То погледнато реално всичко може да се случи. Колкото и напреднала да е медицината, пак стават непредвидени неща. Както една моя колежка ми казва, това може да е пъпната връв. :D И си права, най-сигурно се разбира пола при раждане. :D

А относно ритането и моето зверче е най-активно сутрин и вечер. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 09, 2013 11:14 pm 
Аватар

tap81 написа:
Ох,милата,черните ми мисли ме напуснаха веднага след връщането ми на работа.Иначе и аз се бях филмирала здраво... :( и то в самото начало.Сега с второто ме е много по-страх,но като гледам как леко ми се оформя коремчето и някак ми действа успокояващо :) а и ваканцията на баткото свърши,вече е на градина и май не ми остава никакво време за лоши мисли.
Така че,не се тормози и ти,радвай се на всяко ново усещане и си повтаряй,че всичко ще мине чудесно.Позитивното мислене наистина дава резултати :wink:

Да и аз вярвам в силата на мисълта, но моментно изпаднах в паника :)))

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 09, 2013 11:16 pm 
Аватар

sincho написа:
iv90 написа:
sincho написа:
Аз също го усещам всеки ден най вече късно вечер :in love: :in love: :in love: :baby: :baby: :baby: много приятно , Чакам с нетърпение всеки преглед да го вида :in love: :in love: аз съм сега 23 г.с.

Хаха много хубаво , с мойто се побутваме посоянно. Моя ме базика, че го тормозя, защото предизвиквам на моменти да се движи. Еми, се пак няма само то да ме ръчка и да не ме оставя да спя, да чета и т. нат. :cryingwithlaughter:
Ох, надявам се всичко да мине добре с раждането, и двамата да сме добре, че нещо са ме хванали черните мисли :(

Ееее не мисли лоши неща всичко ще мине добре без черни мисли :angel:

Без :mouth shut up:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 22, 2013 6:06 pm 
любопитко
Аватар

Мамчета,аз си мисля,че вече трябва да го усетя,но все още не съм.Нали казват,че вторите се прочуват по-ранко.Дали пък само не се стресирам сама :?: Вие кога ги усетихте ,в коя седмица де?Аз на 1 съм на преглед и ще питам док.На вас тежичко ли ви е вече????По-напреднали сте от мен,а аз съм средата на 4ия месец и съм само 1кг отгоре :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 24, 2013 12:20 am 
Аватар

tap81 написа:
Мамчета,аз си мисля,че вече трябва да го усетя,но все още не съм.Нали казват,че вторите се прочуват по-ранко.Дали пък само не се стресирам сама :?: Вие кога ги усетихте ,в коя седмица де?Аз на 1 съм на преглед и ще питам док.На вас тежичко ли ви е вече????По-напреднали сте от мен,а аз съм средата на 4ия месец и съм само 1кг отгоре :D

Не се панирай, аз по принцип на моменти рядко но на моменти го усещах 16 сед. но не бях сигурна, че е то. В 20 сед. взех да го усещам по така, така и до днес. Вече съм 25 сед. Наддала съм мисля към 4 кг, но реално само корем имам, другаде никаде не съм качила от горе, или поне не е забележимо. Даже се чуде от де идват тези 4 кила, но както и да е, вярното е, че съм в същата форма и когато родя, ще съм като преди. :coctail:
Иначе растем, ритаме се хаха :) всичко е наред и дано така да е до края :)). Споки скоро ще усетиш и ти своя мъник, ако вече не е станало де ;)

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 24, 2013 11:06 am 
фурия
Аватар

Аз сега съм бременна с второ, но не го усетих рано да рита. Може би това се случи чак когато бях в 5-тия и половина месец. А иначе когато бях на преглед в 4-тия, на ехографа се виждаше ясно как то си вилнее вътре. Не се притеснявай излишно, ще го усетиш. :D Като се сетя с първото какво чудо беше в последните 2 месеца, предпочитам сега да го кара по-леко с ритниците. :D С първото имах чувството, че накрая ще ми счупи ребрата. :D Наслаждавай се на бременеенето и бъди спокойна, всичко си е както трябва! :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 24, 2013 9:22 pm 
любопитко
Аватар

То всичко си е наред,но само ме подпитват дали го усещам вече?И аз затова така се замислих,че вече е време :) Ще се похваля и на вас като стане :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 27, 2013 1:54 pm 
Аватар

Здравейте бъдещи мами!! И аз съм една от щастливките, видяла двете чертички само преди седмица!! Понеже часът при генеколога ми е за седми октомври нямам потвърдена бременност и седмица, но по календарът тук се пада да съм между 4 и 5-та. Бременността при нас е планувана и за моя най-голяма радост се случи от първия опит! Обаче имам леко притеснение - все още нямам признаци! Имам единствено лека болка в кръста, все едно съм носила нещо малко по-тежко! И тази болка се прояви днес! Но толкова - нито гадене, нито сънливост. Нормално ли е това? Благодаря ви и леко бременеене!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 28, 2013 3:27 pm 
любопитко
Аватар

Радвай се,че се чувстваш добре!Честито за бебчето!Лично при мен и при първото и при сегашното забременяване,гаденето ми започна чак в средата на 2ия месец,но премина бързо.Болки в кръста не съм имала,но имах леко наболяване ниско долу в началото,което съшо е нормално,заради разтяггането на матката.
Похвали се след прегледа при гинеколога.Аз съм на 1 октомври и тогава може би ще ми кажат вече пола :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 01, 2013 3:30 pm 
любопитко
Аватар

И така...моят преглед мина и нищо не ми казаха :cryingwithlaughter: Само ми премери коремчето и кръвното и това беше.Дори през видеозон не ме погледна :D .Нооооо доки ми каза,че следващият път ще ми обясни за феталната морфология и май ще ме изпрати на такъв преглед,плюс стандартните кръв и урина.Вие минахте ли през това и ако да,дайте инфо.Малко е плашещо да чакаш да ти кажат дали с бебо всичко е наред или има някакви аномалии :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 01, 2013 9:26 pm 
фурия
Аватар

Павлинче, честито! При първата бременност нямах никакви симптоми, че съм бременна. Сега с втората пак минах леко, с изключение на леката болка ниско долу. Така че не се притеснявай, като отидеш на преглед ще ти кажат какво е положението. :wink:

tap81 по здравна каса мисля, че се полагат 2 или 3 видеозона за цялата бременност. Ако искаш да те преглеждат всеки месец, когато ходиш на преглед си плащаш останалите прегледи. Друг е въпросът, че това всичко си зависи от гинеколога при който ходиш. Отделно те пращат на 4D за да се види подробно дали всичко е наред с бебето, както и на фетална морфология. Ето малко инфо за това: http://www.mcfemina.com/bg/pages/6-%D0% ... D0%BC.html Също така си направих и биохимичен скрининг, но късния, че ранния го пропуснах. Сега, когато ходя на преглед си плащам по 30 лв. за да ме видят на ехограф. В началото на 7-мия месец съм и ще видя какви изследвания още ще ми правят, ако има такива. :D Септември като отидох на преглед дори слушахме тоновете на бебето. :D Ето и инфо за скрининга, ако те интересува: http://www.mcfemina.com/bg/pages/5-%D0% ... 1%81..html

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 12:53 am 
Аватар

аз го усетих в 21 г.с. сега съм 26 и рита ме на поразия :cryingwithlaughter: най много към 22:00ч :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 12:55 am 
Аватар

pavlinahrist0va написа:
Здравейте бъдещи мами!! И аз съм една от щастливките, видяла двете чертички само преди седмица!! Понеже часът при генеколога ми е за седми октомври нямам потвърдена бременност и седмица, но по календарът тук се пада да съм между 4 и 5-та. Бременността при нас е планувана и за моя най-голяма радост се случи от първия опит! Обаче имам леко притеснение - все още нямам признаци! Имам единствено лека болка в кръста, все едно съм носила нещо малко по-тежко! И тази болка се прояви днес! Но толкова - нито гадене, нито сънливост. Нормално ли е това? Благодаря ви и леко бременеене!

честито павлинче желая ти лека бременност

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]