С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първи трейлър от новия български детски филм „Случаят Тесла“

Кастингите за таланти продължават, търсят се деца между 11 и 14 години

Защо семейство Ценови от Пловдив цени тишината, вкусната храна и удобните дрехи

Какво е да отглеждаш 4 деца, споделя второто семейство посланици за 2021 на...

Настинка или нещо повече?

Като майка сигурно си забелязала колко е податливо и уязвимо твоето дете към...

4 причини за болки в гърба

Когато сте болни от грип или настинка, хормоните на стреса могат да засилят...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 21, 2021 10:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Фев 15, 2014 2:31 pm 
Аватар

Огромна промяна казваш. Надявам се, след като на първия и последен за сега преглед видях само плодния сак. Надявам се да не разочароваме тати и да видим едно малко кандидат човече :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 15, 2014 3:43 pm 
фурия
Аватар

Щом до сега сте ведели само сакчето значи наистина ще се зарадвате на гледката която ви очаква иказах огромна промяна защото наистина растат с дни всеки ден да го виждате всеки ден ще виждаш промяна :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 3:14 pm 
любопитко
Аватар

inlove,ще се види бебо.При мен в 9тата седмица снимката е супер,главичка,носленце и телце,без крайници де,не се виждаха,все пак беше на 2Д май.Взимай си осцилококцинума без притеснения,аз още си го пия по 1 път седмично и съм доволна.Малкият пак е хремав,но на мен ми няма нищо :D .
А на малката Николче,приятно изкарване на рождения ден и да получи много красиви подаръци.
Слънчев ден на всички!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 1:40 pm 
фурия
Аватар

Здравейте мамчета!Аз само минавам да ви пожелая успешна седмица!
И inlove чакаме да ни се похвалиш след прегледа :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2014 12:21 pm 
любопитко

Здравейте , момичета и аз да се отчета с прегледа за месеца. Доктора каза че всичко е наред, развва си се в нормите бебока. Пола е напълно ясен, ще си имаме още едно момченце.
Приятен ден на всички! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2014 8:18 am 
Аватар

Добро утро,
Съжалявам, че пиша толкова късно, но вчера ми беше изпита по специалността и........ Взех го :D . Сега следва изпита по чужд език. Колкото до прегледа наистина видяхме бебо. Даже доки се опитваше да го събуди, за да се поразмърда малко :cryingwithlaughter: Вече ритаме с крачета и махаме. Наистина велик момент. При мен много трудно се виждаше с видеозон, затова прегледа пак беше с вагинален ехограф. Важното е, че всичко е наред за сега. Приятен ден :*

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2014 9:19 am 
фурия
Аватар

Радвам се за вас :) мен ме гледаха с вагинален до към 10 -11 седмица че по-добре се вижда мисля че е нормално все пак бебчетата в тези седмици за много мънички :wink:
keri радвам се и за вас поне вече със съгурност знаете какво бебче чаката,а нашето все се крие накрая може и да ни изнанада чак през юни :lol:
Аз вчера си взех резултатите от изследванията като цяло са хубави сами хемоглобина ми е малко нисък 117 но за сега е в норма,а в урината ми излезе бактерия и сега ще пускам стерилна дано там да излезе чиста и да няма нужда от антибиотик... :no:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 19, 2014 5:05 pm 
любопитко
Аватар

Браво на вас,момичета!!!Все така само хубави новини да споделяте!!!Аз пък вече съм абсолютно готова за малкото ми момиченце.Приключих с всичките покупки.Бях си харесала днешната дата за раждане(просто нямам никакво търпение вече :D ),но няма никакви признаци.Само коремът ми се смъкна надолу от няколко дни и сега ми е доста по-лекичко.А пък бъдещият батко се е притеснил,че няма да мога да присъствам на тържеството му в градината по случай 8март.Те ще го правят на 4 март де,но както се очертава може още да не съм родила дотогава :?: .Това е от мен за днес.Желая ви много положителни емоции !!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 20, 2014 9:24 am 
фурия
Аватар

Стискаме ти палци всичко да мине както си му е реда и на тържеството да си там :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 21, 2014 11:36 am 
любопитко

Миме не се притеснявай за хемоглобина. при мен през първата бременост беше 96 или 97, сега при изследванията е 107 така че сега съм с по добри резултати. аз по принцип съм с нисък хемоглобин. и при мен се откриха някакви гъбички, но било много рано за каквото и да било лечение. като говорих с моя позната, тя и с двете бремености е имала гъбички, към края са и изписали вагинални капсули.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 21, 2014 1:24 pm 
фурия
Аватар

Да то е важно накрая всичко да е чисто за самото раждане така че щом лекаря така е преценил значи така е добре.Аз такмо се вращам от моета лекарка ходих да си взема резултатите от стерилната урина и съм много щастлива чиста е няма бактерия :giggling:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 25, 2014 11:23 am 
фурия
Аватар

Как сте мацки :) нещо ново има ли :)
tap81 имате ли бебе вече или още сте 2в1 :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 26, 2014 5:38 pm 
любопитко
Аватар

Нямамеееее :lol: и аз чакам :D не и се излиза нещо.Както е тръгнало ще си изкараме до 12 март.Около мен има залагания за датата :cryingwithlaughter: по 10лв.И баткото и той няма търпение вече.
Хайде и другите да пишат как са!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 26, 2014 8:07 pm 
фурия
Аватар

Ха ха и при вас ли има залагания аз мислех че само около мен има луди :cryingwithlaughter: в добрия смисъл де само че при мен са за пола че нали не се показва и моя и сестра му спорят за това :cryingwithlaughter: да видим кой ще спечели 50 лв не че накрая няма да отидат пак при бебето тези пари хи хи :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 27, 2014 10:57 am 
любопитко
Аватар

:cryingwithlaughter: шегуват се те,за наша сметка :D Даже вчера и лекарката ми се включи,представяте ли си :lol: Тя била родена на 9 март и няма нищо против да ме изражда на 9ти.Пълна лудница!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]