С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първи трейлър от новия български детски филм „Случаят Тесла“

Кастингите за таланти продължават, търсят се деца между 11 и 14 години

Защо семейство Ценови от Пловдив цени тишината, вкусната храна и удобните дрехи

Какво е да отглеждаш 4 деца, споделя второто семейство посланици за 2021 на...

Настинка или нещо повече?

Като майка сигурно си забелязала колко е податливо и уязвимо твоето дете към...

4 причини за болки в гърба

Когато сте болни от грип или настинка, хормоните на стреса могат да засилят...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 21, 2021 11:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Фев 06, 2014 9:57 am 
фурия
Аватар

Здравей и добре дошла при нас :)
Само че май си объркала цифрите как така на 01.01.2014 :?: (без да се обиждаш)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 06, 2014 7:56 pm 
Аватар

Момичета кога казахте на работодателите си, че чакате бебче? При мен нещата така се получиха, че с началото на бременността ми изникнаха и много други допълнителни ангажименти. Готвя се за докторантура (много четене, а така ми се спи след работа :( ) Както казва приятеля ми "Защото си бременна" :lol:
Сега от 24.02 съм командировка на 300км от местожителството ми. Работата ми ще е свързана със срещи с много хора, а сега при тези вируси много се надявам да ми се размина.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 06, 2014 10:29 pm 
Аватар

Inlove, аз съм студентка втори курс и долу горе знам за какво става въпрос! От Варна съм и тук има обявена грипна епидемия и гледам да си стоя повече вкъщи, но съветът който мога да ти дам е да си хапваш повече чесън! Аз така се разминах за сега поне! Другото е да си пийваш винце! Пожелавам ти успех с изпитите!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 07, 2014 11:50 am 
фурия
Аватар

При мен нещата бяха очаквани (за шефа става въпрос) понеже година преди това направих спонтанен аборт и те си знаеха че в най-близко време отново ще се опитаме да си имаме второ детенце така че не бяха изненадани зарадваха се и ме поздравиха :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 07, 2014 12:34 pm 
любопитко

Здравейте,
моята работа също е свързана с много хора и засега се предпазвам,както Павлина с чесън и лук.
Аз казах на шефа ми след 3 -тия месец. Очаквах шефа да не е много очарован от новината, защото трябва да търси нов човек за моето място, а то се оказа че и жена му също е бременна и имаме 7 дни разлика в датите за термин. :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 07, 2014 2:04 pm 
фурия
Аватар

Момичета почерпете се за мое здраве днес добадям още една годинка към стажа :birthdaycake:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 07, 2014 3:43 pm 
любопитко
Аватар

inlove ,бъди много внимателна,че и сутринта казваха за починала бременна жена в 7ия месец от грип !!!!Чудесно е ,че вършиш толкова много неща,но все пак вече трябва да мислиш и за някой друг,който е на първо място и е изцяло зависим от теб :) Аз се предпазвам (досега успешно,въпреки,че малкият лежа в болница няколко дни и стоях и при него) с поддържаща доза осцилококцинум,веднъж седмично.
Успех,миличка,дано всичко е наред и стискаме палци за докторантурата :D
А колкото до шефовете,моите също знаеха,че правим опити за второ и просто беше въпрос на време да стане.И все пак се наложи да поработя до последно :( ,което към края на седмия месец си е доста голямо усилие,ососбено със ставането сутрин и проблемът със следобедната дрямка :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 08, 2014 6:36 pm 

Здравейте ,току що се регистрирах, интересно ми да прочета всичко за бременните и бебетата[size=200][/size]

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 09, 2014 12:04 pm 
Аватар

Добро неделно утро момичета.

Всъщност, все още никой не знае за моята бременност. Като казвам никой визирам и родителите ни. Предполагам, че поне за мойте ще е голям "шок", затова предпочитаме при първа възможност да им кажем лично. Колкото до докторантурата, това е една стъпка, която поех преди да разбера за състоянието си и не ми се иска така лесно да се откажа. Но си признавам, че точно сега предпочитам да си почивам с книжка в ръка :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 10, 2014 1:19 pm 
любопитко

Честито Миме, много здраве,късмет и само хубави неща около теб.
inlove, не се отказвай от докторантурата. аз преди да забременея първия път бях записала магистратура и бях започнала шоьорските курсове преди да забременея. изкарах си бремонноста в университета на работа и зад волана на учебната кола.
Така че, дерзай и ще се справиш. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 10, 2014 1:45 pm 
фурия
Аватар

keri написа:
Честито Миме, много здраве,късмет и само хубави неща около теб.
inlove, не се отказвай от докторантурата. аз преди да забременея първия път бях записала магистратура и бях започнала шоьорските курсове преди да забременея. изкарах си бремонноста в университета на работа и зад волана на учебната кола.
Така че, дерзай и ще се справиш. :D

Благодаря мила!И аз съм на същото мнение това че сме бременни не означава че трябва да оставим всичко с което сме се захванали дори на мен това ми дава още по-голям стимул :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 13, 2014 1:40 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте,момичета!!!Да ви се похваля-вече съм на финалната права,влязох в 9ия :D .Почти съм готова с нещата за бебка,имам само още малко за пране и гладене.Изчистих си цялата къща ,отне ми точно 2 седмици.Единствено не съм си стегнала още багажа за родилното,но тези дни ще го приготвя.
На 25 ме чака и вагинален преглед,ако не съм родила дотогава де :D .Вие как сте???

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 9:35 am 
фурия
Аватар

Браво на теб!Малко ти остава значи и ще гушкаш бебчо :)
Ние вчера бяхма на преглед бебчето беше супер активно не се спря през цялото време върви със седмица и половина напред :) а кака Ники беше най-доволна от всички защото най-после го видя това бебе :lol: даже и махаше с ръчички и сега само за това говори :lol: милата ми много е сладка за пол пак не ми казаха категорично защото пак беше с кръстосани крака НО нямаме нищо виждащо се висящо или стърчащо така че по-голяма вероятност има да е момиче :in love:
И не на последно място честити Свети Валентин и Трифон Зарезан който каквото празнува :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 15, 2014 9:42 am 
Аватар

Добро утро и от мен.
Аз все пак закачих малко от зимните вируси. До сега съм изпила 3 Осцилококцинума (нали няма проблем да си ги взимам?) и малко лук в нослето :? В понеделник сме пак при чичо доктор и се надявам да се види нещо на видиозона, че ще съм с таткото. Според вас момичета ще се види ли нещо, след като вече ще съм 9 седмици и 1 ден :oops: Приятен, мързелив, съботен ден :coctail:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 15, 2014 2:00 pm 
фурия
Аватар

inlove няма проблем да взимаш осцилококцинум от доста бременни съм чувала че го взимат :wink: за прегледа трябва вече да се види човечето няма да е кой знае колко голямо и приличащо на човек но със сигурност ще видиш огромна промяна от предния път :)
Ние с Николчето тъкмо се върнахме от разходка и едновременно свършихме малко задачки около рожденния й ден който наближава,запазихме клубче,купихме покани,набелязахме тоалет...и така това е за сега от нас до скоро писане и приятен уикенд :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]