С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Предизвикана от бременността протеинурия

ВЪПРОС: В 30-а гестационна седмица съм, на 28 години. Вече трета седмица давам...

Храна за умни деца

Трудно е за вярване, но това е факт: според нови изследвания съществува пряка...

Защо желязото е важно в ранна детска възраст?

Ценният микроелемент желязо участва активно в жизненоважни процеси на човешкия...

Плетени детски рокли - 50 модела

Специално за малките принцеси събрахме идеи за плетени детски рокли.

Последно посещение: Дата и час: Сря Яну 22, 2020 2:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 04, 2014 1:09 pm 

здравейте аз родих моето момиче Кристияна на 20.10 с тегло 3100 височина 49 ,ще се радвам да се запозная с майки които са родили през 2013г.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 30, 2015 9:32 pm 
Аватар

tanjuk написа:
Аз ще купя обаче нов матрак за леглото, което ще вземем от при свеки. Матрака на леглото е от над 10 години и му нямам никакво доверие.. Радето милата иска да й кажа какво да купи на бебето и се съгласи от нея да е спалния комплект за леглото. Нямам представа как ще събере пари / ще вземе или от тати или от баба/, но иска тя да й го купи. Майка ми се записа за комплекта за изписване, изобщо всички искат да участват

Здравейте купихте ли си новия матрак...защото ние се чудим от къде и какъв точно матрак да си вземем.Тук в Магазин Брава се опитах да разбера какъв точно трябва да избера ,но започнах да се двуумя.Не искам да направя грешен избор все пак това е важно за здравето

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2015 9:43 am 
фурия
Аватар

здравейте. Да куихме на магнифлекс, но за легло 60х120. Перфектен, но дъщерч ни тказа да спи в леглото и си стои нов. Ще го пускам за продажба. Това е положението....дадох 130 лв за матрак и не го ползвахме. но ви ги препоръчвам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]