С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

115 прически за момичета

Лесни прически за момичета с плитки, опашки и още много интересни начини за...

Как да ускорите раждането?

Раждане, започнало от самосебе си и протичащо според биологичните закони, е...

Кога детето разграничава „мое“/„чуждо“?

Въпрос: Кога детето започва да разграничава „мое“ и „чуждо“?

Нормално ли е през лятото детето да спи по-малко?

Като правило детският сън е нестабилен през първите две години. Причините могат...

Последно посещение: Дата и час: Пон Авг 10, 2020 2:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 14, 2013 6:27 pm 
фурия
Аватар

Здравейте!!!!
Ами вече имам изгледи, че ще родя. Тази нощ дори си мислех, че е дошъл момента, ходихме и до болницата. Имах контракции на 3-4 минути, но след 2 часа наблюдение те утихнаха и днес е затишие. Затова аз се отдадох на чистене, пране, простиране, подреждане, но няма голям ефект. Разкритието ми е само 1,5 см. - нищо работа. Силно се надявам на утре, страхотен празник е, ще се радвам дъщеря ми да се роди на него :)
Яни аз проблеми с хемоглобина нямах. Знам, че обикновено изписват желязо, а ако не е проблема в желязото дават фолиева киселина, но си трябва консултация с лекар. Иначе наблегни за червените меса, особено на телешко,спанак, сурови ядки, чаша червено вино и т.н. Гледай да го качиш, че е неприятен недостига.
Та аз съм в очакване....искам да си гуша беба, но явно още трябва да се чака.
Целувки и до скоро!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 17, 2013 7:01 am 
фурия
Аватар

Zdraveite macki! Aznabyrzo, che veche stava strashno. Prez noshta mi padna tapata i veche sym sys silni kontrakcii na okolo 8-10 minuti. Stiskaite mi palci, a az tezi dni shte se pohvalq s moqta malka princesa!
Celuvam vi i do skoro!
P.S. Ive kazah ti, che shte vzemem da ucelim i nie data 17-ti :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 17, 2013 2:37 pm 
прохождащ

Здравейте! Танче, иска ми се да ти дам малко кураж за кърменето. То не е лесна работа. Бебчето може да е в период на рязък растеж, затова да не му стига кърмата. Защо не пробваш да го кърмиш 2-3 дена по-често? Така може да стимулираш производството на кърма и като се увеличи и почне да му стига на бебето, пак ще си влезете в стария режим.
Аз тези дни мога да се оплача, че пак взеха да ми се подуват краката на глезените. Гледам повече да почивам, да седя, да не стоя на крака, но много лесно се подуват. А днес по обяд ме боля корема около пъпа. Дали му отеснява на бебчето, та почва да ми опъва повече или си беше подготвителни контракции, не знам. Добре, че вече мина. Бебка хич не я интересува да ли ми е удобно или не - шава, когато й харесва, та чак ме стряска на моменти.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 17, 2013 4:10 pm 
фурия
Аватар

Щастлива съм да ви съобщя,че Танчето вече гушка малката Белослава :) повече подробности от нея ;)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 11:36 am 
прохождащ

Честито бебче Белослава! Много радост да носи на мама и тате, като звездичка да огрява дома си!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 27, 2013 8:11 am 

Честито бебче и от мен Танче.Да Ви е жива и здрава,много да слуша и да сте едно щасливо и задружно семейство.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 27, 2013 4:25 pm 
прохождащ

Здравейте, мамчета. Вчера бях на консултация и най-сетне си взех болничния. Моето бебче се оказа много срамежливо. Хич не иска да си покаже пола. И се е разположило седалищно. Така си беше и преди 2 седмици. Надявам се да се обърне правилно преди раждането, че хич не съм фен на секциото.
Предната седмица се сдобихме с легълце за бебчето, а за мен взех помпа за кърма. Остава ми да си приготвя багажа за болницата.
Имаме си и една голяма придобивка. Купихме си климатик. Беше време вече, че сме на последен етаж и у дома е страшно горещо и задушно през лятото.
Оставям ви, че малчуганът не ме оставя. Трябва пак да му поднасям да яде. Снас като седне никога не си хапва както трябва. Все трябва допълнително да му слагам по-късно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re viola
МнениеПубликувано на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm 
любопитко

Честито,Танче!Да Ви е жива и здрава малката принцеса-Белослава!Чак сега разбрах,че си родила,защото очаквах някой да напише в новородени слънца.Пиши как си.Ако искаш съвети за кърменето пиши.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 3:08 pm 

:mobile: zdraweite i ot men az sam Mariq
i moq termin e na 25 dekenwri s net1rpenie 4akam se o6te doktora nemoje da mi kaje kakwo 6te e bebeto i na tri de hodih i pak nemi kazaha sega na 10 s1m na lekar i se nadqwam da ni kajat kakwo e nadqwam se da e momi4ence pone taka go 4uwstwam
Iskam da wi popitam wie imateli bolki w rebrata moqta bolka e w rebroto ot dqsno seki dnewna e samo kato legna mi minawa po princip piq hap4eta za6toto imam fal6ivi kontracii no samo za towa

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 05, 2013 3:59 pm 
фурия
Аватар

Танчееееее, честита да ви е малката принцесааааааа! :bestwishes: Живи и здрави да сте! :happiness:

Здравей, Марийче! Само да те помоля да пишеш на кирилица. :wink: С първото ми дете имах болки в ребрата и то най-вече в последните 2 месеца, понеже много риташе. Дори по едно време се притесних, че ще вземе да ми счупи някое ребро. Така поне си мислех, защото ме болеше от долната страна на ребрата. После нямах проблеми след като се роди, а и се оказа, че му е било тесничко вътре с неговите 55 см. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 06, 2013 10:57 am 
Аватар

Здравейте и от мен!
Чакаме бебето за 2 февруари и толкова се надявам да родя нормално, но имам малко отлепване на плацентата и до колкото съм информирана няма да ми разрешат.Ако има някое майче родило нормално със същия проблем ще бъда много благодарна ако ми пише.
Честит празник! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 06, 2013 3:05 pm 
прохождащ

Добре дошла на мама Мария! Първо ли ще ти бъде? Аз не съм имала такива болки и не мога да помогна със съвети в този случай.
През тази седмица моят малчуган тръгна на детска градина. Очаквах да си почивам повече по време на отсъствието му денем, но не се получи така. Заловихме се с довършването на ремонтите и разместванията на мебели в стаята. Получи се една натоварена седмица, но краят му се вижда. Остава да сложим детски тапет на стената, до която ще бъде кушетката на бебчето. Ще се получи като пано.
В понеделник навлизам в деветия месец. Не се стърпях и почнах малко по малко да си приготвям багажа за болницата. Вече се чувствам не като едно, а като две слончета. Подпрях се леко на вратичката на едно шкафче и сега едната му панта е откъртена. Мъжът ми трябва да ходи след мен из къщи и да ремонтира всичко, на което се подпра :cryingwithlaughter:
Още малко остава. Бебето е много активно, направо не знае почивка през деня. Поне нощем кротува повечко, не че това ми помага да спя. То всеки опит да сменя позата си ме разбужда, а и Краси още не се е научил да стиска нощем и си ставам както винаги аз да го изпишквам. Все по-трудно ми е вече с тези ставания и се случва често да проспа момента и да го изтърва. Като нищо скоро да се върнем към памперсовите гащи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 1:09 pm 
фурия
Аватар

Здравейте, момичета.
Минавам само да ви видя как сте.
Наближава и вашият термин. Готови ли сте с приготовленията за бебчетата. Сигурно вече нямате търпение. Не остана. :)

Ние с Танчето разбираемо престанахме да пишем в тази темичка. Цялото ни време е са децата. Аз лично сега съм по - свободна, защото Хана вече е на градина. А Катрин расте ли расте. Вече е над 5 кг. На смесено хранене е. Като вечер, през нощта и сутрин я кърмя. Като цяло си е по-голямо мрънкало от сестра си. И за мой ужас категорично отказва биба и съответно трудно се успокоява, ако реши да реве. Вече започва малко да се усмихва и гука...йи такива бебешки неща.

Момичета стискам ви палци всичко да мине наред с вас и скоро да ни се похвалите с хубавите новини.
Лек и усмихнат ден.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 17, 2013 3:09 pm 
прохождащ

Моето бебче явно се подготвя вече за излизането на бял свят. Вече се обърна с главата надолу. Така е поне от седмица. А днес явно слезе и по-надолу, защото страшно взе да ми притиска в долната част на корема. А кога ще реши да излиза, ще видим. Иначе вече сме готови с всичко. Сега само чакаме и почивам повече.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 23, 2013 7:42 pm 

Здравейте и от мен.Manolova и моята е с главата надолу,но все още нямам симптоми за раждане а и ми е рано.Аз съм за края на октомври тоест ще съм последна.И ние вече сме готови с повечето неща.Ох много ми е трудно да избера педиатър направо ще полудея вече.Изчетох толкова много мнения и немога още да се спра на някой.Все пак става дума за моето дете и искам да съм в сигурни ръце.Добрата новина при мен е,че ми се размина операцията и с доки последно решихме да се пробвам за нормално.Колкото повече наближава повече ме е страх.Все пак на мен ми е за първи път а Вие всички вече имате опит.Да ви питам какъв термометър ползвате за бебките?Лека вечер:)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 333 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]