С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Полезни съвети за спокойни празници с бебе :)

Коледа е! Очакваш гости, в дома ти цари уют, а в душата се стават вълшебства....

Опасни ли са вирусните инфекции през бременността?

Здравето на очакваното бебе зависи и от това как ще премине бременността. Ето...

Гид за зимното благополучие на бременната

Удивително е да бъдеш бременна по всяко време на годината. Зимата обаче идва с...

Плетени детски ръкавички - 41 модела

Ръкавичките - задължителен аксесоар за зимния гардероб на детето. Какво може да...

Последно посещение: Дата и час: Чет Дек 05, 2019 10:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 4:27 pm 

Budeshti i veche stanali mami,kakvo mislite za kazvanoto che ne se pazaruva nishto za bebeto prei poiavata mu!Az tazi sedmica vlizam v osmi mesec i sum kupila niakoi neshtica za moiata princesa!Daje smiatam skoro da sum se zaredila s vsichko koeto ste ni bude neobhodimo.Ima obache edno ochudvane i negativno vijdane na moite deistvia ot strana na po vuzrastnite okolo men,koito tvurdiat che ne e pravilno sega da pazaruvame,a jivot i zdrave kogato se rodi,dokato sum v bolnicata shte nakupiat vsichko neobhodimo!Kakvo shte kajete za moiata dilema:)

МОЛЯ,ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 4:40 pm 
бърборко
Аватар

Аз ще те посъветвам ти да си накупиш нещата,защото това е голяма тръпка,която не може да ти случва всеки ден.Изживей си миговете,те са си твои.А за да бъдат роднините ти по спокойни може като купиш дрешките и другите му работи да ги оставиш у майка ти или някъде другаде до появата на бебо,въпроса е да не са във вашата къща.Но това за успокоение на роднините ти.
Аз си накупих нещата 2-3 седмици преди да родя ,но си бяха у нас и всеки божи ден ги подреждах,сгъвах,разгъвах,радвах им се толкова много,за мен си беше голямо вълнение. :biggrin:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 5:22 pm 

благодаря за съветите :) Аз нямам търпение да гушна моята малка муцунка и съм едва удържима за пазаруване.Много ми е кеф и съм в голяма еуфория като съм в детски магазин!Когато купихме първите дрешки щях да се разплача!И за мен това са неповторими моменти и искам да си ги изживея!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 18, 2009 9:24 pm 
прохождащ

Аз също нямах търпение да запо4на да купувам неща за бебо,но вси4ки ме скастриха.Таткото,родителите му,дори и моите родители,даже ако се обади майка ми и аз и кажа 4е съм в някой бебешки магазин,се запо4ва едно мърморене ... нямам думи.А аз толкова много искам да купя поне дрешките за изписването на бебо.Но пък след като родя и ме изпишат никой няма да може да ме спре-а това се надявам да е скоро-термина ми беше на 13.12.2009 Стискайте ми палци вси4ко да мине добре и с бебо да посрещнем Коледните празници в къщи :D :angel: :coctail:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 26, 2009 2:36 pm 
прохождащ
Аватар

Ние с таткото не можем да разчитаме на баби, дядовци, сватове и т.н., освен това определено предпочитам да избера сама какво ще ползва собственото ми дете - нещо, което няма как да се случи ако оставиш пазаруването за след раждането... според мен това да се подготвиш за бебчето е не само удоволствие, но и начин да се докоснеш до това какво трябва да знаеш за неговите нужди в началото, а и след това - кои играчки подпомагат развитието му, какъв вид матраче да избереш и най-вече ЗАЩО... и още куп други такива, благодарение на които ти правиш информиран избор и се учиш да си родител...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 26, 2009 11:14 pm 
прохождащ

Съгласна съм,дори нямам търпение да запо4на да пазарувам за бебо,но докато се роди не ми позволяват да купя нищо.Сега само ходим с таткото по бебешките магазини,избирам какво трябва да се вземе и му казвам то4но какво ще ми трябва и какво искам,защото ве4е се уверих,4е ако оставя вси4ко на него ще вземе само неща,които никога няма да мога да ползвам.В това се уверих когато го видях да се пазари с една продава4ка и беше готов да купи едни бебешки камизолки,които на вси4кото отгоре бяха раздърпани и висяха конци от всякаде.Нещо толкова търкаляно по складовете,но жената искаше да се отърве от тях и моя "глуп4о" беше готов да ги купи,защото му прави отстъпка. :hypnotised: луда работа.Затова съм се уговорила с някои магазинерки,какво да ми докарат,с уговорката да го взема след като родя,а в друг магазин си харесах коли4ка и от там ще ми доставят,само трябжа да уто4ня цвета :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2019 4:21 pm 
Аватар

Ако има от кого да взимате на заем по добре от това да си пълните къщата . А за най нужните неша който са лични като шишета биберони и тем подобни почти на всякъде са на еднакви цени .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ]  Модератор: vilijov

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]