С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Бебетата не трябва да бъдат заобиколени от много играчки

Бебетата не трябва да бъдат заобиколени от много играчки, предупреждават...

Студено е. Време е за разходка

Объркали сте заглавието, ще кажете :) Какво ти излизане навън при минусови...

Работещи майки и болни деца

Затрупана сте от задачи в работата, а телефонът ви звъни, за да ви кажат, че...

Как бременността променя тялото ти

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Последно посещение: Дата и час: Съб Яну 18, 2020 3:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 68 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юни 26, 2009 10:20 pm 
Аватар

Здравейте мами.... ние чакаме нашата малка бубка на 29.септември.надявам се всичко да е нормално и раждането да мине леко.Пожелавам същото на всички бъдещи мами независимо кога ще е щасливия и дългоочакван ден :wink: :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Здравей
МнениеПубликувано на: Пон Юни 29, 2009 12:37 pm 
Аватар

Аз също очаквам моята бебка да се роди септември- термина ми е на 13.09.2009г. Желая ти лека бременост и накрая едно здраво бебче.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2009 8:07 pm 
Аватар

и моят термин е на 29 септември :) Вече нямам търпение да си видим бебчето с тати

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 14, 2009 6:50 pm 
Аватар

marinabb написа:
и моят термин е на 29 септември :) Вече нямам търпение да си видим бебчето с тати

Нали.....?Вече броя дните.а те се точат все едно има още цяла вечност :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 15, 2009 4:23 pm 
Аватар

Taka e и аз броя дните и това топло време направо ме побърква немога да изляза на вън.
А ти как се чувстваш и как си решила да разждаш?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 15, 2009 5:31 pm 
Аватар

уф...нищо не ми пречи толкова колкото тези жеги,а не ми се мисли август какво ще е.Ами моето бебе е седалищно и макар,че всеки ми казва че ще се обарне аз съм решила да е секцио.А ти реши ли вече как?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 17, 2009 7:23 am 
Аватар

:) Ами и на мен ми казаха, че е седалищно краят на шестият ама скоро ходих при частната ми лекарка и тя ми каза, че вече се е обърнало. Иначе искам да е нормално раждане дано ввсичко да е ок. Че пък на мен ми казаха че е доста едричко и ако е над 4 кг да не се мъча нормално да го раждам. Че аз съм нисичка и тез килограми дето ги качих направо се чувствам като хипопотам.
Ти колко кг си качила до сега?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 17, 2009 8:37 am 
Аватар

аз в момента съм 66 килограма,но в началото имах проблеми с гаденето и храненето.за месец и половина свалих 10 кг. и още немога да вляза в крачка.приличам малко на бременна хлибарка :lol: ( слаби ръце и крака,а пък с голям корем).смешна работа ти казвам.Но наистина ако бебчето ти е към 4 кг. не се мъчи нормално.Мен в началото мн ме беше страх като се сещах за самото раждане,но на последък взех да се успокоявам.така или иначе трябва да излезе на бял свят малкото злато. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 17, 2009 3:23 pm 
Аватар

Е ти си културно напълняла. :) Аз за сега съм качила 15 кг. и съм 69 в момента и постояно ми се кара акушерката , че много съм качила. И взех да пазя нещо като диета просто намалих тестяното. А преди да забременея много пуших и изобщо не ядох тестяни неща и хляб , но като разбрах , че съм бремена такива филии и банички познах да ям :) :oops: и като спрях и цигарите и за два месеца качих 9 кг..
Иначе за раждането много не ме е страх , незнам защо спокойна съм. Мисля да раждам в Майчин дом Варна и там отношението е перфектно. По скоро се притеснявам сега, че не съм свикнала да си стоя толкова време в къщи, а това време наистина е убийствено топло.
ВИ емомиченце или момченце чакате?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 8:43 am 
Аватар

чакаме момиченце.и на скоро започнах малко по-малко да копувам разни неща за бебето и повечето в розово.представи си да излезе момченце :lol: :lol: .голям смях ще стане.а вие какво бебче чакате?

Последна промяна kaloqna на Пет Авг 14, 2009 9:00 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 12:15 pm 
Аватар

Ние чакаме моменце, аз още само оглеждам магазините нещо незнам какво точно да почна да купувам :shock: . Иначе гледам дрешки..... и други неща може от другият месец да пазаря вече стабилно за бебчо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 9:33 am 
Аватар

аз почнах от миналия месец....изтеглих няколко списъка от интернет и ги обобщих.първо купих един термобокс и после неможах да спра.сега ми остана само количката и кошарката да вземем,но количката ще е след като се роди малкото...повечето мами са суеверни и не взимат предварително нищо,а след като се родят или като влязат в 9-я месец.И аз съм малко суеверна,но предпочетох всичко да мине през моите ръце,защото не мога да разчитам на бабите,а на таткото щеше да му доиде на нагорнище. :) има и друго нещо.. всичко е страшно скъпо.до сега сме дали близо 400 лв.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 10:40 am 
Аватар

Да ходих по магазините и видях наистина е супер скъпо, за щастие аз имам количка и кошарка и там другите принадлежности за количката кошче за кола повивалник. горе долу основните неща ги имам от сестра ми. Иначе и дрешки има , ама аз искам нови.
Като се замисля , не остана много време. и даже като чета сега , доста се вълнувам , че трябва и аз да ходя да купя дрешки за бебчо и мазилата.
Аз не съм от суеверните мами макар че имам червено конче на ръката. Моята свекърва ми обяснява , че не трябва да се постригвам и някакви таккива неща аз хич не я слушам :roll:
Само ние ли сме мамите септември месец , :lol: че и с един и същи термин :wink: как се намерихме :) ТИ от къде си ?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:12 pm 
Аватар

Нали.. :lol: не остана вече време....като влезнеш в 9-я месец и всеки един момент може да реши да излиза малкото човече.кажи-речи остана 1 месец само.И на мен ми предлагаха дрешки,но аз реших че искам нови..все пак това е първото ми дете и искам всичко да е както трябва.Много добре,че имаш по-важните неща,защото една количка (комбинирана:защото за периода в който ще се роди ми трябва такава)струва от 300 лв. нагоре.Абе направо е ужас,но пак всички вложения си струват щом са за малкото човече.Аз иначе съм от Казанлък.А ти?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 22, 2009 11:02 pm 
Аватар

Аз съм от Варна и искам да се похваля , днес за първи път се престраших да отида на плажа и да влзя във водата наистина е супер. Милото все ме кара ам аз не и не срам ме беше да се съблека с тез стрии аама се престраших и много ми хареса.
Иначе с бебчо сме добре крием се от топлото :D и вечер излизаме по хладно на кратки разходки , че много ми тежи на мен. Пък и имам едни предварителни контракции гледам да не мърдам много много. Ти как си ? Там в Казанлък как са жвгите :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 68 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]