С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Пон Дек 09, 2019 12:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 12:16 pm 
Аватар

Честито Катето значи още мъничко ти остава и ще гушнеш твоята принцеса.
Аз не пиша защото напоследък рядко сядам на компютъра неудобно ми е да стоя много време нали съм едно голямо шоши :) :oops:
Иначе с бебо сме добре ходих ме на консултация миналата седмица и според моята лекарка при която си водя конслутациите според видеозона бебето цитирам " има глава , има коремче, перфектно .. готова си"прегледа беше точно 30 секунди Добре че ходя и рпи друга че тя да ми обяснява всичко. Иначе си направих най после послендите изследвания нищо че другата седмица влизам в девети месец.
Ама като се замисля ... още мъничко ни остава на всички да гушннем нашите бебчета.
Ония ден си накупих супер много неща за бебчо останаха ми още малко и по скоро дрешки :)
И незнам дали на вас ви се случва ама почвам да сънувам бебчо :) почваммного да се вълнувам и нямам търпение да го цункам .
Хайде усмихнат ден

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 12:41 pm 
Аватар

Здравейте момичета....
как сте?аз все още издаржам,но много трудно.не съм спала от 1 седмица,научих всички филми по кабеларката.моята принцеска е 3 килограма и немога да я нося.Имам чуството,че ще ми се откачи кръста.другата седмица влизам в 9 месец,много малко ни остана,но нямам търпение вече.Имам чуството,че ще я исуля някъде,толкова ниско е паднала.вече се подготвя малкото човече. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 5:27 pm 
Аватар

Здравейте момичета!Моят термин е за 2 септември.Оффф няма да ви кажа вече колко ми тежи и как с нетърпение очаквам да гушна моята втора рожба.Все се питам как ли ще изглежда?Дали ще си приличат с баткото :D ?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 01, 2009 8:08 pm 
Аватар

Здравейте, момичета :) току що се регистрирах и се включвам по темата-бебчо е определен за 9-ти септември....очаквам с нетърпение да го гушна... интересно ми е и кога ще реши, че вече му се излиза, тъй като моят рожден ден е на 7-ми... Успех и леко раждане на всички, които тръпнат в очакване... Вярвам, че като сме настроени положително и заредени с толкова вълнение-всичко ще мине повече от добре :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2009 7:59 am 
Аватар

Здравейте септемврийски мами :wink: Аз също ще раждам през септември,термина ми е на 25.09 и вече почвам сериозно да се замислям за предстоящото раждане,като мислите ми са мн объркани хем страх,хем се вълнувам въообще знаете как е.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 23, 2009 2:53 pm 
Аватар

Здравейте мами! Отдавна не съм ви писала,но си имам достойно оправдание- синчето ми реши да се появи по-рано от предвидения термин.Родих на 25.08 вместо на 6.09, но слава богу всичко си мина наред, сега си се радваме на съкровището.Пожелавам на всички,които още чакат своите бебоци и при тях да мине леко както и мина при мен :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 2:21 pm 
любопитко

Тани честит син-да расте жив и здрав и много щастлив! :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 3:13 am 
любопитко
Аватар

http://www.moetodete.bg/forum/viewtopic.php?t=3338

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 68 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]