С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Пет Дек 13, 2019 12:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 615 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 2:29 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте мами!
Много се радвам че сте добре Поли и ти Ясмин! Моята бебана я водихме на консултация и вече е станала 5100 кг и 57 см! Много се радвам че растем добре особено като е само на кърма.
Поли за коликите пробвах всичко инфакол и от Гърция ми ги донесоха и ги купувах от тук на нас лично не ни помогнаха просто времето трябва да мине за да спрат!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 1:20 am 
фурия
Аватар

Браво на вас, страхотни новини, колко само е пораснала малката принцеса. Направо отличничка. :D

Ние сме на консултация в понеделник, тогава ще ни сложат и ваксината. Малко позакъсняхме, но докторката ни я нямаше затова.

А за коликите не се тревожи, малко остана, би трябвало на третия месец да отминат. Аз доста намалих капките на малкия и сега му давам само, ако е неспокоен, което се случва рядко.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:53 pm 
любопитко
Аватар

Иние ще ходим другата седмица за ваксината Да се похвала вчера вечерта излизахме на вън и я оставихме на свекърва ми постоянно мислите ми бяха при нея но определено имах нужда да излезнем малко! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 8:40 pm 
любопитко
Аватар

Zdraveite mami.
Dnes moeto pate stava na 1 mesec :) I nie tazi sedmica sme na konsyltaciq i 6te ni slagat vaksina :( Ive napalno te razbiram az trqbva6e da izlqza minalata sedmica za 2h i ostavix malkata na svekarva mi,no dokato si svar6a rabotata ymrqx ot pritesnenie,postoqnno zvanqx po telefona da pitam kakvo pravi :D Tova e mila da si maika :) A za kolikite infakol ne sam i davala samo Sab Simplex,davax i kopar,anason,4ai-bebezan no ni6to ne ni pomogna edinstvenno tezi kapki deto ni oblek4avat malko :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 10:18 pm 
фурия
Аватар

Момичета, направо ме сразихте. Аз излизам почти всеки ден или двамата с децата, или като дойде мама сами. Но определено това откраднато време ми идва добре. Радвам се, щастлива съм и се чувствам буквално млада.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 2:57 pm 
фурия
Аватар

да, момичета крадете и време за себе си.И аз непрекъснато съм с малаката, но натежава, особено над година когато стават по-независими и претенциозни.А и тя е свикнала да съм все около нея и е много трудно да я оставя при бабите дори когато ми се налага.Така че мъчно или не ги оставяйте при някого за да свикват от малки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 5:11 pm 

здравейте мами аз съм в 22 седмица и ще си имам момиченце :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 5:27 pm 
любопитко
Аватар

Честито Mimsa87!Да ти е йижа и здрава!Аз също имам момиченце и съм много щастлива от това :)Съгласна съм с теб tanjuk че трябва да се ставят при бабите,но моето маниче е още много малка ;) и аз още не съм и се нарадвала :) Пък и с тези колики :( Като порасне още малко ще я оставям,защото всеки има нужда от малко време за себе си,да се поглези :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 5:32 pm 
фурия
Аватар

polin4ica написа:
Честито Mimsa87!Да ти е йижа и здрава!Аз също имам момиченце и съм много щастлива от това :)Съгласна съм с теб tanjuk че трябва да се ставят при бабите,но моето маниче е още много малка ;) и аз още не съм и се нарадвала :) Пък и с тези колики :( Като порасне още малко ще я оставям,защото всеки има нужда от малко време за себе си,да се поглези :)

Ох, то никога не можеш да им се наситиш - колкото повече е пред очите ми толкова повече я обичам.Но си права твоята сладурка е още много малка, сна тези месеци са толкова безпомощни и искаш да ги закриляш всеки момент.
И честито и от мен mimsa 87!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 2:49 pm 
фурия
Аватар

ех момичета какво да ви кажа и аз съм като вас,нищо,че Никол е вече голяма все още не ми се оставя при бабите искам все да е с мен,но найстина понякога се налага,ето например,когато ходим на гости някъде,понякога не я вземаме с нас и найстина си почивам,нетърча постоянно подире й,не викам постоянно Ники не пипай там и т.н. ,но така е както казва Танчето нека да свикват от малки :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 3:15 pm 
любопитко

Здравейте!Вече съм в 8-я месец и аз нямам търпение да се гушкаме с нашето Точи(за тези които незнаят-казаха,че ще е момиченце).
Боянче-стискам ти палци-леко раждане!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 4:05 pm 
фурия
Аватар

mimsa87 написа:
здравейте мами аз съм в 22 седмица и ще си имам момиченце :)

Колко е хубаво като има още и още бременни мами. Да сте живи и здрави, леко раждане и една пракрасна принцеса на финала.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: viola
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 4:06 pm 
фурия
Аватар

viola написа:
Здравейте!Вече съм в 8-я месец и аз нямам търпение да се гушкаме с нашето Точи(за тези които незнаят-казаха,че ще е момиченце).
Боянче-стискам ти палци-леко раждане!

Е то почти не е останало, аз сигурно за 100тен път ще го кажа, но се наслаждавай на последните дне на бременността те наистина никога няма да се повторят. Леко раждане и всичко най-хубаво и на двечките.

И аз стискам палци на Боянчето, чакаме вече да се похвали с прекарсно малко бебче.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 4:16 pm 
прохождащ
Аватар

Благодаря ви момичета :D Все още сме си 2 в 1 :D Появява ми се "сценична треска" от време на време,но ми минава бързо.
Мими,като ти гледам лентичката ... колко е пораснал малкия Мишо ,а и другите бебенца...как лети това време...
viola честито ви момиченце :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 03, 2009 5:41 pm 
фурия
Аватар

E, ми че то дошло Бояна!!!!Пожелавам ти леко и най-вече бързо раждане.Ще чакаме да се похвалиш.Мен тези дни ме беше обсебила идеята за второ бебче, но ми мина.А и обсъдихме, че не му е времето от никаква гледна точка.Но гледамвъв форума има доста мами дето чакат второто си съкровище.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 615 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]