С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Нед Дек 15, 2019 4:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 6:39 pm 
Аватар

и ние сме в очакване -29юни :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 07, 2010 10:43 am 

Здравейте готини мамчета и още по-готини бременни :lol: Аз съм от вторите и вече нямам търпение да видя нашето момиче на 7-ми юни,незнам защо ,но имам чувството,че ще ни изненада по рано,при вас как беше?Още от корема е своенравна :) А на всички вас,както и на мен самата пожелавам леко и бързо раждане (на мен ще ми е за първи път и ми е притеснено :? ),а на останалите мамита,да са ви живи и здрави рожбите и много да ви радват!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 18, 2010 7:06 pm 
фурия
Аватар

И аз ти пожелавам леко раждане!!!!!Всичко да мине ок.Моя термин беше за 18 юни, родих на 14-ти, така че винаги може да те изненада и още по-рано.Да ти се роди живо и здарво момиченцето.То банлижава, така че пмого късмет и лека

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 05, 2011 8:16 pm 
фурия
Аватар

Здравейте :D
Чудя се вече къде да пиша.. дали в тази юнска тема, или в другата.... айде- и на двете места ще гледам... Принципно термина ми е за 1.06, но и за края на май чух нещо от докторите, та... ще пописвам тук отвреме- навреме :)
Как сте, момичета?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 07, 2011 11:38 pm 
фурия
Аватар

Mиличка ми Янче,аз те искам в тази тема.Може да се роди и в другия месец, но все ще е в зодията на моята маймунка!!!!
Пак ти пожелавам леко бременеене!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 3:27 pm 
фурия
Аватар

Янчееееееееее мила честитоооо сега научих новината :D лека бременност ти пожелавам :lips:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 08, 2011 3:57 pm 
фурия
Аватар

:flowerwhite: :flowerpink: :lips: Благодаря ви, момичета :)
Тука ще пописвам :)
хехе, пък.... Танче- права си- все ще е зодия "Близначе"- тая седмица сме на 4Д и се надявам най- после да разберем пола на човечето :) Не знам защо, според линийката съм 19 седм., а реално е 20... Не, че е от кой знае какво голямо значение, но..... аз се гордея с всяка изминала седмица....
Преди няколко дни доста се поуплаших- едни аки болки като ме метнаха в кръста и корема... малеее.... уплаших се, честно..... ама пих няколко хапчета /които забравям да пия, а ТРЯБВА, полежах малко и... ми мина.... ама сега ги пия по- сериозно :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 09, 2011 7:11 pm 
фурия
Аватар

Ох, милата ми......дано да е било нещо за м,алко и за веднъж.....повече да не се връща.Миличка ще чакам с нетърпение да кажеш.На моя мъж на братовчед и неговата жена е за на1чалото на юни и много ще се въълнувам с вас момичета!!!!целувам ви и до скоро!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2011 10:38 pm 

Здравейте момичета :) .Преди малко се регистрирах тук,така че съм съвсем нова.Ще се радвам да споделяме вълнения и очаквания.Аз съм в 24 г.с.,а терминът ми е за 05.06.,но по ФМ излезе малко по-късно 11.06.За мен е без значение,стига всичко да е нормално както досега,така и през оставащото време докато излезе нашето момченце :D .mamaqni, чака те едно страхотно и вълнуващо изживяване.Ще пишеш какво е бебчето.Желая на всички бъдещи мами много лека бременност и безпроблемно раждане :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 18, 2011 3:14 pm 
Аватар

И аз чакам бебче през юни.В момента съм в 21 седмица,а термина е на 28.06. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 19, 2011 10:21 am 
фурия
Аватар

Привет момичета!!!!Юнската бригада се увеличава, страхотно!!!!Всичко да върви по план!
Яни видяхте ли пола на бебечето?Момче ли е?
Напоследък и аз се замислих за бебче, но не е сега момента, ще постискам зъъби поне до есента....ало не се наложи и повече :) Целувки момичета и леко бременеене!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 23, 2011 12:28 pm 

Здравейте аз съм нова във форума.И ние чакаме щастливото събитие през юни - сега съм във 22 г.с. ь термина ми е на 25.06.11.нямаме търпение да дойде юни

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 24, 2011 10:38 pm 
фурия
Аватар

Браво, леко бременеене, и юни брзо ще дойде, само след месец времето да се оправи и ще видиш как щастливото събитие набързо ще дойде :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2011 8:37 pm 
Аватар

Здравейте, мили мами и бременни мадами :wink:
днес се регистрирах и ми е много интересно тук :flowerwhite:
Наистина има две теми за юнските бебчета, но реших да пиша и тук.
Моето съкровище е определено за 10-ти юни, точно когато е моя рожден ден :white teeth: Е, разбира се, не се знае кога ще излезе - аз съм си излязла точно на определения ден, но май съм от малкото :P
Иначе бебчо не иска да се покаже какво е - и то е инато като майка си :0808: А ако продължава така ще носи само жълти дрешки :lol: А съм толкова любопитна по въпроса.... :roll:
Разкажете как са при вас нещата - аз получих лъжливи контракции, но ми изписаха лекарства и активна почивка, забраниха ми домакинската работа и съм оставила таткото да мие чинии и да пуска прахосмукачка :)
Много се бях шашнала, но от днес реших да го давам по-споко и повече да се усмихвам, да слушам музика... мисля, че това е най-важно за спокойствието и развитието на нашите бебковци! Селувки от мен! :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 13, 2011 11:31 pm 

mariettag не се тревожи за контракциите.Аз от 5-ия месец имам и съм на магнерич.Пия ги 3 пъти по 2 таблетки.Сега съм в 7 месец и още си ги имам.То е едно не болезнено втвърдяване на корема.Матката ми била много чувствителна и затова най-вероятно ще са докрая.Но се надявам всичко да е наред.На мен ми казаха момче :D .Вече се ориентирам за това къде да раждам.Засега съм се насочила към 2 градска.А вие момичета?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]