С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Циклите на будуване на вашето бебе

Познаването на циклите на будуване на вашето бебе е също толкова важно, колкото...

Всичко за бременността и промените, които ти предстоят

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Детски прически - 40 идеи

Вижте 40 идеи за интересни детски прически.

Най-големите страхове преди раждане

Преди раждането се измъчвате от много въпроси. Ето кои са най-големи страхове...

Последно посещение: Дата и час: Пон Фев 24, 2020 8:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 08, 2010 5:42 pm 
бърборко
Аватар

знаеш ли наближава рд на Вики имам една идея но не правя сериозни планове от сега , та това може да е хубав повод да се видим :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 08, 2010 6:08 pm 
фурия
Аватар

Браво!!Ще се радвам се видим и то за такъв хубав повод.И аз правих планове за РД на Кая, но не се получи, защото се разболяхме.От тогава си казах, че няма да плануам нищо, защото винаги не се получават нещата.Бързо импровизираните неща стават по-лесно.Да сме живи и здрави и ще се видим. :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 09, 2010 9:37 am 
бърборко
Аватар

О аз отдавна знам , че планове предварително не се правят.Като понаближи тогава.Когато бях на 15 т, по точно зо 15 ми рд правих си планове кък ще празнуваме с приятели и то доста вреве си го планувах.Но се случи нещо ужасно.Вместо 15 рд да празнувам в този ден погребахме дядо ми :cry: .Та от тогава такива прадварителни планове не правя.
Инка на градинка ли е?Имаме една Вероника от нашия бл тя трябва да е с Инчето в една група.И те имат малка сестричка на 1 г.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 09, 2010 10:42 am 
фурия
Аватар

Съжалявам, за дядо ти.Относно Инка-на градина е, а за това момиче Вероника мога да кажа, че е голяма лигла.Толкова разглезено дете не съм виждала.Закача се постоянно с всички деца, ами отгоре на това ги и бие.Моя мъж ходи да се разправа, защото Илинда се оплаква от въпросната Вероника.Госпожите са се видели в чудо с това дете.Аз съм казала, че още един път това дете закача ли Илинда ще се разправям с майка му.Така ще я одрусам, че не е истина.Като не си е възпитала детето да си го държи във вкъщи-маймуните са за зоологическата градина.Все съм виждала палави деца, ама това е.....Ходи и прави пакости и е казало, че го е направило някакво момиченце, бие Илинда-а тя е толкова кротка, че й викам да ударя и тя щом я бият, а тя не иска.Отишла е въпросната Вероника на градина и се бие наред с момичета и момчета, а госпожите си седят и викат, че не могат да се оправят с нея.Има една леля с побеляла коса-леля Пепче, та тя се е разправяла с тая Вероника.Ох, млеее много се ядосах.Ами това е за сега-ние с Кайчето сме си във вкъщи. :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 09, 2010 10:56 am 
бърборко
Аватар

Леле ти направо ме приби с тези приказки :shock: Тя наистина обича да си налага мнението.Поне това са наблюденията ми от игрите тук пред блока.Нали говорим за едно русичко , пухкаво момиче?Вики също е от глезените деца да ти кажа но пък е толкова наивна че...През лятото като играят пред блока с други деца тя много се радва и обича да играе с всички.Те обаче когато няма с кого да играят идват при нея , а когато има и други деца все тя им пречи и я гонят и тя милата все ми плаче.Аз веднъж дори се разплаках и и викам да не е толкова наивна но ...Има си тук една групичка дечица които все си налаг мнението и много ме дразнят .Какво да се прави тя Вики вкъщи не е такава все се разправя и се сопа пък наъвн става друга.Дано да е оправна де не е някоя шушумига :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 09, 2010 11:07 am 
фурия
Аватар

За едно и също дете говорим.Тя и Илинда тук ми се обяснява на мен, ама извън вкъщи ми е залупена.Скоро време ще се разправям с тази, а моят мъж така й го е набрал, че незнам.А госпожите не можели да се оправели с това дете.Ами да поговорят с родителите, като не да го изхвърлят от градината и готово.Всички родители се оплакват от това невъзпитано хлапе.Най-накрая сигурно ще хвана майка й да си поговоря, защото ми писна детето да ходи на градина със страх.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 12, 2010 3:53 pm 
бърборко
Аватар

Как сте?Добре ли са момичетата?Времето е малко по-мекичко излизате ли на разходка?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 12, 2010 4:42 pm 
фурия
Аватар

Момите ходят на градинка.Малко си поодпочинах, че се чувствах бая изтощена.Вие как сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 13, 2010 11:05 am 
бърборко
Аватар

Браво дано да са здрави и да си ходят на градинка дечицата.
Ние как да сме?Не сме много добре.Но се надявам да се оправиме въпреки , че няма да е скоро.Много съм разтревожена и притиснена .
Много целувки на принцеските :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 13, 2010 4:40 pm 
фурия
Аватар

Благодаря за целувките. :kissing: И на вас много целувки.Какво ви е?Болнички ли сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2010 6:09 pm 
бърборко
Аватар

Честити празници на цялото семейство!Бъдете опиянени не от виното , а от любовта!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 15, 2010 12:14 am 
фурия
Аватар

Благодаря!!! :flowerpink: Да ви се връща!Пожелавам ви много любов и семейно щастие!!! :happiness: :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 17, 2010 5:16 pm 
бърборко
Аватар

Ася как сте защо не пишеш?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 17, 2010 11:18 pm 
фурия
Аватар

Здравей, Майче!!!Абе от няколко дена съм се разчистила в нас.Беше ми омръзнало с децата по цял ден във вкъщи, сега пък ми е скучно без тях.Човек не може да ми угоди.Не ми се излиза по кафета в тоя студ и си стоя по цял ден в нас.Вие как сте?Как са принцеските?Целувки!!! :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 18, 2010 9:44 am 
бърборко
Аватар

Добро утро! Браво поне ще си свършиш нещо поизоставено.И ние с Поли само ходим за яденето и си стоим вкъщи.Аз чистих във втроник но напоследък нямам желание за чистене.Но няма начин пък няма да стоим в мърсотията.Ние жените сме така кеф не кеф като трябва го правиме.Дано да ми мине този период и всичко да си е ок.Вики ходи на градинка, Поли си получава пристъпи в някой дни са по 4 на ден.Снощи ми беше гадно поплаках си.И това е .Сега ще чакаме 4 март да ходим при хомеопат в София да видим дали ще може да се помогне нещо.Четох добри отзиви от хомеопатията за епилепсия дано и на Поли да и помогне.Едва от вчера пие оптималната доза на лекарството и още като че ли не действа.Трябвало 3-4 седм да го пие за да се виси дали има ефект.А на мен ми се иска от един път и да се оправи но...Ох увлякох се в приказки.Да не се разстроиш пак .Знаеш ли сега видях колко много деца страдат от епилепсия във форуми разни влизам и чета всякакви случай.Гледам да се абстрахирам от тях нали всеки човек е раличен.Дано всички хора да се излекуват .Хайде пиши .Къде поръчахте торта за рд на Кайка бърбарайка?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]