С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Циклите на будуване на вашето бебе

Познаването на циклите на будуване на вашето бебе е също толкова важно, колкото...

Всичко за бременността и промените, които ти предстоят

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Детски прически - 40 идеи

Вижте 40 идеи за интересни детски прически.

Най-големите страхове преди раждане

Преди раждането се измъчвате от много въпроси. Ето кои са най-големи страхове...

Последно посещение: Дата и час: Пон Фев 24, 2020 8:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 21, 2010 1:18 pm 
фурия
Аватар

Майче, къде се затри?Как са Вики и Поли?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 21, 2010 7:00 pm 
бърборко
Аватар

тук съм вече малко се позагубих наистина.Имахме малко задачки семейни :wink: .Нищо особено не правиме седим си вкъщи с Поли, Вики ходи на градинка и така .Вие как сте малките на градинка ли са вече или още се гледате?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 21, 2010 9:27 pm 
фурия
Аватар

Малките ходят от понеделник на градина и аз малко си поотпочинах. :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 24, 2010 10:42 am 
бърборко
Аватар

Здравейте как сте какво правят куклите?Ходихте ли на пързалка в тоя студ?Вчера Вики ходи за 30 мин на пързалка в нейната градинка с дядо си, но е много студено.Като се прибра краката и бяха на лед.Ние с Поли вкъщи :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 24, 2010 11:14 am 
фурия
Аватар

Вчера излизахме и ние за половин час.И двете са ми болни-вирусна инфекция, а в сряда Кая има рожден ден и се надяавам да им е минало до тогава за да си отидат на градина, че сме накупили всичко за партито.Ние по-принцип сме така тръгваме на градина, ходим една седмица и се разболяваме. :roll: Вече ми писна от тези болести! :shock:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 25, 2010 10:28 am 
бърборко
Аватар

е е е Ася много съжалявам.Милите те само една седмица и сега са болнички.Какво им е темп ли имат?Тези вируси край нямат.Дано бързо се оправят и всичко ще бъде наред за РД на Кайченцето.Хайде много целувки и на двете и бързо да оздравяват.
Аз тази седмица Вики си я оставих вкъщи да си почива малко от градинката да си поспи че със ставането сутрин ни е много трудно.А пък и в тоя студ сега да я водя рано рано .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 25, 2010 12:38 pm 
фурия
Аватар

Да, Майче имат температура и е някакъв ужас.Вече се чувствам като парцал, защото два дена почти никакво спане и само притиснения околко тях и се "разпадам".А Кая, миличката очаква рожденния си ден с нетърпение и ходи и показва на всички, че ще става на две годинки.Седя си ноща и ги гледам как си спинкат и се чудя кога мина това време-Илинда ще прави 6 годинки, Кая две......минава си времето.Вие как сте?Слушат ли момите?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 25, 2010 3:31 pm 
бърборко
Аватар

Ми тя Вики си е вкъщи малко почивка.Слушат Вики си пише букви, рисува, гледа тв.Поли и тя слушка .Утре ще водя Вики на изследване кръв и урина , че тия дни пишка по-честичко да видиме дали няма нещо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 26, 2010 12:58 pm 
фурия
Аватар

Дано всичко е наред с вас-ще чакам да пишеш как сте.Илинда вече е добре, но малката още вдига температура.Да се оправя това време, че ми писна от тия болести-измъчиха се децата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 26, 2010 2:54 pm 
бърборко
Аватар

Дано за утре и двете да са добре.Ще си изкарате хубаво и ще мина на малката.Вики е с бактерии в урината , но утре ще повторя изследването и тогава ще предприемаме лечение.Леле тоя студ е ужасен направо всичко замръзва.Хайде утре ще ви честитим празника

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 26, 2010 7:51 pm 
фурия
Аватар

И вие значи сте с здравословни проблеми.Кая още си вдига температура и е много кисела.Не знам утре какъв РД ще правим, като е нервна.Ще видим, дано утре е по-добре, защото вече ми писна и цял ден ми е подтиснато.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 27, 2010 4:27 pm 
бърборко
Аватар

Честит рожден ден на малката Кая!!!Да е жива и здрава, много да радва мама , тати и кака.Да е послушно и щастливо дете!!! :give_present: :happiness: :birthdaycake: :hearts: :flowerpink: :flowerpink: :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 28, 2010 10:31 am 
бърборко
Аватар

Добро утро как са празнувалите? Ася как мина рд Кая добре ли е вече?Дано да сте изкарали един много красив ден изпълнен с хубави емоции!
За нас новото е , че Вики е с бактерии в урината.Днес и утре правим стерилна урина, ще ходим и на ехограф и тогава пак антибиотик :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 28, 2010 3:34 pm 
фурия
Аватар

Майче, благодаря за милите пожелания!!! :hug:Кая вчера беше с 39,9 температура и можеш да си представиш какъв РД беше.Бяхме й приготвили много изненади и подаръци, но като не й беше добре изобщо не се зарадва.Днес вече е по-добре и за сега няма никаква температура.Вече се радва на многобройните си подаръци и е веселка.Значи и вие сте на антибиотик-ужас!!!Тези деца дано се стабилизират и да престанат да боледуват, че вече ми става мъчно за тях.Вчера като ходихме при Бисер Тодоров ми се скара, че се престаравам с гледането и съм ги изнежила.Каза, че ги гледам като бройлери в инкубатор и прекалено много треперя над тях и за това се разболяват много често.Като се замисля май е вярно.Дано оздравеете по-бързо.Целувки на Поли и Вики!!! :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 28, 2010 4:14 pm 
бърборко
Аватар

Леле Ася много съжалявам.Това е много висока темп.Как я свалихте?Аз изпитвам ужас от темп защото Вики ми направи фебрилен гърч когато беше на 1 г 2 м.Милото дете :cry: .Дано вече е добре , а Илиндичка оправи ли се? Ние още не сме на антибиотик.Днес и утре да стане антибиограмата и тогава да знаем с какво да ги лекуваме тези бактерии.Отностно това което ти е казал Б.Тодоров не съм сигурна той дали знае ти как точно си гледаш децата но всяка майка усеща най-добре.Не трябва да се виниш , а прави това което мислиш за най-добро.Те лекарите като почнат така да говорят могат да те накарат да изпитваш вина , че децата боледуват.Аз смятам , че ти не си от тези майки които не ги интересува нищо .Напоследък тези вируси са навсякъде и да иска човек не може да се опази.Хайде , че се увлякох май много съвети взех да давам.Пиши как сте.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]