С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

На една годинка все още се приспиваме на ръце....

Въпрос: На една годинка все още се приспиваме на ръце – трябва ли да се...

Захранването на бебето – сложно само на пръв поглед :)

Като консултант по кърмене често контактувам с майки и всеки път се учудвам...

Ще раждам със секцио...?

Въпрос: Никога досега не съм претърпявала операция. Какво да очаквам от...

Жълтеница при новороденото. За колко време преминава?

Може би на втория ден след раждането при посещението на педиатъра ще чуеш, че...

Последно посещение: Дата и час: Пон Фев 17, 2020 9:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 08, 2010 3:00 pm 
фурия
Аватар

Kакво става?Как е Вики?Така е с тези детски градини, ние като тръгнем и още на 4-5 ден се разболяваме.Най-вече малката ми е проблемна.Аз ще ги пускам от вторник, защото в понеделник сме на София на контролен преглед при Мустаков(алерголога).За това не ги пусках да ходят на градина за да не се разболее голямата, защото няма да може да й направят тестовете.Дано оздравеете по-бързо.При кой педиатър ги водиш?Ние сме ги записали при Маринова, но си ги водя на частно при Бисер Тодоров.Много съм доволна от него.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 09, 2010 8:00 pm 
бърборко
Аватар

От вчера сме на аугументин.Тя си има слабо място - лимфен възел в дясно на гушката.и без антб не минава.От един вирус и там я удря.Иначе е добре да чукам на дърво.Няма темп.На Вики лич лекар е Янчева, а на Поли - Станева.Но Вики въобще не я водя при нейната а си викам на частно д-р Ставрова.Незнам дали я познаваш но е мн.добър педиатър - неонатолог.Тя е дир. на РЦЗ във Враца.Мн съм доволна от нея и Поли ми преглежда ако Станева я няма.Това е от нас за днес.Мъглата вече почва да ме дразни много.Като слушам по др градове какво е времето ме лови яд.Но във Враца сме така няма ли мъгла значе не си във Враца :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 09, 2010 10:05 pm 
фурия
Аватар

Браво, радвам се за вас.Преди голямата ми беше при Янчева, но доста ме разочарова на няколко пъти и реших да я преместя, когато родих малката.За днес казваха, че ще е хубаво времето и ние се бяхме настроили да излизаме, но се отказахме.Дано утре се пооправи за да се разщъкаме. :giggling:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 11, 2010 10:24 am 
бърборко
Аватар

Добро утро!Как сте? Е вече нямаме мъгла не мога да повярвам.Вчера ние излизахме за 1 час след обяд към 2 ч.Вие как изкарахте почивните дни.А защо водите Илинда при Мустаков алергии ли има?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 12, 2010 12:51 am 
фурия
Аватар

Да, днес бяхме на София и се прибрахме в 20ч.Има няколко алергий:от кучета; мухъл; плесен и ядки.Сега са й се изострили и е много лошо, защото кашля.Днес й правиха нови тестове и нямаме нови алергий, защото това се опасявах.В събота си бяхме цял ден в нас, но в неделя прекарахме три часа навън и децата много се радваха.Вие как сте?Оздравяхте ли?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 11:38 am 
бърборко
Аватар

Здравейте, радвам се че няма Илиндичка нови алергии и дано никога да няма.Ние сме добре уж .Вики се оправи вече.Ще ходи на градинка утре сигурно, че ще имат тържество за Бабинден и трябва да репетира.Вчера се разходихме малко по центъра , днес май няма да се разхождаме може за малко да излезем .Ася гледах едни снимчици на Кайчето и Илинда с много красиви роклички напрово не им се нагледах на кукличките.Пу пу да не са им уроки.Принцески :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 6:58 pm 
фурия
Аватар

Благодаря!!!Това са роклите от сватбата на брат ми-бяха малките булки.За бъдни вечер Илинда поиска да ги облечем с тях, за да бъдат като принцеси.Беше голяма радост и голямо нещо, даже малката се фръцка повече от кака си.Като гледам с всеки изминал ден как бързо се развиват децата направо се чудя какво ни чака след 5 години.И двете имаме по две моми и теглото ще ни е голямо. :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 5:06 pm 
фурия
Аватар

Хей, какво си правите?Ние вече сме се побъркали и ни омръзнаха всички игри.То не беше оцветяване, рисуване с водни бои, игри с конструктори и мозайки и какво ли още не.Вече и на тях им писна и от понеделник ги пращам на градина да са между деца, защото по цял ден във вкъщи се изнервяме взаимно.Целувки на Вики и Поли и дано скоро времето да ни позволи да се видим. :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 10:13 am 
бърборко
Аватар

Здравейте, ми Вики е на градина от вчера пък ние с Поли се гледаме.Днес ще ходим на консултация. То времето не е много за излизане но ...Аз се мъча тука с едни диети но май нищо не става :oops: .Вчера трябваше да ям само плодове но..хапнах и други неща.Става ми лошо и не издържам.Много завиждам на тези дето си хапват пък не им се лепи.Благодаря за целувките и ние ви ги връщаме на малките принцески.А те в коя градинка ходят малките?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 5:33 pm 
фурия
Аватар

Благодаря и аз за целувките.Малките ходят в ОДЗ 5(тази под училище Нивянин).А относно диетите-преди да забременея с малката бях 47кг.Преди да тръгна за родилно стъпих на кантара-90 кг :oops: Сега съм стигнала до 60кг и няма мърдане.Радвам се поне, че не качвам.Надявам се като се пооправи времето да сваля още като скитосваме по цял ден с децата, но ще видим.Имам и велоалгуметър и него го използвам от време на време, но нещо ми писна и оставих нещата така.Аз имах един период в който стигнах дотам, че само като хапнех нещо и ми се повръщаше.Стомахът ми не приемаше никаква храна.Тогава се уплаших много и си казах, че е по-добре да съм здрава отколкото да се разболея и да съм слаба.Ти все пак си родила преди една година и ще дойде време да се свалят кила от само себе си.Внимавай с диетите да не си навлечеш проблем като мен.Радвам се, че се осъзнах на време и то с помоща на моят мъж се измъкнах от този проблем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 16, 2010 11:00 am 
бърборко
Аватар

Ох Ася какво да ти кажа аз не спазвам някакво строга диета в смисъл тя си е по план но си хапвам различни неща всеки ден.Аз никога не съм била слаба винаги съм била пухкава но сега положението хич не ми харесва.Коато забременях с Вики бях 63 кг, родих 85 смъкнах си всичко.След това имах проблеми със стомоха пих лекарства и качих до 73.Така и забременях с Поли, родих 80 кгСлед това пак си смъкнах до 73 и това лято назнам какво ми стана но качих и в момента съм 80 :oops: Мисля си дали не е здравословен проблем незнам времето ще покаже.Сега се опитвам да смъквам бавничко , а не изведнъж.Дали ще успея незнам.За теб се радвам че си се оправила и мисля че 60 кг не са хич много все пак ти си родила 2 деца.А и да си призная за мен нямам много активен физически режим и то си дава отражение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 16, 2010 11:04 am 
бърборко
Аватар

А забравих за градинката да те питам Кайчето е в яслата , а Илинда при кои госпожи е .Тя и Вики беше там в ясла, след това я прехвърлиха при Захариева и Кръстева но на мен нещо не ми допаднаха и я преместих в Знаме на мира /до високите блокове/и съм много доволна.Само дето ни се падна една мъжка група и са 6-7 момичета само и те не всички ходят редовно.-Но тя мойта си е оправна и си играе с две момченца още от яслата са заедно.Едното е от 139 бли двете са и "гаджета" и двамата се казват Ники :D От яслата в ОДЗ 5 съм много доволна страхотни хора Вики беше на 2 етаж при Каменова и Валя Петрова страхотни и до днес като се видиме не можем да се разделим от приказки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 16, 2010 12:39 pm 
фурия
Аватар

Kая е също при Валя Петрова, тя даже живее над нас.Илиндичка ми е при Захариева и Кръстева, но тя не е ходила чак толкова за да остана с някакво впечатление.Честно казано и на мен не ми допадат, но детето си ги харесва и на мен това ми е достатъчно.Важното е на нея да й е добре с тях, защото прекарва там цял ден.Мисля от понеделник да ги пускам и вече да си ходят редовно.Аз само като чуя за някой вурус и веднага ги спирам, а моят мъж иска те да си ходят постоянно на градина за да си отпочина малко.На мен ми се иска да започна работа, обаче той не е много съгласен.Ти не мислиш ли да пускаш малката на ясла от пролетта?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 1:54 pm 
бърборко
Аватар

Какво правите в това ужасно време?Гледам в друга темичка че пиеш кафенце с цигарка.Децата какво правят слушкат ли?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 2:25 pm 
фурия
Аватар

Изобщо не слушат децата.Малката спи, а голямата си свири на синтезатора и побърква комшийте.Аз си направих кафенце и след малко ставам да им гладя дрешките и чершафите за градина.Вчера излизахме за половин час в зеленчука, но умряхме от студ и бързо, бързо се прибрахме.А вие какви ги вършите?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]