С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Циклите на будуване на вашето бебе

Познаването на циклите на будуване на вашето бебе е също толкова важно, колкото...

Всичко за бременността и промените, които ти предстоят

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Детски прически - 40 идеи

Вижте 40 идеи за интересни детски прически.

Най-големите страхове преди раждане

Преди раждането се измъчвате от много въпроси. Ето кои са най-големи страхове...

Последно посещение: Дата и час: Пон Фев 24, 2020 9:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 18, 2010 11:31 am 
фурия
Аватар

Здравей, Майче!!!Толкова ми е болно за малката принцеска Поли.От все сърце се надявам да започнат да й действат лекарствата и в София да ви помогнат.Няма как да не плачеш и да не се тревожиш.Аз, която нито съм ви виждала, нито ви познавам съм си мислила вчера за вас и си поплаквах от време на време.Когато се разболеят Илинда и Кая аз си плача, че кашлят или имат температура, а на теб незнам какво ти е.Мога само да предполагам как се чувстваш.По-добре не чети тези форуми и не се рови в тях, защото можеш да се наплашиш и това ще те разстрои още повече.Наистина всеки човек е различен и е по-добре да си действаш с доктори, без да се натоварваш с информация, която не винаги е хубава.Всяка седмица в събота или неделя ходим на църква и вече ще паля свещичка за здраве и за вас.Ще се молим Полито да се оправи-и ще видиш, че се оправи.Трябва да сме оптимисти и да си мислим само хубави неща.Относно тортата на Кайчето-поръчахме я в Кауфланд.Една приятелка си беше поръчала торта за детенцето и ми каза, че била доста хубава.Аз честно казано бях резервирана, но наистина тортата се оказа много вкусна, а на външен вид беше толкова хубава, че ни беше жал да я разрежем.Има каталог и избора е голям.Ние поръчахме на Мечо Пух, защото Кая много обича това филмче.Довечера ще си сваля снимките от апаратчето, че още не съм ги сваляла и ще ги кача за да я видиш.Целувки и една голяма силна прегръдка.Аз съм до теб и ако някога имаш нужда от нещо-независимо какво можеш да разчиташ на мен.И това не са празни приказки-наистина можеш да разчиташ на мен!!! :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 18, 2010 4:05 pm 
бърборко
Аватар

Благодаря ти Асенце. :hug: Не се натоварвай с нашите проблеми .Гледай принцеските .Аз се чудех дали трябва или не трябва да говоря за проблема .Но реших , че е по-добре да споделям с някого.
За торти в Кауфланд не съм се сещала.Благодаря ще погледнем.А пълнежа какъв им е на тези торти и на коя фирма са ?
Ще чакам снимки с нетърпение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 19, 2010 11:02 am 
фурия
Аватар

Майче, споделяй проблемите си за да ти олеква.Нали за това сме хората да си споделяме и помагаме.Обещах да ти кача снимки, но снощо имахме гости и нямаше как, но тази вечер ще я свърша тази работа.Тортата беше със сметана и маше сладко от смокини и ягоди.Както ти писах вчера беше доста вкусна и изобщо не беше тежка за ядене.Беше на Мечо Пух с фигурки на всичките от филмчето, с които децата си играят сега.Имаше поточе и от пурички беше направено мостче на което седеше Пух и Прасчо, храстчета, балони....абе доста ефектна.Ще я видиш довечера.Целувки на малките!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 19, 2010 2:45 pm 
бърборко
Аватар

Ох каккво прави слънцето.Днес се чувствам малко по-добре, ходихме на разходка въпреки че краката ни бяха вир вода като се прибрахме.Мисля като се наспи Поли пак да излезем.Времето е супер!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2010 10:31 am 
фурия
Аватар

Майче, здравей!!!Не бях влизала във форума почивните дни, а ти бях обещала снимки на тортата.Ето ти двечки:
http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=A ... 4&i=211601
http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=A ... 4&i=211602
Това ми хареса в Кауфланд, че си харесваш торта и не ти казват като на другите места да си харесаш още една или две защото може да ги няма и става от днес за утре.На снимката не се вижда заради лампата колко е ефектна тортата:поточето, играчките, мостчто......абе много ме изкефи тая тортичка.Айде стига с тия торти ти ще си харесаш.Пиши ми как сте?Как са децата и ти?Хайде целувки от мен!!! :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2010 2:40 pm 
бърборко
Аватар

Благодаря за снимките, наистина тортата е чудесна.Ние с Вики ходихме на ги гледаме и на мен тази най.ми хареса но питах с какъв пълнеж са и жената незнаеше.Пък може ли да не знае като ги предлагат?Както и да е ще решим .Аз обикновено поръчам от Кампиното винаги са много хубави тортите и има разнообразие.В събота излизахме с Вики да и търся тоалет и за пореден път се разочаровах от нашите магазини.Нищо .Не стига че има 5 магазина ами и то в тях нищо няма.Е така човек да се зачуди кое да купи. Едни дънки на навесили и блузи и това е.Ей само се ядосвам.
Децата как да са Вики е на градина , Поли спи в момента.От този сироп за епилепсията е станала доста поспалива.Днес се чух с лекарката каза да я наблюдавам и ако продължава така с пристъпите и спането ще се влиза в болница в София за 10-14 дни :( .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2010 7:03 pm 
фурия
Аватар

Децата си ходят на градинка.Ох, с тези ядове няма край.Аз пък утре като заведем децата отивам да ми вадят зъб.Абе.....нямам думи.Значи така-има вероятност да влезете в болница, но защо?Какво ще ви правят там?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 05, 2010 4:08 pm 
бърборко
Аватар

Ехо нещо се загубихме тези дни.Как сте? Какво правихте тези дни?Дечица добре ли са?Ей това време се побърка пак.То бива бива ма вече ми писна тъкмо си викам ще се разхождаме и то пак сняг.Как Илиндичка ръчичката оправи ли се?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 2:12 pm 
фурия
Аватар

Да, ръчичката й е добре и ходи на градина.През изминалата седмица Кая беше болна и се гледахме, а пък аз си вадя мъдреци и ми е малко търсене и за това не влизам много, много във форума.Вие как сте?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 2:20 pm 
бърборко
Аватар

Е горкичката Кайка сега пък тя ли?Абе няма спокойствие за жената и това си е то.Ту едното, ту другото , ту някой друг дразнител.Това за зъбите е гадничко.Аз хич не ходя редовно на зъболекар , а имам голяяяяма нужда.Дори сега ме наболява един зъб но търпя.Абе и аз съм една знам , че колкото повече чакам толко по-зле става ма те не отивам.Вики вчера си беше вкъщи иначе ходи на градинка.Поли се разкарва с проходилката насам натам.В четвъртък ходихме на София при хомеопатката.Определи и две лекарсва, каза че нищо не ни обещава но дда се надяваме че ще помогнат.Каза че най-вече ще повлияят върху изоставането в развитието и.На 16 живот и здраве пак ще ходиме.Незнам аз имам някакво надежда то нали трябва да повярваш в нещо за да стане и така само остава да чакаме и времето ще покаже.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 07, 2010 12:39 am 
фурия
Аватар

Да, наистина е така.Хората не напразно са казали, че надеждата умира последна.Най-важното е да вярваш много силно, че ще се оправи за да може да се случи.Имам една книга на Джон Кехоу, който твърди, че ние с мислите си предначертаваме съдбата си.Направил е изследвания с много хора и го е доказал.Ще ти я дам живот и здраве да я прочетеш, защото е много интересна.Целувки на малките и дано скоро се видим. :kissing: :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 10:11 am 
бърборко
Аватар

Честит 8-ми март Ася!!!Желая ти здраве, късмет бъди горда и уверена майка и жена, винаги обичана и уважавана!!!
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 2:26 pm 
фурия
Аватар

Благодаря, Майче!!! :hug: Честит празник и на теб.Пожелавам ти дните ти да бъдат изпълнени с радост, а вечрите с топлина. :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 12:44 pm 
фурия
Аватар

Майче, как сте?Кая пак беше болна и не съм влизала във форума.Писна ми от тези болести-тъкмо от едно се отървем и то друго ни хване.Целувки на малките!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 11:10 am 
бърборко
Аватар

Здравей Ася аз се чудех къде се губиш.Какво и беше сега пак на Кайка?Нали скоро беше болна.Ох тези вируси нямат край.И Поли е с много гадна обилна хрема.Тече като чешма от нослето.Но нали се лекуваме с хомеопатия не и слагам никакви капки.Само физ р-р и инхалации с физ. р-р и едното от хомеопатичните през два часа.Тя горката снощи не можеше да диша и плаче и се нервира но през ноща поне спа добре като изключим темп. 37.2 но не съм и давала нищо за нея .Тя си спадна след 1 час от самосебеси.Вики си разтегната сухожилие на крачето в глезена та тази седм не беше на градина.Познато ти е нали?Както си седяла искала да стане и се застъпила ходилото изрева и казва че я боли.На другия ден имаше и оток .Понакуцваше но не я водих на лекар.На следващия ден обаче тя още куца та тогава я заведох за всеки случай.Нищо и нямаше по преценка на Янчева само компрес с риванол.Сега вече е добре .Снощи да вземе да скочи от стълбичките на леглата в сестра ми и гледам куца нещо абе деца не мислят въобще.Сега не се оплаква но аз не я и питам гледам че си ходи нормално.Хайде че нещо се олях в писане но докато ти разкажа за тази седмица ...Целувки на принцеските от нас

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]