С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Бебето в първия месец

Бебето в първия месец прекарва времето си основно в хранене и спане. Освен от...

С бебе на палатка - 10 съвета да се чувстваш свободен

Внимание: Статията съдържа съвети за това как бебето ви може да спи на земята,...

Селен - за бременност без проблеми

Все повече бъдещи майки приемат фолиева киселина като основна превенция на...

Дъвката води до мигрена при децата

Около 87% от тийнейджърите, дъвчещи дъвка, които страдат редовно от главоболие,...

Последно посещение: Дата и час: Съб Авг 15, 2020 2:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 09, 2009 6:53 pm 
бърборко
Аватар

Хайде да споделим по подробно, какви са били ( са ) професионалните ни интереси и дори хобита до преди да станем мами! Имате ли възможност и след раждането да се занимавате с това, което обичате? Разбира се тук може да се включат и онези мами, които вече работят с техния опит от преди това!

Аз съм завършила икономико но професионално се занимавам с моето хоби! Обичам да рисувам и постепенно, така се наредиха нещата, че сега работя с малки дечица- водя уроци по рисуване на деца от детските градини! Скоро се надявам на собствена школа, която планувахме с моя приятелка и колежка преди да забременея!
В момента също усяпявам да работя но по- малко само 2 часа седмично, от които се зареждам с много творческа енергия!
Това е от мен! Ще се радвам да се запознаем и по този начин!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 12:58 pm 
прохождащ
Аватар

:flowerwhite: Здравей!Много хубаво слънчице си имаш :)аз също съм завършила икономика ,но не работех по специалността си-консултант съм в Германос Сега съм по майчинство-имам дъщеричка Наталия,която се роди на 17.10.2008г.Скоро ще навършим 3 месеца:)Ще се гледаме до годинка ,а след това мисля да започна отново работа.Работата ми е доста динамична,свързана с много хора и това определено ми харесва:)Ще се радвам да си пишем :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 1:50 pm 
фурия

Преди да забременея работех като медицинска сестра в реанимация - цели 10години. Мисля пак с това да се занимавам, защото си харесвам работата, нищо че е натоварваща и ниско заплатена. Може би само отделението ще сменя.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 2:42 pm 
любопитко
Аватар

Аз завърших ''ПГ по туризъм''гр.Банкя,след това бях сервитьорка,а след това в бензиностанция.Не смятам да се връщам на старата работа,понеже не ми харесва нито заплащането нито отношението на колегите и управителя :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 3:37 pm 
фурия
Аватар

Здравей,много хубава професия си имаш.....децата това е супер :D Аз преди да завременея работих в сферата на фотографията,много се забавлявах там,защото също като теб снимах деца :flowerwhite: :flowerpink: :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 4:59 pm 
бърборко
Аватар

Много се радвам на отговорите ви, момичета!Благодаря ти talia, за хубавите думи!
JANKA, а ти в студио ли си снимала дечица? Разкажи повече!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 5:56 pm 
фурия
Аватар

Radosve написа:
Много се радвам на отговорите ви, момичета!Благодаря ти talia, за хубавите думи!
JANKA, а ти в студио ли си снимала дечица? Разкажи повече!

Да предимно в студио ги снимах,но ме пращаха и по разни мироприятия за деца......тази професия си е страхотна и не бих я заменила за друга.....дори и печалбата да е по голяма :teddy:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 6:43 pm 
фурия
Аватар

ами аз у4ех и работех заедно като сервитьорка и тази година завършвам журналистика :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 14, 2009 9:13 am 
Аватар

Здравейте и от мен!Аз съм завършила икономика, и досега работих като счетоводителка в семейната ни счетоводна къща, като едновременно с това допълнително работех към Ейвън като координатор.Сега гледам малкото си детенце, но продължавам да работя като координятор.Смятам да си го гледам роне още годинка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 1:33 am 
фурия
Аватар

Zdraveite i ot men.Predi da zabremeneja i rodja raboteh kato doznatel v oblastnata direkzia na poliziata Sofia oblast.Za pove4eto hora tazi rabota e nejasna, no kato zjalo az sam ot horata, koito parvi pose6tavat kriminalnite mestoproiz6estvia, vodja razpitite na svidetelite, nazna4avam expertizi, razpitvam i v sada.Moiata rabota v posledstvie vliza v sada.Ravotata mi be6e mnogo natovarva6ta, bez rabotno vreme i nereglamentirano.Do momenta, v koito re6ih da se jenja i imam deza vsi4ko be6e ok, no sega 6te mi e dosta trudno, osvovno za deteto.Maja mi ne iskam da se vra6tam kam tazi rabota, za6toto negativnite strani sa mnogo pove4e.Ina4e sam zavar6ila shkolata v Simeonovo, a sega malko sam pozagarbila magistraturata si po pravo, no 6te i doide vremeto.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 11:50 am 
бърборко
Аватар

tanjuk написа:
Zdraveite i ot men.Predi da zabremeneja i rodja raboteh kato doznatel v oblastnata direkzia na poliziata Sofia oblast.Za pove4eto hora tazi rabota e nejasna, no kato zjalo az sam ot horata, koito parvi pose6tavat kriminalnite mestoproiz6estvia, vodja razpitite na svidetelite, nazna4avam expertizi, razpitvam i v sada.Moiata rabota v posledstvie vliza v sada.Ravotata mi be6e mnogo natovarva6ta, bez rabotno vreme i nereglamentirano.Do momenta, v koito re6ih da se jenja i imam deza vsi4ko be6e ok, no sega 6te mi e dosta trudno, osvovno za deteto.Maja mi ne iskam da se vra6tam kam tazi rabota, za6toto negativnite strani sa mnogo pove4e.Ina4e sam zavar6ila shkolata v Simeonovo, a sega malko sam pozagarbila magistraturata si po pravo, no 6te i doide vremeto.

Пожелавам ти скоро да намериш начин да си завършиш магистратурата и да се реализираш на по- спокойно място или ниво! Не че да си юрист е по- спокойно, но пък поне няма да посещаваш такива неприятни места като мястото на произшествията!Незнам но работата ти изисква много нерви и желязна психика!Браво на теб!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 12:44 pm 
фурия
Аватар

Blagodarja ti!Vsi4ko e nastroika do estestvoto na rabota.Az iskah da rabotja v tazi sistema i zatova kadidatsvah i u4iv v Akademiata na MVR.I to4no rabotata na sledovatelite, za6toto tja se prepokriva s na6ata, iskah da rabotja.No jestokata deistvitelnost v tova ministerstvo, kato materialna baza, zapla6tame na izvanreden trud, a prei nas toi e mnogo, prestapleniata, po-tejikete, vse stavat prez no6ta, konsumativi i razni drugi ne6ta, e mnogo tajna.Maja mi vzima6e 3 pati po-goljama zaplata, za rabotoa koiato mu dostavja udovolstvie i ima6e svobodno vreme, za razlika ot men.Kolko pati me e karal prez noa6ta na njakade si i mnogo se iznervi.Do predi rajdaneto na Velinabjah po-uverena, no sega ne mi se gledat trupove, osakateni hora, iznasileni jeni i t.n.Ta zatova 6te se prenaso4vam.
A tvoiata rabota e mnogo hubava - sred deza - sigurno e mnogo uspokoiava6to i relaxira6to :D
P.S. i termina si e mestoproiz6estvie.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 1:07 pm 
бърборко
Аватар

P.S. i termina si e mestoproiz6estvie.[/quote]

Как така? :wondering: :why: :why:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 3:09 pm 
фурия
Аватар

Ami imam predvid, 4e ne se kazva mjasto na proiz6estvieto, a mestoproiz6estvie, takava e terminologiata v kriminalistikata.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 3:33 pm 
бърборко
Аватар

Xa Xa XA! Aз пък друго си помислих! Казваш термин и аз си мисля за термина при раждане! Ок! Ще имам предвид, благодаря!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]