С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Слънчевите бани са полезни за бременните

Добре е бременните жени да се излагат на слънце. Важно е обаче да не...

Защо боледуват децата

„Отново кашлица, температура... Е, колко пъти ще боледува този месец детето?“ -...

Сънят на мама - приспособи се към ритъма на бебето и спи

Попитах десет млади майки с какво най-трудно свикнаха и какво най-много им...

Наръчникът на мама по Първа лятна помощ

Лятото е тук. А с него и опасностите, които дебнат малчо.

Последно посещение: Дата и час: Сря Авг 12, 2020 5:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 12:15 pm 
любопитко

е тва не са ли много парички за телевизия и интернет? 50 кинта на месец не са малко... иначе тва със застраховката на нет1 ме заинтригува, дайте нещо по-евтинко за някой пакет.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 11:57 am 
прохождащ
Аватар

ако си склонна да си към нет 1, влез в сайта йм и поразгледай офертите все ще се спреш на някой, има по-евтини аз наскоро разглеждах офертите да направя за себе си едно сравнение, въпрос на предпочитания е какво точно искаш и търсиш.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 18, 2011 12:15 pm 
любопитко

така е въпроса наистина опира до предпочитания, но важното е не само за мен, но сигурно и за другите е цената да отговаря на качеството, проучих, че нетаджиите имат и друга оферта за 30 кинта на месец за цифрова и тв като 3 месеца мисля че бяха са гратисни, това също ми звучи добре, някой пробвал ли го е този пакет?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 19, 2011 10:41 am 
прохождащ
Аватар

да, това също е една от офертите на нетаджиите и аз я видях, струва ми се изгодна с този гратисен период, а и 30 кинта за цифрова и нет (да те поправя rosana, случва се, имала си предвид и нет) е приемлива цена. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 3:00 pm 
Аватар

Точно сега ги гледам Нет1 в сайта им в раздел "промоции" има една оферта за 25лв. на месец, която включва интернер, тв и застраховка на жилище. На мен това за сега ми грабва окото, на вас как ви се струва?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 12:12 pm 
любопитко

и аз бях чула за тази оферта със застраховката, колегите я коментираха, защото се предлага нещо ново като част от услугата и си струва, защото вместо да правиш застраховка жилище тук ти влиза в цената и до известна степен си осигуряваш спокойствието.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 6:42 pm 
любопитко
Аватар

Видях на сайта на Мтелу, че предлагат фамилен пакет с включени интернет, цифрова тв, мобилен и дом. тел. Има безпл. мин. към 4 души от семейството и безпл. мин. към 1 човек за дом. тел. Тоз пакет го предлагат за 25 кинта

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 08, 2011 8:06 am 
Аватар

Да и аз това щях да кажа за М-тел, че същото го видях на сайта им, но го пуснах да го обсъдим в темата за М-тел. Ако искате и тук ще го разнищим. Нета от М-тел е 30мбп/с, а каналите са 40 + домашен и мобилен за 24,80 :idea:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 08, 2011 4:39 pm 
любопитко
Аватар

ImaMama написа:
Да и аз това щях да кажа за М-тел, че същото го видях на сайта им, но го пуснах да го обсъдим в темата за М-тел. Ако искате и тук ще го разнищим. Нета от М-тел е 30мбп/с, а каналите са 40 + домашен и мобилен за 24,80 :idea:

така като гледам са го направили за улеснение да не се разпръскваме и разпиляваме между много и различни сметки за дом. тел., за мобилен тел, за ТВ, нет, само тока липсва, трябвало е и него да включат :)) От една страна е супер улеснение, щото плащаш веднъж и забравяш, няма да ти звънят днес за домашния, па утре за кабелната, па вдругиден за интернета, всичко е накуп и като пари не е много, въпроса е дали можем от съществуващите услуги и планове да се прехвърлим към този общия?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 12, 2011 4:52 pm 
любопитко

и аз ще се съглася с това, че с пакетите, които се предлагат човек наистина се улеснява, плащащ за нет и в същото време я застраховката си осигурил, я кабелната, я телефона, ей на това му се казва удобство.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 12, 2011 4:58 pm 

Stamena написа:
да, това също е една от офертите на нетаджиите и аз я видях, струва ми се изгодна с този гратисен период, а и 30 кинта за цифрова и нет (да те поправя rosana, случва се, имала си предвид и нет) е приемлива цена. :)

25 лв си е супер цена за нет и ТВ. Аз съм към НЕТ1 и съм доволна, досега не съм имала проблеми с тях, ако все още се чудиш, ти ги препоръчвам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 17, 2011 12:00 pm 
любопитко

ImaMama написа:

за тези кинти офертата е добра и аз я разглеждах, но се чудя защо все още от нея могат да се възползват само в някои градове, с тва 4G дето ще го тестват можем ли да се надяваме, че покритието йм ще обхване и други градове?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 11:27 am 
любопитко

4G- то си носи доста предимства поне от гледна точка на скоростта на нета и сигурно това ще даде възможност офертите да имат покритие в цялата страна, доколкото разбрах този семейния пакет се предлага вече и в Пловдив.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 4:46 pm 
любопитко
Аватар

Ние минахме към Мегалан. Преценихме, че от всички съществуващи алтернативи, те имат най-добър баланс между качество на услугите, к-во на обслужване и цени

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 20, 2011 5:07 pm 
любопитко
Аватар

Една мама от блока ми каза, че Мегалан са пуснали нова оферта при която ако платиш накуп 4 такси за нет, получаваш 8 безплатни посещения за фитнес... Смяхме се, че с това зомбиране пред тв и pc верно води до затлъстяване, добре че се разхождаме по градинките, че иначе само висене вкъщи не си е работа...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]