С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Пет Дек 06, 2019 6:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Препоръчай
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2008 2:14 pm 
любопитко
Аватар

Нека тук си препоръчваме хубави филми/които сме гледали/

Най-новия филм който гледах е Златна Възможност /Fool's Gold/ ето и малко рецензия за филма:
Бен Финеган “Фин” (Матю Макконъхи) е чаровен, съвременен търсач на съкровища, който е обсебен от намирането на легендарно съкровище от 18-ти век, а именно безценното съкровище на кралица Даури- 40 ковчежета изгубени в морето през 1715-та година. В своето търсене Фин загърбва всичко, включително и брака си с Тес (Кейт Хъдсън).

Едва когато Тес се връща към живота, работейки на борда на огромна яхта-собственост на милионера Найджъл Хъникат (Доналд Съдърланд), Фин открива важна следа за местонахождението на ськровището. За ужас на Тес, Фин се настанява на борда на яхтата на Найджьл и използвайки дяволския си чар, убеждава магната и прелестната му дьщеря Джема ( Алексис Дзена) да се присьединят в преследването на испанските богатства. Дори Тес не успява да устои на изкушението от откриването на ськровището, което ги е отдалечило един от друг за толкова дьлго време.

Но те не са единствените, които преследват тази награда. Някогашният наставник на Фин-Мо Фич (Рей Уинстьн) и безскрупулен местен гангстер, наричан Големият Заек (Кевин Харт) са решени да преследват Фин до находката. И така нека търсенето на съкровището да започне...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2008 2:17 pm 
фурия
Аватар

Аз последно гледах "Виж кой говори",хубав е,но е стар филм.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 01, 2008 3:51 pm 
фурия
Аватар

Последно гледах "Секс и града"-леко филмче като сериала,който харесва сериала ще му хареса.
Тия дни мисля да гледам "Уличен ритъм"/Stomp the yard/ и ще ви кажа дали е готин

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 05, 2008 2:30 pm 
фурия
Аватар

Гледах друг готин филм "Отвързан".Страхотно филмче с Джет Ли в главната роля.
Ето малко рецензия за него
Представете си, че от малък сте отгледан в среда, лишена от всякаква сетивност, че сте хранен и обличан от един човек. Представете си, че никога не сте се срещали с други деца, че никога не сте ходили на училище и че не знаете нищо друго освен това, на което този човек ви е научил.
Представете си, че никога не сте получавали обич и грижовност освен тези, които този човек ви е давал. Представете си, че единственото нещо, което ви носи награда, е да причинявате невъобразима болка на други хора. Представете си всичко това и ще можете да си представите живота на Дани. Отделен от майка си в много ранна възраст, Дани не знае нищо за света освен това, което Барт му е показал. Той обитава клетка, намираща се под пода на офиса на Барт – човекът, който го е обучил да бъде машина за убиване. Човекът, който го притежава.
Дани е смъртоносното оръжие на Барт. Човек, обучен като куче. Обучен да се подчинява на господаря си без да задава въпроси, независимо колко брутална може да е заповедта.
До деня, в който Барт попада в засада на отмъстителен длъжник и е застрелян... Дани остава сам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 08, 2008 12:03 pm 
фурия
Аватар

Преди няколко вечери гледахме един готин трилър "Огледала" /Mirrors/, препоръчвам ви го. Но да знаете има малко кървища
:lol: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2008 11:13 am 
фурия
Аватар

Гледах снощи едно леко филмче,който си пада по такива ще му хареса.Казва се "Още една история за Пепеляшка"
Ето резюмето към него:На бал с маски момче танцува с момиче, което би могло да бъде момичето на мечтите му. Тя забравя iPod-а си докато тича към вкъщи, за да спази вечерния си час. На него му остава само тази следа, а това е възможност, която се пада веднъж в живота. И той започва да търси своята тайнствена красавица...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 5:37 pm 
фурия
Аватар

Момичето последния филм , който гледах , се казваше "МАМА МИА" и го препоръчвам на тези от вас които харесват музиката на АВВА! Целият филм и направен върху техните песни -,малко като мюзикъл е ама е сладко и много леко филмче :thumbsup:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 10:11 pm 
фурия
Аватар

Аз съм го гледала,но не ми допадна много.Единственото,което ми хареса са песните на ABBA.На някой може да му хареса,всеки има различен вкус.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2008 4:14 pm 
фурия
Аватар

ivilini написа:
Момичето последния филм , който гледах , се казваше "МАМА МИА" и го препоръчвам на тези от вас които харесват музиката на АВВА! Целият филм и направен върху техните песни -,малко като мюзикъл е ама е сладко и много леко филмче :thumbsup:

снощи го гледах, много ми хареса даже малко си поплаках :icon_cry: на тази час където майката помагаше на дъщеря си да се приготви и песента пасва страхотно "slipping trough my fingers"( http://vbox7.com/play:76bb30ee ).Aз харесвам АВВА и филма ме очарова. :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 5:42 pm 
фурия
Аватар

Преди малко изгледах новия филм с Робърт ДеНиро и Ал Пачино "Праведно убийство" май така се превеждаше, ако не това е оригиналното заглавие "Righteous kill". Много е готин филма!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2009 12:10 pm 
фурия
Аватар

Май само аз пиша в тази тема :lol:
Последния филм който гледах е "Странният случай на Бенджамин Бътън" с участието на Брад Пит и Кейт Бланшет. Много ми хареса!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2009 5:25 pm 
фурия
Аватар

Скоро гледах "Raise your voice"/"Не се предавай"/.Леко филмче,тийнерджеско и на мен ми харес.Резюме: Не спирай! Не се предавай!Момиче от малък град (Хилари Дъф) тръгва към Лос Анджелис за да прекара лятото в гимназия за изпълнителски изкуства.Все още разстроена от смъртта на брат си, Тери Флечър, талантлива певица, се измъква от дома си за да постъпи в престижно музикално училище в Ню Йорк, без знанието на своя свръхзагрижен за нея баща.В Ню Йорк обезсърчената Тери се чувства като риба на сухо, докато романтичната връзка с привлекателния Джей, не й дава сили да се бори с проблемите – както професионални, така и лични.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2009 3:17 pm 
фурия
Аватар

danistefanov написа:
Май само аз пиша в тази тема :lol:
Последния филм който гледах е "Странният случай на Бенджамин Бътън" с участието на Брад Пит и Кейт Бланшет. Много ми хареса!

Гледах го снощи. Много ми хареса. А за американски филм е направо добър. Още ми е малко зашеметено от филма.

Препоръчвам The IT crowd. Английски сериал, комедия. Много е забавен.
А за филми всичките на Шаламаян - Селото, Шесто чувство, Следите, Жена от водата, Явлението /последния е по-кървав, не е за всеки/. В момента не се сещам друго. Честно казано си търся весели сериали и английски, испански и френски филми. Има хубваи американски филми, но рядко нещо ми остава. Някак са бездушни. Всичко е прекалено, на всяка цена трябва да се изтръгне емоция, но не се получава. А филми с насилие и преди не обичах, но от бременността на сам въобще не мога да гледам.
Сега се сещам за един филм, който ми хареса и гледах преди няколко дни "Out of Africa". Подобен на "Странният случй на ББ". Също много ми хареса "Африка" с Ким Бесинджър, но е малко тъжен накрая.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2009 10:43 pm 
фурия
Аватар

Днес си изтеглих едно филм4е,изглеждаше ми интересена рецензията,щте пиша да кажа дали е бил интересен :D
:arrow: Blindness / Слепота (2008)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 08, 2009 1:47 am 
фурия
Аватар

mariela82 написа:
Гледах снощи едно леко филмче,който си пада по такива ще му хареса.Казва се "Още една история за Пепеляшка"
Ето резюмето към него:На бал с маски момче танцува с момиче, което би могло да бъде момичето на мечтите му. Тя забравя iPod-а си докато тича към вкъщи, за да спази вечерния си час. На него му остава само тази следа, а това е възможност, която се пада веднъж в живота. И той започва да търси своята тайнствена красавица...
marielka di da ne si fenka na hilari duff :D :D az gledah semum mnogo mi haresa i me darja prez cqloto vreme v naprejenie malko e stra6ni4yk :D :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]