С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Циклите на будуване на вашето бебе

Познаването на циклите на будуване на вашето бебе е също толкова важно, колкото...

Всичко за бременността и промените, които ти предстоят

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Детски прически - 40 идеи

Вижте 40 идеи за интересни детски прически.

Най-големите страхове преди раждане

Преди раждането се измъчвате от много въпроси. Ето кои са най-големи страхове...

Последно посещение: Дата и час: Пон Фев 24, 2020 8:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 09, 2009 10:42 am 
фурия
Аватар

Днес започва това предаване,дали ще е интесно,според мен-да,но ще видим довечера,вие какво мислите :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2009 1:08 am 
фурия
Аватар

Малко гледах...незнам как да коментирам,малко е прекалено.Напомня ми за "ОКНА" по руската телевизия и за "Хванати в изневяра",второто се оказа фалшиво. :attention: :|

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2009 9:02 am 
фурия
Аватар

на мен и това ми изглежда фалшиво,май всичко е нагласено :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 10, 2009 10:50 am 
Аватар

Гледах само малко от предаването и се отказах. И аз мисля,че е нагласено.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 11, 2009 2:07 am 
фурия
Аватар

И снощи и тази вечер какви съпрузи бяха се наредили....охлюви,невярвам така леко да посрещат толкова сериозни истини за жените си :nono: .А израза на лицето на жената от тази вечер,когато детектора й каза че отговорът й е лъжа беше от изкуствена,по изкуствена...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 11, 2009 9:41 am 
фурия
Аватар

Незнам това предаване не ми е по вкуса.Незнам какъв човек трябва да си за да покажеш кирливите си ризи пред цяла България,независимо дали е нагласено или не.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 11, 2009 10:26 am 
фурия
Аватар

Аз също имах подозрения, относно истинността на предването... Не мога да кажа нищо по въпроса... Загледах предаването.... дори се шокирах от някои въпроси и съответните им отговори... Но не бих се изненадала, ако наистина се е случило нещо такова. Живота на моменти е страшен и поднася какво ли не....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 7:21 pm 
фурия
Аватар

Поредната идиотщина!!! :bad words: И аз гледах малко от предаването и направо се хванах за главата от въпросите, които задават на участниците! Абсолютна боза. И аз съм на мнение, че всичко е нагласено, както става в много от бг предаванията. Що за въпроси? Не мисля да го гледам изобщо!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2009 12:46 pm 
фурия
Аватар

Интересното е, че аз продължавам да го гледам.... не знам защо... продсто ми е интересно...хората и техните мисли и мнения... Боже..колко е широк и голям светът....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2009 1:24 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
Малко гледах...незнам как да коментирам,малко е прекалено.Напомня ми за "ОКНА" по руската телевизия :|

определено ОКНА е супер предаване там няма скрито покрито и аз го гледах преди :D
а "цената на истината"го гледам но направо се чудя тези хора луди ли са за някакви си 10000лв да си развалят семействата :shock: за сега никой не е спечелил повече от 10000лв :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2009 11:32 pm 
фурия
Аватар

Няма и да ги спечели.Не гледа ли репортаж ,който даваха по "Господари на ефира" мисля.Имаше изказване,че въпросите са двусмислени,и че няма как да се даде точен отговор.Такива въпроси не се поставят пред детектор.В различни моменти и различни ситуации,и различно време(ден) ти можеш да помислиш за смърта на близък,в друг ден да помислиш че страшно много си го обичаш същият близък човек.Също казаха ,че не е редно 50въпроса да се зададът на човек пред детектор,това много затормозява психиката и мозъка на участника и в последствие в предаването винаги има различие с подготвителното предаване.Разни такива неща коментираха.Детектора според мен,всеки път ще казва след 10 000 ,че участника греши и няма да дават по-големи суми.Е понякога може...рядко,за да поддържат интереса към играта.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2009 8:06 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
Няма и да ги спечели.Не гледа ли репортаж ,който даваха по "Господари на ефира" мисля.Имаше изказване,че въпросите са двусмислени,и че няма как да се даде точен отговор.Такива въпроси не се поставят пред детектор.В различни моменти и различни ситуации,и различно време(ден) ти можеш да помислиш за смърта на близък,в друг ден да помислиш че страшно много си го обичаш същият близък човек.Също казаха ,че не е редно 50въпроса да се зададът на човек пред детектор,това много затормозява психиката и мозъка на участника и в последствие в предаването винаги има различие с подготвителното предаване.Разни такива неща коментираха.Детектора според мен,всеки път ще казва след 10 000 ,че участника греши и няма да дават по-големи суми.Е понякога може...рядко,за да поддържат интереса към играта.

да определено

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 11, 2009 8:25 pm 
фурия
Аватар

За мен няма никакъв детектор.Това са актьори.Кой нормален човек ще отиде там. :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 12:49 am 
фурия
Аватар

gdimova написа:
За мен няма никакъв детектор.Това са актьори.Кой нормален човек ще отиде там. :roll:

И аз това се чудя! :roll: И семействата им там наредени и реагират така пренебрежително на всичко,нормално би било в един момент да не издържиш и си тръгнеш най-малкото,а роднините там приемат всичко и реагират някакси....никак по скоро. :shock:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 13, 2009 11:20 am 
фурия

Гледах го от части 2 пъти и се ужасих от простотия,нагласеност и лъжи.Според мен трябва да го забранят.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]