С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко лекува възпаления при COVID-19

Изследователи от университета Бен-Гурион в район Негев в Южен Израел казват, че...

Стресът при децата - 5 проблемни ситуации

Спокойна и усмихната майка = щастлив малчуган. Верни на тази максима ти...

Децата и анимационните филми - изборът е от значение

Днес, когато прекарвате повече време у дома, едно от неизменните забавления за...

Направи си сам: Великденско пиле

Забавната декорация за Великден можете да изработите заедно с детето. Но нека...

Последно посещение: Дата и час: Чет Апр 15, 2021 10:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 5:10 pm 
фурия
Аватар

Споделете дали сте доволни от дрешките с етикет "произведено в България" или предпочитате вносните.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 6:40 pm 
фурия
Аватар

Аз съм много доволна от българските дрешки.Когато харесам нещо марково и сметна, че не е прекалено скъпо го купувам.Но пък за една ризка немога да си позволя да платя 80-100лв.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2008 11:17 pm 

За българските дрешки съм,смятам повече производители предлагат добри материи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2008 6:52 pm 
фурия
Аватар

И аз съм ЗА българското. Когато купувам дрешки, гледам да са от български производител. Доволна съм от качеството. По-добро е от турските или китайските стоки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 04, 2008 3:22 pm 
любопитко
Аватар

и аз съм за бг дрешките и предимно такива купувам харесала съм си един -два магазина и горе-долу само от тях си пазарувам

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:34 pm 
фурия
Аватар

Да ви кажа много от българските дрехи /не само детските/ се шият от турско трико.
Преди да се роди Артур, майка ми беше в Турция и донесе оттам комплекта за изписване, както и доста други дрешки от такъв страхотен памук, че не мръднаха при прането.
Но всичко е въпрос на цена-има евтино турско трико, което не струва, но има и по-скъпо, което си е изключително качествено.
А за китайските стоки съм абсолютно против.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 3:26 pm 
любопитко
Аватар

С две ръце съм "За" българските дрехи.Стремя се да купувам само такива.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 10:35 am 
бърборко
Аватар

На мен ме ми харесват материалите на Бг дрешки :(, досега не съм попадала на качествена, затова купувам вносни

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:34 pm 
прохождащ
Аватар

И аз съм за българското много по качествено е понякога от марковото.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 11:35 pm 
Аватар

Май бг дрешка нямаме.По принципне съм против,но явно нищо не ми е харесало досега.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 8:40 am 
любопитко
Аватар

Някои бг производители правят качествени дрешки, но от други съм разочарована. Преди време купих едно комплектче, не беше евтино, и ми се наложи да нося блузката на шивачка, а панталонът беше от доста твърд плат. Не можах да намеря някакъв качествен панталон. Намерила съм си един магазин, в който зареждат от Турция, цените са малко височки, но качеството е добро. Да кажа и за китайските стоки - донасяли са ми маркови дрешки от UK и Белгия, произведени са в Китай, но качеството е доста добро.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 11:42 am 
фурия
Аватар

То това с марковите дрехи, произведени в Китай е друга работа. И стоките на NIKE се произвеждат там, както и на повечето големи марки. В нашия завод в Плевен, например, на ЯНА АД, се плетат пуловерите на ZARA. Всичко идва от евтината работна ръка, но контрола на качеството е голям, както и качеството на материалите.
Но иначе тези китайски евтини стоки, които са напълнили пазара са под всякаква критика, то казваха, че боите на някои са даже канцерогенни!
Хубавото поне на българските е, че като цяло са от естествени материали, повечето са от памук.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 4:01 pm 
фурия
Аватар

Със сигуорност за българското.А това,че има не качествени е от производителите които работят с вносен плат който е по евтин и с лошо качество.От нашия.Турски дрехи има качествени но са по скъпи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:36 am 
любопитко
Аватар

Аз имам две мнения по въпроса.. от страната на живееща в България, и живееща в чужбина! От първата гледна точка- аз съм ЗА българските дрешки, защото са много по-качествени от китайските и турските боклуци, които заливат пазара у нас.. защото в България именно това са "вносните" дрехи, нищо, че им кичат етикети с разни марки! НО.. българските дрешки нямат нищо общо с качествените дрешки, които се предлагат тук! От всичко което сме купили от тук на сина ни, нито една дрешка не ми избеля при пране, не се сви, не се деформира, както се случи с най-хубавите български, които бях накупила преди да заминем!! Да не говорим, че са доста по-евтини (ако съпоставим същото качество), отколкото в Бг!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:50 am 
фурия
Аватар

Mishenka написа:
Аз имам две мнения по въпроса.. от страната на живееща в България, и живееща в чужбина! От първата гледна точка- аз съм ЗА българските дрешки, защото са много по-качествени от китайските и турските боклуци, които заливат пазара у нас.. защото в България именно това са "вносните" дрехи, нищо, че им кичат етикети с разни марки! НО.. българските дрешки нямат нищо общо с качествените дрешки, които се предлагат тук! От всичко което сме купили от тук на сина ни, нито една дрешка не ми избеля при пране, не се сви, не се деформира, както се случи с най-хубавите български, които бях накупила преди да заминем!! Да не говорим, че са доста по-евтини (ако съпоставим същото качество), отколкото в Бг!

Къде е това ТУК :?:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]