С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Циклите на будуване на вашето бебе

Познаването на циклите на будуване на вашето бебе е също толкова важно, колкото...

Всичко за бременността и промените, които ти предстоят

Всяка жена е чувала за сутрешните неразположения, честото ходене до тоалетна и...

Детски прически - 40 идеи

Вижте 40 идеи за интересни детски прически.

Най-големите страхове преди раждане

Преди раждането се измъчвате от много въпроси. Ето кои са най-големи страхове...

Последно посещение: Дата и час: Сря Фев 26, 2020 6:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 5:45 pm 
фурия
Аватар

На това бих се доверила и аз. Те препоръчват такъв крем и при изгаряне, защото много помагал за бързото регенериране на кожата.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 10:45 am 
прохождащ
Аватар

аз съм довлна от продуктите на avon имат ефект на мен ми помагат

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 11, 2010 1:53 pm 
Аватар

здравейте, мами!
днес си купих крем против стрии sanosan mama. нямаше друг в наличност в околните 2 аптеки и 1 магазин за козметика - дори ми беше трудно да намеря! Та въпроса ми е дали някой го е ползвал и дали е ефикасен или не защото и цената му е тънка 11лв :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 4:22 pm 
прохождащ

аз първо си бях купила крема против стрий на мамма дона-страхотен е.след това си взех и на санома

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 7:22 pm 

На икаров маслата са най-хубави :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 13, 2010 1:59 pm 
Аватар

и аз използвам маслото на икаров против стрии и се надявам да нямам мн поражения

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 1:24 pm 

Добър ден на всички. Нова съм във форума и искам да споделя мнението си по темата. За хубава кожа по време на бремеността ми казаха да използвам зехтин. Изпробвала съм този метод и кожата става много нежна и мека. Тайната е в постоянството и резултатите не закъсняват.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 09, 2010 12:50 pm 
фурия
Аватар

Сега се мажа с преварен зехтин,както за бебета.
При първата бременност се мазах с бебе олио на Джонсан и останах доволна.Нямам стрии на корема,качих 21кг.И сега започнах с олио на Джонсан ,но пък някаква алергия се получи,леко се зачерви кожата на корема и преминах на преварен зехтин.Засега съм качила 6кг,но пък корема ми е много напред,остър,за разлика от първия път.Засега нямам стрии,ще видим докрая.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: zdraveite
МнениеПубликувано на: Сря Окт 27, 2010 7:18 pm 

аз също не съм се мазала с нищо и съвсем леко нацепване на корема и по краката но е толкова малко че не се забелязва. но сега съм бремедна с втори и малко ме е страх сега вече да не се нацепя и мисля да се мажа с бебешко олио така ми препоръча моя лекар

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 11, 2011 8:37 pm 
Аватар

spunk написа:
На икаров маслата са най-хубави :)

и аз така мисля.и първия път и сега съм с него и съм сигурна,че пак ще има страхотен резултат.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 27, 2011 12:22 am 
фурия
Аватар

Да споделя резултата при втората бременност.ПО-малко качени килограми-10кг,но пък предимно на корем,много остър ,много напред,пъпа ми изхвръкна много преди 9тия месец.Сякаш щеше да се пръсне тоя корем.Мазах се със преварен зехтин.И имам едничка,лекичка и съвсем мъничка чертичка на пъпа.Удовлетворена съм от резултата,като си знам корема как се беше разтегнал.
При първата бременност въпреки повечето килограми-21кг,корема не беше така напред и си се мазах с бебешко олио и нямам никакви стрии.
Искам да кажа,че не зависи от кожата,явно така или иначе съм щяла да се нацепя,ако не съм се мазала,но се разминах с този проблем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 19, 2012 12:24 pm 
Аватар

:D zdraveite dami i az sam nova v saita :) .
V treti mesec sam vse o6te ne sam po4nala da se maja s ni6to , no sled kato pro4etoh vsi4kite vi statii se stresnah :) :shock: i mai e vreme da po4vam da se maja i az . Nqkoi ako znae ne6to novo efikasno neka spodeli :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 11:44 pm 
Аватар

Здравей, бременна съм също в 3-ти месец :D . Все още ползвам обичайно използваните от мен продукти за хидратация на кожата на тялото, тъй като съм с доста суха кожа. При мен все още няма опъване, сърбеж, но скоро мисля да се ориентирам към по-специални грижи за кожата на тялото. Ето какво установих по темата след кратки проучвания и допитвания до скоро родили приятелки:
- щраусова мас (може да се поръча по интернет или да се закупи от фермите, близо до София)
- крем прегнакеър http://apteka.framar.bg/30018687/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%8A%D1%80-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B8-100-%D0%BC%D0%BB-#axzz1kJWTNfK1
- бебешкото олио на Hipp
- маслото против стрии на Икаров
Аз специално мисля да ги комбинирам. Най-важното нещо, което трябва да се има предвид в грижите против стрии е ежедневно мазане. Не трябва да се позволява на кожата да се дехидратира - вътрешно повече течности (изключвам консервантите), външно -повече мазила. Някои ще кажат, че всичко си е до еластичност на кожата, да така е, няма спор. Лично аз смятам, че особено по време на бременност е изключително важно да се грижим за кожата на тялото си. Това е от мен, ще се радвам да споделиш нещо ново :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2012 2:47 pm 
Аватар

Аз съм в 6-ти месец.Започнах да се мажа от 2-ри месец нататък,първо с Мустела,после с олио на Веледа и сега съм с Мамма Донна на Чико.Всичките според мен стават.Но смятам да подновя с Мамма Донна,защото няма мирис.Мустела имат специфичен аромат ,който не ми хареса иначе не е лошо като консистенция,олиото става,но попива бавно и трябва дълго да се масажира,за да попие изцяло,иначе на нищо не мирише.С други думи Мамма Донна на Чико е това което най-много ми допадна,ползвам също и продукта за вече появили се стрии от преди това.За сега нямам нови стрии,а старите се надявам поне малко да се заличат. Успех!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2012 6:25 pm 
Аватар

Аз лично бях доволна от продуктите на Мустела при моята бременност, препоръча ми го една приятелка, реших да опитам и си купих комплекта на Мустела Stretch Marks Survival Kit, едното е крем за хидратиране на кожата а другото беше интензивна грижа специално за стриите, много е важно да се започне тази програма по време на бременноста, за да се подобри еластичността на кожата, можете да го намерите ето тук http://bg.strawberrynet.com/skincare/mu ... 78/#DETAIL :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]