С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Полезни съвети за спокойни празници с бебе :)

Коледа е! Очакваш гости, в дома ти цари уют, а в душата се стават вълшебства....

Опасни ли са вирусните инфекции през бременността?

Здравето на очакваното бебе зависи и от това как ще премине бременността. Ето...

Гид за зимното благополучие на бременната

Удивително е да бъдеш бременна по всяко време на годината. Зимата обаче идва с...

Плетени детски ръкавички - 41 модела

Ръкавичките - задължителен аксесоар за зимния гардероб на детето. Какво може да...

Последно посещение: Дата и час: Чет Дек 05, 2019 10:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: крем за стрии
МнениеПубликувано на: Чет Апр 23, 2009 7:38 pm 

незнам но сега се мажа с ;skin so soft; това е за стягане на проблемната зона ,аз си го взех от еиван но тои е с масажор , щте видя дали стеима ефект от него ; казахами 4е от едно друго масло има ефект ; кутиика нивея , туби4ка дефламол , ампули С,А ,Д ,, това вси4кото го бъркас и се мажес по 2 дневно

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 11:19 am 
фурия
Аватар

Дефламола не беше ли за изгаряния?

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: крем за стриди
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 2:14 pm 

да до колкото разбрах е за това ,но в саита така го пише едно моми4е , аз питах аптекарката и тя каза 4е е напълно вероятно, да подеиства с това но тя се е мазала и с икаров за стрии и е доволна; АЗ мисля да го пробвам след като ми свърши крема които се майа. Но може би трябва да си вземем нещто за дълбоко по4истване на кожата и аз незнам какво то4но да е/////// : :?:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 11:40 pm 
фурия
Аватар

Пожелавам ти успех, но доколкото аз знам стриите не могат да се почистят, нито да се премахнат с козметика, могат само да се поскрия.

Стискам палци ти да намериш начина и да го споделиш с нас, разбира се! :D

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: крем за стрии
МнениеПубликувано на: Нед Апр 26, 2009 3:21 pm 

здравеите мам4ета както и аз ,така и вие сте в затруднение с стридите трябва да намерим на4ин да се преборим с това . Всеки които се сблъска с проблема нека сподели и каже от какво е доволен , ето и аз щте споделя с вас - казахами 4е ако използвас на икаров за стрии и за целолит имало ефект какво мислите за това

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 26, 2009 7:17 pm 
фурия
Аватар

Честно да ти кажа не вярвам, но дано наистина има, някой който наистина е ползвал да каже. Но според стриите могат да си поскрият, но не и да изчезнат. За целулита знам, че са използвали преварено кафе с фолио и наистина помагало, но аз не съм пробвала и това.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: крем за стзии
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 7:57 am 

четох една статия че след като качиш кожата се рястяга кожата и част от тази тъкан се късат и остават и се образува мъртва тъкан : така пише в една статия

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 11:42 am 
фурия
Аватар

Това потвърждава теорията, че веднъж появили се, стриите няма как да се премахнат. Важното е да се направи всичко възможно да не се появяват, че после... едва ли ще се отървеме от тях.
Аз лично, в момента се мажа с един крем за тяло с екстракт от "ший". Аптекарката горещо ми го препоръча и аз реших да го пробвам. Не мога да кажа, че ароматът му е от най-нежните, но не мирише лошо. Обилно си мажа корема след душ. Той всъщност на някакви периоди като че ли изведнъж пораства :lol:.
Според мен първия признак, че кожата не е достатъчно хидратирана е появата на сърбеж. Това показва, че кожата се разтяга и раздразнена и трябва в такива моменти наистина обилно и често да се маже.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 2:19 am 
фурия
Аватар

Аз имам няколко стари тънички стрии. С нищо не се махат. Но и не се виждат кой знае колко, само като се изпека остават белички.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 2:16 pm 

ето какво ощте ми каза една моя позната ; че се маже на икаров за стии и за целули едното сутрин а другото вечер ; има ефект дори и за старите които започнали да се махат

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 4:54 pm 
фурия
Аватар

mam4eto2 написа:
ето какво ощте ми каза една моя позната ; че се маже на икаров за стии и за целули едното сутрин а другото вечер ; има ефект дори и за старите които започнали да се махат

:italianflick: малко ме съмнява тая работа.
Аз при предишната ми бременност се мазах с едно масло на Икаров и хич не съм очарована.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 8:56 pm 
фурия
Аватар

Аз по принцип съм много скуптична по отношение на българската козметика като цяло. Но пък знае ли човек, може и да излезе нещо хубаво някога.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 10:37 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Аз по принцип съм много скуптична по отношение на българската козметика като цяло. Но пък знае ли човек, може и да излезе нещо хубаво някога.

Да ти кажа, абсолютно на същото мнение съм и аз.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 2:41 pm 
любопитко
Аватар

Да ви кажа нещо наистена ефикасно,поне при мен беше.Като бях бременна се мажех с мас и невен,но само на корема и там нямам стрии.Но по краката и дупето имам в изобилие.Следващия път,живот и здраве, ще се мажа цялата :D Но да ви кажа не знам как се приготвя,баба ми ми го приготвяше.Ще я питам и ще ви обясня :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 01, 2009 5:45 pm 
фурия
Аватар

На това бих се доверила и аз. Те препоръчват такъв крем и при изгаряне, защото много помагал за бързото регенериране на кожата.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]